Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec treba da pocne da se sprema za rat protiv Pulisa.

    Comment


    • Opet izaci s ovim gorostasima pa sta Bog da.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Pixi od sad WH kad igra budi tu i hvali protivnicke ekipe [emoji3]
        Pre pocetka sezone sam mislio da ce WHU lagano biti u top7 ispred Evertona i izbaksuzirao, zato ste i krenuli tako lose.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment




          • Comment


            • Roy Hodgson has been appointed @CPFC manager on a two-year deal


              Izgleda kao da je spreman za 3 metra ispod zemlje, a ne da vodi klub.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Roy i Mick Mekarti, kad god ih vidim ja se mogu nasmijati. Nekakvi su simpatični.

                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Evo u emisiji nekij na sk1 Vladan ili Vlada čuveni što je pretprošle god na početku sezone rekao da Lester sigurno ispada, pa su uzeli titulu, sad kaže da Chelsea bez Koste nema šta da traži u borbi za titulu. Znači Chelsea uzima.

                  Kakav iritantan lik, puno zna, ali kako on tvrdi. Hvala mu što mi otkrio ko uzima.

                  Comment


                  • Kosta i Morata su isti tip igrača. Samo što je jedan najprgaviji igrač na svijetu, a drugi je fin. To je jedina razlika. Nije ni čudo što se Morata tako brzo uklopio kad su u Čelsiju navikli da igraju sa igračem takvih karakteristika.
                    sigpic

                    Comment


                    • Slažem se, samo što se mora reći da je Costa dosta kvalitetniji igrač (trenutno). Ne osporavam Moratine sposobnosti, dosta ga gotivim, ali Costa je igrač za osvajanje titula.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Aooooooooooooooooo
                          sigpic

                          Comment


                          • Arsenalovci kraj vasim mukama se mozda blizi kraju, Karlo je spreman da se vrati u PL.
                            sigpic

                            Comment


                            • Termin za rekreaciju koja je godinama išla četvrtkom i nedjeljom sad zbog mene moraju pomjerat. Sreća pa se ostali lože na Zvezdu i Partizan.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Evo u emisiji nekij na sk1 Vladan ili Vlada čuveni što je pretprošle god na početku sezone rekao da Lester sigurno ispada, pa su uzeli titulu, sad kaže da Chelsea bez Koste nema šta da traži u borbi za titulu. Znači Chelsea uzima.

                                Kakav iritantan lik, puno zna, ali kako on tvrdi. Hvala mu što mi otkrio ko uzima.
                                Pazi on stvarno zna mnogo vrv i najvise o fudbalu na ovim prostorima od svih novinara,a i o sportu uopste,jako ga cenim i postujem,jos dok je bio B92

                                E sad on ima neki problem sa CFC ne znam koji al vise ga mrzi i od LFC i Lidsa zajedno a navija za MU,pa ispadne da lupa al ustvari je samo pristrasan.Da i ne voli Spance nikako posebno Barsu.....radovao se on i kad je Morata promasio penal,protiv AFC i dosta puta je lose pricao CFC i pred proslu sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X