Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verujem da ce Englezi da ispuste drugo mesto po evropskom koeficijentu, Nemci se raspadaju i kada je Hofenhajm jedna od boljih ekipa tamo znas koliko je sati, jedino ce Italijani dogodine da budu pretnja za drugo mesto, mada dosta poena gube kroz dve godine.

    Comment


    • Ma i da izgube nebitno jer ce od sledece godine TOP4 davati po 4 dirktetna ucesnika u LS,a i tesko ce ispustiti i drugo mesto jer se ce racunati poslednjih 10 sezona a ne 5 ko do sada

      Comment


      • Last edited by Ser Gagi; 27-09-17, 13:58.

        Comment


        • Hahaha, neka mu je rekao. Mendi je lud lik. Njegovi postovi na društvenim mrežama su extra.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ne znam zasto pratite i postavljate Duncana Castle, iskompleksirani lik koji silji na MUFC.

            Comment


            • Englezi ne praštaju. Igrač Brajtona Tomer Hemed naknadnim utvrđivanjem zbog gaženja fudbalera Njukasla kažnjen tri tekme neigranja.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • https://www.mancity.com/news/first-t...ry-news-update

                Ipak pogodio Castles, nazalost. Steta za momka.

                Ali meni nije jasno, kako bre moze takav profesionalac da ne poznaje svoje telo, pa ja bih poznao da mi ode ACL, a ne on tamo sa 100 doktora oko sebe, nestvarno....

                Comment


                • Aguero slomio rebro u sabracajnoj nesreci

                  Comment


                  • Uzasne vijesti za Aguera, brz oporavak


                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ebo mater, taman ga stavim u Fantazi, sorry Agi

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Ne znam zasto pratite i postavljate Duncana Castle, iskompleksirani lik koji silji na MUFC.
                        On silji na Murinja i navija za tim koji vodi Mourinho. Ni malo nije bio naklonjen Unitedu pre dolaska Mourinha, štaviše, bio je maliociozan kad je u pitanju United

                        Comment


                        • Murinjov podanik, ali trenutno ima najbolje informacije sto se tice novinara sa ostrva. Bez greske su mu informacije iz Barselone, PSZa i dva Mancestera.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            On silji na Murinja i navija za tim koji vodi Mourinho. Ni malo nije bio naklonjen Unitedu pre dolaska Mourinha, štaviše, bio je maliociozan kad je u pitanju United
                            Jeste, pogresio sam, silji na Murinja i sve oko njega.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Murinjov podanik, ali trenutno ima najbolje informacije sto se tice novinara sa ostrva. Bez greske su mu informacije iz Barselone, PSZa i dva Mancestera.
                            hahahaha. Sta bese ono sa Coutinhom i sigurnim odlaskom u Barsu?

                            Comment


                            • Pa eno ga još čeka promociju..., on je prvi dobio pozivnicu
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • A to za promociju je prvo doslo od BT Sporta, ne od Dankana.

                                Originally posted by Scouser View Post
                                Jeste, pogresio sam, silji na Murinja i sve oko njega.



                                hahahaha. Sta bese ono sa Coutinhom i sigurnim odlaskom u Barsu?
                                Pa to su info iz Barse, nema nista nejasno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X