Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Zapisite u evidenciju da se ne zaboravi.

    Olja neka presjece.

    Comment


    • Crni Salah sta promasi
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nije to posteno ja samo 19 klubova imam a ti CITAV jedan..... Mnogo je fiksni, mnogo.
        Mislio sam na sledeci vikend ja pobedu CFC vama x2,a ovo za celu godinu moze ja CFC ili MUFC vama svi drugi

        Samuraj resio da ne prati WC na forumu...
        Last edited by 61563; 23-09-17, 17:44.

        Comment


        • Hhahah Salah dao gol glavom
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Evo ga Salah - hvala bogu da ubode.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Tako je breee!

              Daj ga glavom, šta ima veze što si metar i šumska jagodicaaaa!
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Najbolje pojacanje LFC

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Najbolje pojacanje LFC
                  Secam se pricali ovde ljudi da je prevara od igraca i da ne vredi ove pare, a nisu ni pratili Seriju A.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    E jbg, nema klavijatura. Hoces bas, hoces bubnjeve? Samo da pevas ne mozes, to je rezervisano za najveceg hipstera ovde.
                    Samo to znam da sviram. Necu da fantaziram da sam Kirk Hamet kada nisam
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Secam se pricali ovde ljudi da je prevara od igraca i da ne vredi ove pare, a nisu ni pratili Seriju A.
                      Jedan Adam se posebno isticao...dodje decko iz "slabe" lige pa dominira...
                      Al ova odbrana LFC stvarno treba imati zivce

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Sjebao si se Samurajko. Tesko da ce Tot, ako se uzmu svi faktori u obzir biti ispred Junajteda na kraju sezone. Videcemo, ali mnogo su vece sanse da nece.
                        Imaju dosta tezu grupu u LP + Wembley. Ali mislim da ce ipak u drugom dijelu sezone napraviti razliku.

                        Comment


                        • Kiksara Minjole
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Secam se pricali ovde ljudi da je prevara od igraca i da ne vredi ove pare, a nisu ni pratili Seriju A.
                            Salah je ludak - opasan igrac - klasa. Moze da igra gde hoces i pravice razliku za svoj tim UVEK. Ume nekada da se izmasi kao nenormalan, ali vredi istrpeti.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Kakav gol Kutinja leleeee
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Lik je neverovatan

                                Comment

                                Working...
                                X