Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maticev potez sjajan, Raskov gol inace
    sigpic

    Comment


    • Pa ovo se odbilo od Rasforda

      Comment


      • Rasfordov gol xD

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Zato sto je njegov igrac primio loptu sam samcit..on blejaci negde kao i celo mec na kraju.

          tt sa A5 u inat Mi6
          Ne, ne, on je u liniji i to je ofsajd, Balji je zajebao ofsajd zamku, a potom nije ispratio svog igraca.
          sigpic

          Comment


          • Ipak Rasko ni kriv ni duzan a asistencija Pogbi...

            Imam Matica i Pogbu na fantasy i zamalo asistencija i gol

            Miki28
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Inace Darmijan uvek igrac manje u napadu, standard. Valensija prekucava

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ne, ne, on je u liniji i to je ofsajd, Balji je zajebao ofsajd zamku, a potom nije ispratio svog igraca.
                Ajde zeznuo ofsajd, da razumem nekako, ali posle toga koja ladovina da ne isprati igrača. Neki prekid u glavi na 10 sek.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Meni najgore to kad zajebu ofsajd, avernes vidimo se znaci
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ne, ne, on je u liniji i to je ofsajd, Balji je zajebao ofsajd zamku, a potom nije ispratio svog igraca.
                    Ja ne vidoh da je u liniji vec negde daleko ka sredini..i taj sa desne strane vise puta primio loptu bez problema.

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Dzons je bio predaleko, Darmijan svakako bio ispred svog igraca, da Balji nije imao pomracenje uma to bi bio ofsajd i cao
                      sigpic

                      Comment


                      • On nije ni gledao gore ka igraču, nego neki izgubljen pogled kao sredini terena jbte.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Posle ovog poluvremena, samo aplauz za Marka Hjuza i nista vise. Nulifikovani smo. Videcemo Murinjov odgovor na poluvremenu.

                          Opet smo "otvorili protivnika" iz prekida a ne iz slobodne igre. Ne svidja se to meni uopste.

                          Inace, jel moguce da je Mou iskopirao Konteovu foricu sa prekidima i Maticem
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Bas me zanima koliko je Matic oduzeo lopti, prekinuo je bar 5 napada sto sam ja brojao.
                            Kakvo pojacanje, Pogba uziva pored njega.

                            Inace ne znam koji k... igramo pomocnu igru iz kornera, 3 puta tako i 1 put kad zavrnemo odmah gol

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Fino Rasko igra bas, nazalost Erera i Miki ne postoje pa je teze da se ista uradi naprijed
                              sigpic

                              Comment


                              • Lol, Konte inovator onakvog kornera.

                                Pa nama je godinama takav bio korner, najcesce je Kerik bio na prvoj stativi.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X