Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako cemo realno glumata Jang samo tako. Nije bilo nista strasno.

    Comment


    • Entoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
      Volim ga ko brata

      Comment


      • Lukaku alal ti cufte, nisi odigrao bas najbolju utakmicu ali 90 minuta grize i trci napred kao lud pritiska igrace, bravo zveronjo

        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

        Comment


        • Lingrde bre stani covece stani

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Upisana Plavsicu 3 boda, upisana

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Lads, it's Tottenham
              sigpic

              Comment


              • Lukaku zivotinja, Marsijal kidalica. Gazi Zoze

                Comment


                • Smoling najbolji pozadi od trojica

                  Comment


                  • Originally posted by somborac View Post
                    Ereri ni portir ne može biti.....

                    Pretpostavljam navijač Liverpula?

                    Erera nikad nije gurao povredjenog igrača koji hramlje, nikad nije gurao sićušnije ljude od sebe u reklame dok su van balansa.
                    Erera se nikad nije podsmevao protivnicima i puštao neke omalovažavajuće odsmehe.

                    E sad, ako si navijač Liverpula, Erera ti nije kriv, što je vaš Kapiten uspeo dugogodišnje frustracije za istrese za manje od Kežmanovih 40 sekundi....

                    Comment


                    • Ali je poremecen tip ali mnogo dobar fudbaler
                      sigpic

                      Comment


                      • Vrlo rado bi ga video u Junajtedu. Kad pogledamo unazad sve legende kluba manje vise svi su poremeceni.

                        Comment


                        • Originally posted by Busby Babe View Post
                          Pretpostavljam navijač Liverpula?

                          Erera nikad nije gurao povredjenog igrača koji hramlje, nikad nije gurao sićušnije ljude od sebe u reklame dok su van balansa.
                          Erera se nikad nije podsmevao protivnicima i puštao neke omalovažavajuće odsmehe.

                          E sad, ako si navijač Liverpula, Erera ti nije kriv, što je vaš Kapiten uspeo dugogodišnje frustracije za istrese za manje od Kežmanovih 40 sekundi....
                          Meni Erera nije odvratan zbog stvari koje nije radio, nego zbog stvari koje radi.......
                          Ne moraš mi pisati šta sve nije radio..., to što sam navijač Liverpula ne znači da sam malouman i da sam ne mogu proceniti ko mi je najogavniji igrač
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ali je poremecen tip ali mnogo dobar fudbaler
                            Ma to niko ne spori...sjajan je fudbaler, a tako mlad. Meni ga je uvek bilo zao, pre svega zbog tog nekog teskog detinjstva i problema i uvek sam ga branila kada moja okolina vice ...svasta nesto za njega..ali to valjda tako dok ne zaigra protiv nas..a onda vaze druga pravila

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by somborac View Post
                              Meni Erera nije odvratan zbog stvari koje nije radio, nego zbog stvari koje radi.......
                              Ne moraš mi pisati šta sve nije radio..., to što sam navijač Liverpula ne znači da sam malouman i da sam ne mogu proceniti ko mi je najogavniji igrač

                              Šta je problematično sa Herrerom? Štaviše meni npr nije jasno kako njega ne obožavaju svi. Temperamentan lik i borben a ok lik koji poštuje sve oko sebe. Pre i posle meča uvek hvali i pohvalno priča o protivniku.
                              Vodi jake duele sa nekim tokom meča, na kraju meča pridje izgrli se u fazonu "Jbg, sve je to u domenu borbe, bravo, odlična borba".
                              Uvek kad napravi "profesionalan faul" izvini se onom kome je to napravio.

                              Dele Ali je cinični slepac od lika. Ja Matu uopšte ne obožavam, pogotovo igrački, ali da ti jebenog Matu gurneš namerno u reklame dok je on van balansa. Kao prvo pederski je da to radiš protiv bilo kog, kao drugo još pederskije je kad to radiš nekom ko je 20+cm nizi i jedno 5 puta slabiji, a najgrdje od svega gde nadje Matu !?!?!
                              Najboljeg čoveka sa ubedljivo najprimerenijim ponašanjem u svetu fudbala.

                              Barem 6,7 puta od njega sam video da gura protivnika dok se neko pridiže sa zemlje, a igra zaustavljena. Samo pridje i neisprovociran, gurne nekog.
                              I onda se kao najgori bully još nekom smeje "Hehe, gledaj ovog kako je pao"

                              Buljaš i ološ. Kakvi crni Suarezi i Coste....
                              Last edited by Busby Babe; 28-10-17, 14:52.

                              Comment


                              • Link za android ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X