Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni najvecu sirinu igracku,ali kavalitetnu imaju Siti i Spursi...ali licno mislim da Poketino za kog mislim da je dobar trener,al fali mu harizma za trofeje,nekako da digne tim kad nece kad Kejn pogadja precke i sl,da digne publiku ko Simeone ,da recimo ima energiju Contea i Klopa ili Murinja stavio bih da moze do titule,ovako TOP4,al tesko trofeji...O Pepu i dalje mislim isto to sto ima timcnu ,ima ovde dosta ekipa da se spotaknes i nekao mi MU pobede deluju sigurniji i jednostavno nema trika da Pep dobije Murinja...LFC mislio sam da se Klop uozbiljo i da ce dovesti stopere bar ove godine al jok,licno najvise volim da gledam LFC tekme,al ne moze nacin na koji igra da donese PL,ja ne znam jel kupio ikad ozbiljnog stopera u svojoj karijeri,jedino je Subotica poveo sa sobom u Dortmund iz Majnca,tad je Subotic vazio za TOP DC...al da ume da organizuje napadacki fudbal ume mozda i najbolje na svetu

    A CFC trebalo bi nesto uzeme u januaru,evo sta se desi kad se povredi Morata...i nesto na DL ako je moguce,Siti ima dovljno,mada ne sumnja da ce kupiti jos, MU ce se vratiti Ibra,samo da ne bude kikseva na malim mecevima da ih tako nazovem,ostao je jos jedan top mec 5 novembra i gostovanje LFC gde je dovoljan bod po meni sto nece biti problem,al treba sve male dobiti...bice to ove sezone znacajno a tu mi MU deluje do sad najsigurnije,a ako MU napravi prednost makar od 5 poena do januara niko Moua nece stici

    Comment


    • Idu sad Liverpool, Tottenham i Chelsea. Pa cemo vidjeti kvalitet Uniteda.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Idu sad Liverpool, Tottenham i Chelsea. Pa cemo vidjeti kvalitet Uniteda.
        Od LFC nece izgubiti,Spurse ce dobiti a CFC ,videcemo...i Siti ce dobiti u decembru

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Od LFC nece izgubiti,Spurse ce dobiti a CFC ,videcemo...i Siti ce dobiti u decembru
          Mrsko mi traziti al kladim se da si pisao da ce Chelsea dobiti danas.

          Comment


          • Za sad je ovo najvaznije sto svi toliko doprinose s golovima i asistencija da je to prosto fantasticno

            Lukaku 10 utakmica, 11 golova i asistencija
            Martijal 9 utakmica, 5 golova, 6 asistencija
            Rasford 11 utakmica, 5 golova, 4 asistencije
            Mikitarjan 10 utakmica, 2 gola, 6 asistencija-najgori igrac Junajteda ove sezone vjerovatno, no brutalno efikasan
            Pogba 6 utakmica, 2 gola, 3 asistencije
            Felaini 8 utakmica, 4 gola i asistencija
            Lingard 9 utakmica, gol i 3 asistencije

            Pritom su tu igraci koje prave nenormalnu razliku na terenu, Matic, Mata, Valensija, nemaju statistiku ali fenomenalan posao obavljaju i fenomenalno igraju.
            sigpic

            Comment


            • Jedva čekam da harizmatični Klop dobije Murinja, smučili su mi se remiji oni

              Comment


              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                Mrsko mi traziti al kladim se da si pisao da ce Chelsea dobiti danas.
                Jesam pa ,nisam ja nepogesiv ko sto nije niko ali bicu 70% do 80% u pravu ,sto se tice fudbala

                To ti je ko kad poredis Moua i Wengera u 10 sezona Mou ce uzeti recimo 7 bitnih trofeja a Wenger 1 ili nijedan,niko nije nepogresiv i da ne moze izgubiti

                Ali svakako je bolje slusati nekoga ko ima 70% uspesnosti ili angazovati trenera koji ce u 10 sezona kiksnuti 3 puta i doneti ti titule, nego nekog ko ce osvojiti jedan trofej

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Jedva čekam da harizmatični Klop dobije Murinja, smučili su mi se remiji oni
                  Hocemo u avatar? Meseca dana

                  Evo ne mora ko sa Princonijem,meni dvojka, tebi 1 nereseno nikom
                  Last edited by 61563; 01-10-17, 01:26.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Hocemo u avatar? Meseca dana

                    Evo ne mora ko sa Princonijem,meni dvojka, tebi 1 nereseno nikom
                    Moze.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Moze.
                      Dogovoreno

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Od LFC nece izgubiti,Spurse ce dobiti a CFC ,videcemo...i Siti ce dobiti u decembru
                        Prorok fiksni na delu. Obicno se ljudi koji najmanje znaju trude nekakvim prognozama da dokazu svoje umece. Tako da fiksonjo nemoj se zaletati ....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Prorok fiksni na delu. Obicno se ljudi koji najmanje znaju trude nekakvim prognozama da dokazu svoje umece. Tako da fiksonjo nemoj se zaletati ....
                          Neka volim ja da trcim pred rudu do sad mi je vise donelo uspeha...a stvari u koje se ne razumem obicno toliko i ne pricam,konkretno ostali sportovi koje pratim poprilicno i mogao bih mnogo da pisem i kazem,ali ima ljudi koji vise znaju i prate, dam svoj komentar nesto mogu da tvrdim al ne zalecem i ne namecem toliko.

