Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brutalno je. Evo i zasto. Dali su mu otkaz na osnovu 0 0 4, i gol razlike 0:7. Cak i sa tim rezultatima, postoji mogucnost da se stvara neka baza i da ekipa napreduje. Ne kazem ja da ta prevara nije zasluzila otkaz, niti da je postojao napredak, ali je problem nestrucna uprava koja verovatno nije odgledala ni minut fudbala i ne zna sta radi, jer da oni znaju sta rade, ne bi ga uopste ni zaposlili. Oni da znaju sta rade drzali bi Pjulisa kao malo vode na dlanu.
    Last edited by bici; 11-09-17, 12:09.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Bilić se nekako uvek izmigolji. Ima Nine kao mačka devet života. Izvuce se on i večeras.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Brutalno je. Evo i zasto. Dali su mu otkaz na osnovu 0 0 4, i gol razlike 0:7. Cak i sa tim rezultatima, postoji mogucnost da se stvara neka baza i da ekipa napreduje. Ne kazem ja da ta prevara nije zasluzila otkaz, niti da je postojao napredak, ali je problem nestrucna uprava koja verovatno nije odgledala ni minut fudbala i ne zna sta radi, jer da oni znaju sta rade, ne bi ga uopste ni zaposlili. Oni da znaju sta rade drzali bi Pjulisa kao malo vode na dlanu.
        Ne znam kakav bi se napredak napravio kada im idu dueli sa Sitijem i Junajtedom. To su vec 6 poraza u sedam kola, a pitanje je sta bi i sa svecima uradili pod De Burom u sledecem kolu. Bolje da ovim uzdrmaju ekipu i naprave pozitivan ishod u sledecem kolu, nego li da trpe ovog diletanta kako ih zakucava za dno. Sasvim ocekivan otkaz.

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Sve vise lice na nasu ligu po raznim pitanjima,vrv ce i VAR uvesti poslednji kad i mi,gledam MLS i preksinoc i tamo uvedeno,samo ENG i Spa nemaju,al Spance donekle i razumem to bi Barsi i Realu najmanje odgovaralo ...al mi zato Englezi nisu jasni
          Tradicija - fudbal kao igra kojoj bi tehnologija (po njihovim zadrtim misljenjima) vise odmogla nego pomogla ....
          Oni su meni najjasniji.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Tradicija - fudbal kao igra kojoj bi tehnologija (po njihovim zadrtim misljenjima) vise odmogla nego pomogla ....
            Oni su meni najjasniji.
            Znam, oni i njihova tradicija (ima i tu drazi),al kad je nesto ocigledno...mislim na kraju ce i uvesti ,ko kad su prvo Italijani uveli onu tablu za stoppage time,pa onda svi redom..a i kad su mogli da namknu krov na Wimbldon..jedino sto su malo bandoglavi da tako kazem

            P.S. Da sve bude potpuno, da je bilo tehnologije ko zna sta bi bilo posle onog gola Lamparda, Nemcima...

            Comment


            • Pa Englezi su uveli goal-line technology jos prije par godina, mozda i prvi od tih najacih liga, nisam bas siguran ali svakako da to imaju od neke 2013...

              Uvesce i VAR i to vrvt od sledece sezone tako da se radi na poboljsanju lige, svakako je najzanimljivija liga za gledanje

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Princoni View Post
                Ne vidim nista brutalno. Za 4 kola tim mu nije dao nijedan gol i nema nijedan bod, a sledi im posle svetaca i dva meca sa timovima iz Mancestera. Uz sve to on je imao veoma solidan tim, mozda i za top 10. Dobar je Hodzson za te manje klubove, zategnuce ih.
                Kako nije brutalno Princoni. Čovek ima 4 zvanična meča u ligi. Ok, nije se proslavio, ali mogli su mu dati bar neku šansu da ispravi stvari. Čak je u ovoj poslednjoj tekmi bio sasvim solidan. A što igrači ne mogu ništa da pogode, to je sasvim druga stvar. Biraš celo leto trenera, i onda od 37 kandidata, izabereš čoveka za koga si siguran da će nešto uraditi..i na kraju mu daš otkaz posle 4 meča u ligi...gde je mozak...

                To sa otkazom i da on donosi pozitivu u ekipi ima logike, ali ne posle 4 kola. Koliko se igra liga, mesec dana? Dati otkaz treneru da bi razdrmao ekipu ima smisla kad je duži vremenski period loše u klubu, kad nema nikakvog napretka. Ovo je po meni prerano.

                Ne kažem da ne bi dobio otkaz i da je majstor nad majstorima, ali bar mu daj pravu šansu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Mislim da je ovo bas brutalno, protiv Liverpula pogotovo a i juce bilo je nesto, neka igra, sanse, ali opet pogotovo juce nije htjela da udje pa nije.

                  Vidim pominje se Hodgson kao zamjena, ako dodje do toga slobodno mogu da kazu vec sad Hello Championship.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Comment


                    • Lepotica Kejna i Pikfordova vratolomija za uživanje

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Kad bi gledali ovu sliku, rekli bi da se Pikford odrazio 2m da dohvati loptu, a u stvari se nije ni odvojio od zemlje.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa ne bi mogao De Bur da se izvadi, jer sledeca 4 meca ima Sautempton, UTD, Siti i Celsi, tako da koga god da dovedu sada imace najmanje 3 poraza, i onda opet otkaz?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Nikad se ne zna, ne znam Sakho kad im se vrace, ali npr s njim bi to vec pozadi bilo ozbiljnije. Meni je Palas bas gotivan bio pred pocetak sezone s De Burom i iskreno nisam se nadao ovome, mislio sam da ce posle katastrofe s Interom da to bude bolje, ali jbg.
                            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                            Ljuba Tadić.

                            Comment


                            • Sakho, Zaha, Loftus...to su im sve ključni igrači, a povređeni. Ti kad pogledaš sad tim, ne možeš da nađeš kostur tima. Napad im je nikakav trenutno. 2 ofanzivna igrača, Benteke i mrtvi Townsend (koji je čak i dobar).
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bravo, na Zahu sam zaboravio potpuno, bukvalno ih je sam vukao pogotovo krajem prosle sezone. Townsenda ne bi doveo u tim da sam trener pa da mi ga dzabe daju.
                                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                                Ljuba Tadić.

                                Comment

                                Working...
                                X