Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Ali su ucestvovali u igri, ne znam sta ti nije jasno?
    To je fiksni, ne znam sta tebi tu nije jasno???
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Tipicno liverpulski. Bavo Matip bravo. Uzima ovo Lester

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        To je fiksni, ne znam sta tebi tu nije jasno???
        A i ja sam lozana.

        Comment


        • Ok kako god...ne mogu da se ubedjujem,mozda ima neki sudija da protumaci...

          Sandugp nam bas inspirisan danas, vrv na talasu ovih ubedljivih rezultata MCFC...do sledeceg vikenda

          Aj da ti namaknem neki lep avatar, meni pobeda CFC tebi nereseno ili City mislim da je posteno
          Last edited by 61563; 23-09-17, 18:31.

          Comment


          • Koja rekacija Gomeza kod gola, mislio sam da bi on mogao da bude nesto. Ali i on je katastrofalan.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ok kako god...ne mogu da se ubedjujem,mozda ima neki sudija da protumaci...

              Sandugp nam bas inspirisan danas, vrv na talasu ovih ubedljivih rezultata MCFC...do sledeceg vikenda
              NE DIŽEŠ TI TEGOVI - Nije to okej
              NOSIŠ USKE PANTALE - Izgledam ko gej
              NEMAŠ SKUPO AUTO - Imam ja trociklu
              SKUPLJAŠ MOKRE NOVINE - Radim u dobitku
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ok Pero daj jos koju strofu

                Comment


                • 36ti min, Gojko: Posle duzeg vremena udarac Liverpula u okvir gola, ali Minjole na mestu

                  Elem...posto sam vratila sa vidim ofsajd da li je bio ili ne...pa ofsajd ko vrata..njih petorica pri slobodnom udarcu..a od te petorice i Mekgvajer (on je 15ica?)...i pomocni u tom trenutku dize zastavicu... koji glavom prosledjuje do Okazakija. Dakle cisto sve..izvini pomocni

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Ok Pero daj jos koju strofu
                    Nema vise to je to ...
                    Inace pisao je taj tekst Sasa Fris cuveni gitaros. Nadam se da znas gde on svira osim u Pero Deformero. Ovo mu je vid zezancije kroz tekstove, mada je muzika vrhunska svakako.

                    Ajmo Lpul!!! Treba mi jos jedan. A da ne primite ako moze
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Samo sto pomocni tu nije svirao ofsajd,na prvu situaciju,a ne drugu gde nije bio ofsajd sigurno digao je zastavicu...znaci dupla greska pomocnika

                      Comment


                      • Kakvo izbegavanje opklade c,c,c,c
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Kakvo izbegavanje opklade c,c,c,c
                          Mogu sa tobom da se kladim, a sa drugarom fiksnim necu iz principa. I onako je svaku opkladu izgubio na ovom forumu i jos mu samo ja falim da ga drndam Pepovom slikom iz decackih dana ili ne daj boze tetovazom sa ledja Leroja Sanea ...
                          Ne bi on to podneo a ni ja sa njim.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sudija dize zastavicu onog trenutka kada igrac koji je u ofsajdu dira loptu, ne pre toga..jedino ako je bas sam u debelom ofsajdu....a onog trenutka kada je Mekgvajer udario glavom..tog trenutka, cim je glavom spustio, prosledio, pomocni dize zastavicu.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Nema vise to je to ...
                              Inace pisao je taj tekst Sasa Fris cuveni gitaros. Nadam se da znas gde on svira osim u Pero Deformero. Ovo mu je vid zezancije kroz tekstove, mada je muzika vrhunska svakako.

                              Ajmo Lpul!!! Treba mi jos jedan. A da ne primite ako moze
                              Ma samo RITAM da te pitam....roze i grandovski

                              Brate nece valjda da zavrse 12 ili ga dajte ili primite....

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Mogu sa tobom da se kladim, a sa drugarom fiksnim necu iz principa. I onako je svaku opkladu izgubio na ovom forumu i jos mu samo ja falim da ga drndam Pepovom slikom iz decackih dana ili ne daj boze tetovazom sa ledja Leroja Sanea ...
                                Ne bi on to podneo a ni ja sa njim.
                                Jedino opkladu koju sam izgubio ja oko izbora i politike fudbalsku nijednu...a Sane retko sebican igrac,nije los al ponasanje mu je u skladu sa tetovazama (egoisticno)

                                Ja nemam nameru da sklanjam Kontea sa avatara do osvajanja nove PL...

                                Dobro ga dade aj sad dosta
                                Last edited by 61563; 23-09-17, 18:56.

                                Comment

                                Working...
                                X