                          Kao i za vecinu stvari u zivotu,za koje mislim da nisam dovoljno kompetentan tj,ako vidim da ima boljih,pogresio sam u slucaju izbora USA u koje nisam ni bio detaljno upucen dok se nisam zakacio sa ajnstajnom i to samo iz razloga zato sto je udavio sve zivo oko Trampinja

                          Comment


                          • Ne moze se to tako gledati. Evo vidis hvali se na sva usta Junajted koji je imao jednu utakmicu protiv iole jaceg rivala ove godine u PL (i tu utakmicu su se branili ceo mec; mada Sautemton ima ove sezone problem sa efikasnoscu); i imao nezgodno gostovanje protiv Stoka i tu izgubio bodove, a moze komotno da im se racun i LS, jer im je grupa smesna. I takav tim se dize u nebesa. A u sustini sve to sto rade i normalno je da rade. Lose bi bilo kada bi prosuli nesto.
                            Jedina dobra stvar i zato ih i treba hvaliti i gledati na njih kao ozbiljne konkurente je sto takav lagan raspored i dobijeni mecevi mogu da sluze kao odlicna odskocna daska za nastavak sezone. Nabija se sigurnost, samopouzdanje igracima. Vera u sebe ... a to je veoma bitno.
                            Ali hvaliti ih i velicati jer su timu sa najgorim startm u istoriji PL uvalili 4 komada i sigurno ih "otaljali" je smesno, kao sto su u ostalom uradili i sa ostalim protivnicima od starta ove sezone... Treba da se hvale jer su pokazali zrelost i sposobnost da takve utakmice rutinski resavaju (sto im na primer prosle sezone nije bas polazilo za nogama).
                            Last edited by Sandugp; 01-10-17, 01:45.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ovo danas je bas bilo ruzno gledati, za navijace Celsija a i za mene sa strane. Kao neko ko gotivi Murinja pa se samim tim sjecam njegovih taktika protiv Pepove Barse, razumijem odluku da se igra na kontre... i jeste ih poremetio odlazak Morate, ali ovo danas je bas bilo pretuzno.
                              Da skratim pricu, najjaci utisak mi je zadnjih desetak minuta; Celsiju ocajnicki treba gol bar bod da izvuku, ali oni ne da ne stvaraju sanse vec ne mogu sa loptom da se sastave od presinga Sitija... Meni je ono bilo toliko jezivo da to ne umijem opisati rijecima. I to jos na svom stadionu.


                              U ovom momentu bih prednost na "vagi" za minimalac dala Sitiju kada se poredi sa Junajtedom, sto ne znaci da racunam da bi Siti dobio kad bi se recimo igralo sjutra. Ali trenutno mi Siti igra najubojitiji fudbal u Evropi (dodala bih PSZ ali kvalitet njihovih protivnika je ipak za klasu ispod), iako Gvardiolu smislit ne mogu.

                              Ono sa cime se slazem je Vladanova konstatacija iznad a to je da je pitanje koliko dugo ce Siti moci da gura ovaj tempo i stil igre, narocito kada im raspored bude zgusnut. Za sad to djeluje besprekorno u svakom segmentu igre.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ne moze se to tako gledati. Evo vidis hvali se na sva usta Junajted koji je imao jednu utakmicu protiv iole jaceg rivala ove godine u PL (i tu utakmicu su se branili ceo mec; mada Sautemton ima ove sezone problem sa efikasnoscu); i imao nezgodno gostovanje protiv Stoka i tu izgubio bodove, a moze komotno da im se racun i LS, jer im je grupa smesna. I takav tim se dize u nebesa. A u sustini sve to sto rade i normalno je da rade. Lose bi bilo kada bi prosuli nesto.
                                Jedina dobra stvar i zato ih i treba hvaliti i gledati na njih kao ozbiljne konkurente je sto takav lagan raspored i dobijeni mecevi mogu da sluze kao odlicna odskocna daska za nastavak sezone. Nabija se sigurnost, samopouzdanje igracima. Vera u sebe ... a to je veoma bitno.
                                Ali hvaliti ih i velicati jer su timu sa najgorim startm u istoriji PL uvalili 4 komada i sigurno ih "otaljali" je smesno, kao sto su u ostalom uradili i sa ostalim protivnicima od starta ove sezone... Treba da se hvale jer su pokazali zrelost i sposobnost da takve utakmice rutinski resavaju (sto im na primer prosle sezone nije bas polazilo za nogama).
                                Znas kako to,zavisi kako se gleda stoji sve to sto si napisao,ali apsolutno to isto vazi i za Siti koji se jos vise velica,a ako se pogleda kiksnuli su protiv nikad goreg Evertona i dobili Bornmaut znamo svi kako,sto mu dodje na isto LS i jedni drugi laka grupa i to posmatram od 1/8,prolaze i jedni drugi,ima Siti tezu al mozda i kiksne neki put MU nece,al prolaze oba tima

                                MCFC stoji da je imao 2 derbija prvi sa LFC,koji da nije bili Manea,pitanje sta bi bilo uostaom tu se videla sva ranjivost odbarne Sitija i danas CFC,bolje odigrali al opet ne znam sta bi bilo da je ostao Morata,da je na kraju posle starta Otamnedija glavom sutirao Morata a ne Danac mozda bi usla,al nebino sbkbb,idu MU derbiji pa ce se videti,ima Siti samopouzdanje isto,mozda i vece,pa se Siti dize u nebesa od strane vecine a MU samo od strane njihovi navijaca...meni licno MU deluje cvrsce ,stabilnije uostalo idu derbiji MU pa ce se videti

                                Comment

                                Working...
                                X