Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoce hoce, kako nece.

    Dosta sto ih Englezi prejebase sa TV pravima i nagradama, napokon imaju priliku malo da ga zabiju njima sad, i oni to nece da iskoriste. Kako da ne.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      @Busby, okej je da se s nekim misljenjem ne slazes, ali prozivanja na licnoj osnovi nisu ok.
      lik će da ubaci Drakera i Smita u neku priču vezanu za transfere i tržište, iako to u konkretnom slučaju nema nikakve veze...
      Još kao on jedini zna što je to tako...

      Comment


      • Eo ga poceo se razbacivati i imenima.

        Nemoj, ja o tome ne znam nista, ja se samo foliram na forumu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • možda sam i guglao "najpoznatiji ekonomisti" pa mi odmah izašlo

          nije to poenta.

          Comment


          • Uvijek istu pricu ponavljam, ako te nervira prica odredjenog forumasa preskoci post, a imas i opciju ignore. Ne mozemo svi isto razmisljati i pisati, da moze forum nam ne bi ni trebo. Toliko o toj temi.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Kao sto rekoh ja ne znam o tome nista, ja se foliram na forumu kao da znam ekonomiju, a ustvari sve sam izmislio.

              Haluciniram.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Cak i da se sve top lige usaglase sa ovim predlogom i ogranice rok za transfere do pocetka sampionata, opet ce biti razliciti datumi jer neke lige pocinju ranije a neke kasnije... Onda bi morali svi da odrede jedan jedinstveni datum kada bi pocele sve lige, jednostavno previse komplikovano da bi zazivelo, velika glupost engleza

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Danas nastavite bez provokacija, posto ce iste biti sankcionisane. Nije problem kada se neko ne slaze sa necijim misljenjem ali moze se i normalno i argumentovano odgovoriti a ne odmah ubacivati neke jeftine prozivke.

                  Sto se tice ove odluke to je jedna od najglupljih stvari koje su mogli napraviti, pucaju sami sebi u koleno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Exactly! Who would you say is your Man Of The Year?

                    I’m going to go for Arsène Wenger, because the man has put up with so much stick and continues to be graceful in the face of some quite vitriolic abuse. The man changed the English game, and whether or not he’s come to the end of his time shouldn’t result in the level of abuse that he’s had to put up with from some sections of the Arsenal supporters. And I think he’s stayed serene, and calm at the centre of it. The man obviously loves football, and loves Arsenal football club. So I think my man of the year, just for what he’s had to put up with, is Arsène Wenger.
                    (okačeno u Arsenalovoj temi, al meni nešto prikladnije za ovdje)

                    http://www.gq-magazine.co.uk/article...-arsene-wenger
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Vidjecemo kroz par godina kako je i sta pa cemo pricati, ja sada mislim da je ovo odlicna ideja.

                      Krece opet PL, ima bas dosta dobrih i zanimljivih meceva

                      Miki28
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Za Italijane ne znam ali cisto sumnjam da ce Spanci ovakvu odluku donijeti u skorije vrijeme. Nisam cak vidio da to tamo iko pominje.

                        Comment


                        • Znaci PSZ dovede Mesija i mora da ga dovede u poslednjih pet dana prelaznog roka, jer je to blokbaster transfer i dostupni budu Moura, Di Marija, Draksler i Pastore npr, ali PL klubovi ne mogu do njih, jer im je zatvoren prelazni rok, tako da jacaju Juventus, Bajern, Atletiko, Real i Barselona. Englezi su vazda bili nenormalni, ali ovo je vrh debilizma, preko ovoga nema.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako dovedu Mesija u julu onda nije blokbaster vec je blokbaster samo u zadnjih 5 dana prelaznog roka? Kad je Nejmar presao, Ronaldo?

                            Sasvim dovoljno vremena imaju Englezi da lociraju svoje mete i dovedu ih i onda na miru na pocetku sezone vidimo ko je kakav i kolike su im sanse...

                            Meni kao fanu Utd ovo najmanje smeta iako je Utd bio protiv ovog predloga jer je Utd pod Murinjom pokazao da moze posao da se zavrsi ranije i dovede se ono sto mu treba a Utd sigurno posle ovog roka nece prodati nekog od svojih najboljih igraca...

                            Jednostavno Englezi se okrecu sami sebi a nece brinuti za Psz, Barsu i Real a mislim da ce ova prica zazivjeti i kod Njemaca i Italijana kroz koju godinu

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • To je korektno jer ce se timovi pojacati na vreme i koliko toliko uigrati, a ne da se sastavlja ekipa 31. avgusta kada odmakne vec par kola kao sto je Wenger one sezone doveo Andre Santosa,Park Chu Younga,Artetu, Mertesackera poslednji dan. Uglavnom podrzavam!
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ubi nas post socijalizam.

                                Podrzavati opresiju i diskriminaciju, klasika.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X