Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Pawson ne zna gde udara.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jel ima neko 3D TV i naočare? Gledam sad SK1 HD, jel oni to puštaju u 3D, nešto mi čudno izgleda?


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Gledaj sudije aj odma mi se ne gleda

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          Da mu je mentalno ekipa katastrofa, izgubio bi juce.

          Lepo krenulo Celziju od kako su dobili novopecenog navijaca Fiksnog
          Имао је среће.

          2:1 за Лестер, 20 минута се Арсенал распадао па дао случајан гол.

          Мислим о чему ја причам, видећеш опет ове сезоне, играћете добро један део и онда ћете кренути лоше и распасти. Као и сваке сезоне.

          Comment


          • Prestrogo. Baš prestrogo.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Gleda li Mazic ovo

              Comment


              • E da vidimo mladog Danca od cega je napravljen. Veliki je potencijal na FM-u.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Имао је среће.

                  2:1 за Лестер, 20 минута се Арсенал распадао па дао случајан гол.

                  Мислим о чему ја причам, видећеш опет ове сезоне, играћете добро један део и онда ћете кренути лоше и распасти. Као и сваке сезоне.
                  Nije imao sreće nego je imao brata manekena

                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ma dobro druga postava, bekovi igrali stopere okej, znam ja to, ali ne moze Arsenal da igra sa 3 pozadi.

                    Evo Kejhila debila, samo neka ostane Kejhil a da Ake i Zuma budu prodati.
                    Juče smo dva gola dobili posle prekida, a prošle smo tu bili odlični čini mi se. Košelni mnogo nedostaje takvim situaciha kao i Per, kada se vrate biće to dobro.

                    Napad je odličan još kada se vrati ElNinoMaravilla...

                    A Arsenal ima očajan skor sa 3 stopera pa zato ne može da igra tako?

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Opa 0-1


                      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                      Comment


                      • Gde nam je gospodin Štakor?
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Kakva ludnica od prvog kola,na kraju će još Venger ludi najbolje proći
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Aca Morata resava ovo u drugom poluvremenu

                            Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Имао је среће.

                              2:1 за Лестер, 20 минута се Арсенал распадао па дао случајан гол.

                              Мислим о чему ја причам, видећеш опет ове сезоне, играћете добро један део и онда ћете кренути лоше и распасти. Као и сваке сезоне.
                              Pa posle tih 2:2 bilo je i 3:2 za Lester. Mora onda i da je Ramzi imao srece kod 3:3, a kod nekog vec hoce sreca onda padne i cetvrti srecni gol

                              Comment


                              • Kako ukenja Vokesa...Konte se povukao i brani 0-0 od 20. minuta, tipicno. Sad mora napasti ako zeli do bodova.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X