Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo se desi kad starac na klupi odluci da odmori dva najbolja igraca. Samo mi nije jasno zbog cega.

    Comment


    • Koliko nista ne znamo sramota
      sigpic

      Comment


      • arsenal fan tv

        Comment


        • Ne vredi vise trositi vreme na Arsenal...

          Comment


          • Cuva igrace za Zvezdu.

            Kakva sprdnja.

            Comment


            • E al on vrati Jacka na klupu,da bi ubacio Holdinga Pa povuci malo Kolasinca nazad,treba da napadnemo 3 boda,al ne njemu dovoljno bod,dok je Silva lepo kontrolisao i napadao poslednje minute,zamenio bih menadzere odmah
              sigpic

              Comment


              • Voleo bih da mogu da se zezam i smejem sa AFC ,ali posle onog danas sa Palasom,nije u redu,samo da pozelim nesto slicno Arsenalu i u cetvrtak

                Comment


                • Originally posted by Jack View Post
                  E al on vrati Jacka na klupu,da bi ubacio Holdinga Pa povuci malo Kolasinca nazad,treba da napadnemo 3 boda,al ne njemu dovoljno bod,dok je Silva lepo kontrolisao i napadao poslednje minute,zamenio bih menadzere odmah
                  Za ovo se apsolutno slažem. Vratio Jacka, a Watford pojeo Arsenal na sredini pri kraju. I umesto da pređe na 4 pozadi, a da dobije dodatnog čoveka na sredini da uspostavi malo kontrolu, da zardži loptu...on vrati njega na klupu a uvede Holdinga. Pogubio totalno konce...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kako cepa Votford u 90+. Treća vezana utakmica da tako čupaju bodove + prvo kolo protiv Liverpula
                    sigpic

                    Comment


                    • A ovo im je vec drugo izvlacenje uz pomoc sudije.

                      Comment


                      • Kakva reakcija Xhake, potpuno nevjerovatno:

                        https://twitter.com/DerKopite/status/919267959813689344

                        Comment


                        • image.jpg
                          Dobra kvota za kiks Arsenala..
                          Od Totenhama sam ocekivao da probije led sa 3, 4:0, oni ga jedva dadose.

                          Danas obe utakmice 0-2 gola
                          Attached Files
                          Last edited by limun; 15-10-17, 09:53.

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ko nije nek odgleda reprizu Sitija ili bar hajlajtse. Savrsenstvo od golova, doktor Pep za kojeg sam jedva cekao da ucutka mnoge ( neke i sa ovog foruma). Brutalni su bili juce.
                              Od Arsenala sam i ocekivao poraz juce ( samo Sam na tiketu igrao iz 1-1 a ne 2-1 pa me oborise) jer su ocajni u gostima tako da im gostovanje Silvinom Votfordu nije trebalo nikako.
                              Celzi bas negativno iznenadio, ocekivao sam da broje do 4,5.
                              Sve u svemu uganjati Sitija svim ostalim konkurentima bice bas bas tesko.

                              Comment




                              • Simpaticno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X