Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sejm old Mou. Umesto da ubaci Marsijala da resi utakmicu
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Pickasto jer presao na 352? Znaci pojedini su pickasti jer furaju to cele sezone...

      Comment


      • Morata tata!
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ne mislim ja na formaciju uopste.
          Mislim samo na nacin igre drugo poluvrijeme.
          Bez zelje ikakve da se zatvori tekma.

          Herrera...
          Last edited by candlebox; 23-09-17, 16:36.

          Comment


          • Ma daj bre, koj kurac, sta radis Herrera, poserem ti se u composure

            Comment


            • Erera i sut

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako je ocajan Erera ove sezone, pogubljen, nesposoban - glup - mogu slobodno da kazem.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Martial, ništa a?

                  Comment


                  • Morata hetrik, a plakalo se za Kejnom
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by candlebox View Post
                      Ne mislim ja na formaciju uopste.
                      Mislim samo na nacin igre drugo poluvrijeme.
                      Bez zelje ikakve da se zatvori tekma.

                      Herrera...
                      Nema Pogbe a Felaini ne moze mnogo da kreira, Miktarjan mnogo los u drugom 100 lopte je izgubio i kako ce da rese tekmu, igra i Soton nesto.

                      Marsijal umesto Fele bi legao.

                      Comment


                      • Originally posted by Busby Babe View Post
                        Martial, ništa a?
                        Ne sme da ga ubaci....
                        Rasko solidan - bice kako mi se cini od njega odlican levi bek jednog dana...
                        Evo ga Felaini i njegova fudbalska inteligencija.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Morata klaso najveca <3

                          Comment


                          • Moratica je uz Sitijev tandem trenutno najbolji napadac na ostrvu.
                            Kidaj Moratice!!!
                            Nije los ni Lukaku, ali ne volim ja te bidzane, rokane, mrge.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Gde su oni sto osporavali Moratu tatu?
                              Konte ga zivnuo u Juventusu, nastavlja po starom i u Celsiju.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sramna stvar za Junajted je ta sto je Dusan Tadic trenutno najkreativniji i najbolje tehnicki potkovan igrac na terenu.

                                Smoling rasciscava konkurenciju... Iskusno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X