Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samuraj View Post
    Zna li neko kada je na rasporedu Mou vs. Pep duel?
    Sto kasnije to bolje po Junajted.
    Negde srednom decembra koliko mi se cini.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • E da, Jang nam je najbolji levi bek u timu, koliko bolje izgleda kad neko ume samo napadacki da potrci po toj levoj strani. Jos Marsijal da udje jer je Rasko igrac manje danas.

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Baji kao dete



        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pa kad nista ne igra, nista. Mi smo licemjerni, pljujemo po Ozilu i sprdamo se Arsenalu, a ovaj je gori od Ozila. On ne moze da zadrzi nijednu loptu, ne moze da osvoji nijednu loptu, ne moze da izdrzi nijedan duel, ogroman potrosac lopti, kapa dolje sto ima taj pas i sto to dovede do gola, ali utakmicu cini 90 minuta, a ne pet i kontinuitet je uvijek bio najvazniji u fudbalu i to nije odrzivo na duze staze apsolutno. Meni je ovo katastrofa, apsolutno isti nivo kao Runi proslih sezona. A Runi je bio uvijek kralj statistike i kad se raspadao i kad je gazio.
          Samo sto Mkitarijan moze da igra presing za razliku od Ozila, nije mu fudbal namestanje samo na jaču nogu

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sto kasnije to bolje po Junajted.
            Negde srednom decembra koliko mi se cini.
            Na moj rodjendan. Prošli put kad su igrali izgubio City. Presudio im RvP onim sjajnim slobodnjakom.


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

            Comment


            • Baljiju bas pada koncentracija
              sigpic

              Comment


              • Dve dobre prilike propusti pijani trut os koga se kopta odbija kao od balvana. Ne bi me cudilo i da umulja nesto.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mata znalac...

                  Comment


                  • Izbacuj Rašforda jebem mu seme


                    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                    Comment


                    • Mozete vi da kritikujete i Matu i Mikija, ali zna se kada ono uzme loptu da od gola nema nista. Ova dvojica makar mogu nesto da naprave.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Zašto smo prestali da igramo? Uvaljace nam alkos neku frljoku, đavo će nam biti kriv.

                        Raš kad spusti glavu ko noj.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Mogao bi Rasko na hladjenje, ovo danas je sve osim fudbal

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Nadam se da se Marsijal zagreva već


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Je li Mata kriv sto je ovaj balvan svaku savrsenu loptu koju mu je poslao upropastio?
                              sigpic

                              Comment


                              • Dusane nije valjda da navijas za karamele?

                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X