Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta se dešava,otkad se oporavio od one povrede,skoro da mu ovaj nije ni dao šansu..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Izjednačena tekma do primljenog gola, posle se Njukasl povukao i pustio Svecima posed.

      Deluje Njuka prilično zategnuto pozadi. Riči i Atsu dosta učestvuju u odbrani i to dobro izgleda.

      Sa druge strane Sveci par solidnih prilika ali fali egzekucija. Mora Ostin da uđe u drugom. Kako ide tekme, najveća prilika su im neki prekidi.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Cccc..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Forster ostavio prazan gol Perezu

          Comment


          • Lep gol Gabiadinija. Taman sam hteo da ga psujem što nije dobacio nikome, ali ga dade lepo.

            Odlična lopta Ričija za Pereza. Šteta što se ne dobijaju bodovi na fantaziju za ovo...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Šteta što smo dva puta ispuštali prednost, ali u prethodnim sezonama smo ovakve utakmice glat gubili. U Premier League svaki bod je dragocen a mi ih posle osam odigranih utakmica imamo jedanaest.

              Vredi istaći da je glavni sudija meča Kevin Friend oprostio druge žute kartone, odnosno crvene i Yedlinu i Haydenu, tako da ipak moramo biti zadovoljni osvojenim bodom.

              Sve u svemu, vrlo zanimljiva i sadržajna utakmica na južnoj obali.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Wba dva pasa ne moze da sastavi, ne znam sta Toni pokusava al su brda losi ove sezone
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Bas tako i svaki mec mu je takav ove godine,fali mu kreativac na sredini koji bi napravio sponu izmedju zadnjih veznih i odbrane sa napadacima.Rondon i Rodrigez su odlicni napadaci za WBA,ali jednostavno ne mogu da dodju do izrazaja ,sem ako ne uvate neku dugu loptu,ili eventualno prekid/korner,ali svaki mec mu je tesko mucenje da se i udje u sansu

                  Stoji isto da je Toni odlican u organizovanju odbrane,al ne znam dal ce moci ove godine samo na to da izvuce sezonu,po meni bolje da je doveo umesto Krihovjaka (odlican zadnji vezni) nekog malo ofanzivnijeg u sredini.

                  Comment


                  • Napokon Mahrez. Nije mi realno da toliko dugo nije dao gol.

                    Comment


                    • Meni je nerealno da Krihovijaka nije doveo Arsenal, to be honest.
                      Pa i Liverpool.

                      Odličan igrač, i ko stvoren za PL. Mukica, ima da se pati u WBA...

                      Comment


                      • Szczesny.

                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • U Italiji se mnogo vise taktizira jer ima prostora za to, pa je normalno da pripreme za mec idu vise u tom smeru.
                          U PL taktike ne mogu da se dovode do sitnijih detalja jer nece imati smisla posto se igra mnogo brzi fudbal, igraci su fizicki spremniji, a zbog toga dolazi do ceste smene poseda, ima puno nicijih lopti, cesce se igra zbijeno na malom prostoru, greske pojedinaca su mnogo cesce.. Toliko taktiziranje u PL ne vodi nicemu.

                          A sto se konkretno golmanskih trenera tice, mozda je takvo stanje u Arsenalu, ali svakako u PL ima mnogo dobrih golmana, vise nego u bilo kojoj drugoj.

                          Comment


                          • Sekspir dobio otkaz u Lesteru

                            Comment


                            • Spursi ako izdrze do februara da budu na 5pts od prvog mesta uzimaju titulu.
                              Oni se sad ne trose puno, i nisu u nekoj formi. Al kad se zaukcu, gazice sve redom.

                              Sent from my SM-T560 using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 17-10-17, 23:56.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                U Italiji se mnogo vise taktizira jer ima prostora za to, pa je normalno da pripreme za mec idu vise u tom smeru.
                                U PL taktike ne mogu da se dovode do sitnijih detalja jer nece imati smisla posto se igra mnogo brzi fudbal, igraci su fizicki spremniji, a zbog toga dolazi do ceste smene poseda, ima puno nicijih lopti, cesce se igra zbijeno na malom prostoru, greske pojedinaca su mnogo cesce.. Toliko taktiziranje u PL ne vodi nicemu.

                                A sto se konkretno golmanskih trenera tice, mozda je takvo stanje u Arsenalu, ali svakako u PL ima mnogo dobrih golmana, vise nego u bilo kojoj drugoj.
                                Nema to veze za brzinom fudbala i fizickom spremom, vec sa jako gustim rasporedom top ekipa, dok ove slabije realno nemaju ni kadar za top fudbal. Ni ambicije ka takvom fudbalu nisu na visokom nivou kad ti jednog Modou Barrow-a/Adamu Traorea/Barklija guras u tim i jasno je tu odmah koji su prioriteti nekim menadzerima i na kakve stvari se oslanjaju. Jedan Juventus bi se prosetao ovom ligom i tu nema dileme. Smesno je i pricati o nekom visokom tempu/smenama poseda i slicno jer svaka tehnicki jaka, inteligentna i takticki pripremljena ekipa moze da nametne tempo koji njoj odgovara i da sprca gomilu bezglavih morona koji mogu do sutra da trce. Celzi je ove sezone oba puta ispustio poene posle meceva lige sampiona. Do vremena je, ne do fizicke spreme i slicnog.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X