Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja promaja u odbrani Palasa. A Bur da šansu Lee-ju od početka, i ovaj mu to propisno vrati...sa direktnom asistencijom protivniku za gol, u prvih 5 minuta tekme.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Biće ovdje još golova, sudeći po ovom do sad
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Daće ga Palas sigurno. Samo je pitanje koliko će primiti..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Pregovaras sa 37 kandidata i izaberes NAJGOREG OD NAJGORIH, Franka de Bura. Eee to se zove baksuzluk.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Kakav golman, nije hteo da pusti loptu. A da je pustio loptu pre pada ne bi se povredio.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Sasvim dobro prvo poluvreme. Šteta za Hitona,valjda nije ništa ozbiljnije.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Da li je normalan Bur? Hoće da postigne gol sa dva ipo ofanzivna igrača...i to Barnliju, koji se brani sa 9 igrača...

                Mada mu je i klupa baš tanka...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma otkaz ce dobiti De Bur. Ako se izvuce sada oni imaju haos raspored, docekuju Sautempton pa onda imaju Siti, UTD i Celsi, znaci jos 3 poraza u najavi, zakucani ce biti za dno tabele.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • bice_ Je l' ti ovo Mr.Quinlan?
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Tuga su stvarno. Svaka čast Barnliju, odlično se brane. Mee i Tarkowski uštrojili Benteke-a za sad. Ne vidi se, iako su pokušavali sa 100 centaršuteva.



                      Odmah debi za Sančeza.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pa nije baš ni ovaj De Bur kriv što ovi ne mogu sa 2 metra ni golmana da pogode..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Epski promašaj Skota Dana.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Proigraše sad pri kraju, ali bruka šta omašiše...

                            Eeeej, 4 kola odigrana, još nisu gol postigli. 0-7 gol razlika...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                              bice_ Je l' ti ovo Mr.Quinlan?
                              Da, da

                              Sta su sve promasili danas ovo je haos. Mada ne moze se ni De bur pohvaliti nekim trenerskim umecem. Uvodi levog beka umesto veznjaka a juri rezultat.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Legende:

                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X