Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican Ox.
    Mozda i damo 2 komada, al tesko da cemo da sacuvamo mrezu.

    Comment


    • Najgora odbrana u istoriji fudbala
      sigpic

      Comment


      • I za to je kriv pametnjaković Jirgen Klop glavom i bradom. Ne shvatam zašto je on toliko privilegovan.

        Comment


        • Tako je Klope, vjeruj ti u trening vjeruj da ce lovren i da postane igracina, da ce moreno da igra odbranu da Minjole nece izletati u prazno...

          Comment


          • Monti Pajton FC

            Comment


            • Katastrofa...

              Siti je mogao koliko toliko da se prikrije sa crvenim, iako je bilo strašno. Ali ovo, nema izvlačenja.

              Od ekipe koja ne gubi u derbijima... do srpnje.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mogao je Klop Sanceza lagano da uzme, od kad je u prvom timu Totenhema izgubili nisu.
                sigpic

                Comment


                • Mogao je Murinjo lagano Sanceza da uzme umjesto ove prevare od Lindelofa.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad je jedan Lester osvojio, ne bih imao ništa protiv da Totenhem osvoji. Teško će biti, ali eto.

                    Comment


                    • Poslije ovog danas Klop je izgubio moje povjerenje.

                      Comment


                      • Ja kad kazem da niko ne bi igrao ni u jednoj drugoj top6 ekipi vi me smarate. Mane i Kutinjo vrede, ostali svi prosek i ispod njega. Tu fali 7,8 igraca top za prvih 11, golman, cela odbrana/vezni i top spic koji je spic.
                        Ako je cilj da se borimo za neki trofej, ako ne onda nikom nista.

                        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Polako, ovo je dugorocni plan. Verujmo jos u Klopa, siguran sam da ce rezultati doci.
                          Da dovedemo jednog dobrog stopera i napadaca, sve ce izgledati drugacije.
                          Po mogucstvu i golmana ako se ima para. Od sledece godine jos i Keita u timu.
                          Danas smo izgubili zbog iskljucivo nasih gresaka. Sada je bitno da tim ne klone duhom i da navijaci dodatno ne pogorsaju stvari.

                          Comment


                          • Ma koji dugorocan plan? Kolko ce trajati taj plan 20 godina ?

                            Comment


                            • Ipak je ovo tek druga cela sezona koju ce provesti na klupi.
                              Jasno je na kojim pozicijama skripi i siguran sam da ce Klop reagovati.
                              Medjutim, potrebna je pametna kupovina a ne samo kupovina. Ne mozemo da se vratimo u sam vrh posle 2 sezone, jer realno duugo vremena smo bili 5. ekipa po kvalitetu u PL.

                              Comment


                              • Krajnje ocekivan rezultat sa obzirom da je LFC bez najboljeg igraca i sa cuvenom "odbranom",moglo se ocekivati ovako nesto

                                Ma kakav Anceloti,Klop doveka (do Lige evrope)

                                Comment

                                Working...
                                X