Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Bravo za klube sto su omogucili PSG-u, Barceloni i Realu da im otmu igrace i ne mogu da nadju zamjenu.
    Sad sceh da napisem ovo... Ovo je odlicna odluka ako ce ostale lige da ih isprate. Stvarno bi bilo top kad se ne bi moralo po tri mjeseca citat eooo ga dolaziii sjutra svaki dan. A ako ih ostale lige ne isprate (Marota veli da ce isti predlog u Seriu A) onda mrka kapa.

    I naravno da mogu da prodaju, sto ste mislili...

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Kako glasaju takve su im i ambicije za trofeje...

        Comment


        • Originally posted by mikisavic89 View Post
          Kako glasaju takve su im i ambicije za trofeje...

          3sezone 2pl-a.
          Klubovi iz Mancestera te tri sezone nisu bili ni blizu PL-a.(I u svaku od te tri sezona su usli kao najveci potrosaci)
          Last edited by Brian McShtull; 07-09-17, 18:03.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne vidim ovo kao losu stvar...ovde mogu da imaju problem samo sa igracima koji imaju izlazne klauzule a takvih nema mnogo...Meni je normalno da treneri kad im pocne sezona imaju na okupu ekipu koja im se nece tumbati svako kolo do kraja prelaznog roka...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              3sezone 2pl-a.
              Klubovi iz Mancestera te tri sezone nisu bili ni blizu PL-a.(I u svaku od te tri sezona su usli kao najveci potrosaci)
              Trose zato sto jure trofeje. Valjda to pokazuje ambiciju kluba. Da ne rade nista i posluju u plusu u prelaznom znacilo bi da nemaju aspiracije za trofeje. Ovako kad se trose pare i menjaju treneri znaci da se trazi formula koja ce doneti uspeh.

              Comment


              • Kad jedan Liverpul uspe da zadrzi Kutinja koji je plakao za Barsom i Barsa plakala za njim, ja tu ne vidim nikakav problem. Sjajna odluka koja ce naterati klubove iz Engleske da posluju brzo kao jedan Bajern Minhen i da se ne uvlace u haos koji se stvara krajem prelaznih rokova, a la Nejmar 220 milki i Dembele 150 milki.

                Hipoteticki, i jos jednom, hipoteticki, ako jedan Real nudi 250 miliona za Kejna nakon zavrsenog transfer roka u Engleskoj, sta bi Totenhem mogao da uradi ako mora da ga proda? Da dovede za tih 250 miliona boljeeg igraca od Kejna kad bi i dalje trajao transfer window? Ne, Real bi doveo tog boljeg igraca za 250 miliona da taj postoji . Nema tu nikakvog problema, zaista. Engleski klubovi sada moraju da zadrzavaju svoje najbolje igrace a ne da ih prodaju Realima, Barselonama i Bajernima. Sjajna odluka.
                Last edited by bici; 07-09-17, 22:59.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Ovaj Ajnštajn pročitao osnove ekonomije 101 i sad šta on sve prosipa

                  btw. drago mi je zbog ove odluke, jeste otežavajuća okolnosti, ali to je i neophodno malo engleskim klubovima, da ih natera da malo pametnije razmišljaju.

                  A ovo i ništa ne mora da znače, nateraće klubove samo da ranije krenu da jure svoje targete, i biće odlučniji u tome. Ako se dogovore sa nekim igračem, onda to i ne mora da ih sjebe. Meni se svidja odluka, nateraće ih malo na ozbiljniji i studiozniji rad.

                  Konkurentnost kluba, pre svega tu mislim na City, United i Chelsea neće da padne u odnosu na ostale. Mora da se prevazidje taj mindset da će na kraju leta Barca i Real da dodju po hazardove, bejlove, suarezove itd.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Iskreno to govori o mindsetu klubova. Iako, kao što sam rekao, meni ovo nije loša odluka.
                    Arsenal se plaši da im drugi engleski klubovi ne otimaju igrače, pa i Lpool malo od City-a. A Lpool, za mene poražavajuće, šalje mnogo poruku, stare legende, neki ljudi iz kluba kako je normalno da Real i Barca dodju da im skupljaju igrače... Iako je ovo sa Kutinjom izuzetak.

                    City i United su bili protiv ovoga jer veruju da do poslednjih dana prelaznog roka mogu da se nadmeću sa Realom, Barcom i PSG-om za neke najatraktivnije igrače na tržištu.

                    Chelsea upada u neki čudan period. Roman šta je ulagao je ulagao, sad hoće da eksploatiše klub koji je izgradio. Totalno legitimno. Nisu više oni onaj Chelsea...

                    Comment


                    • Da da, procitao osnove ekonomije, a onda uzeo Marksov Kapital i krhno se po glav, od tad nisam normalan.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Po onim pričama, ekonomskim, vezanim za Arsenal, rekao bih da si pročitao Ultimate Manager 98, eventualno Sensible Soccer...

                        Comment


                        • Ukoliko sve top lige ne donesu istu odluku,datum...mnogo glupa odluka,a ko to ne shvata,kazace mu se samo vec sledeceg leta kad nastane totalni dzumbus

                          Comment


                          • Ma kakvi, teska je ekonomija nauka za mene. Sta cu siroce, pojma nemam, pa se moram na forumu praviti da nesto znam.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • @Busby, okej je da se s nekim misljenjem ne slazes, ali prozivanja na licnoj osnovi nisu ok.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Meni se svidja ova ideja. Generalno su mi se smucili ovi prelazni rokovi. Sve neke sapunice, postalo je mucno za pracenje. Prvo hoce da ide, pa nece, pa ide ovamo, pa ide onamo i ne ode nikud, a celo leto ga selili. Valjalo bi da ovim putem krenu i ostale lige iz top 5.

                                Comment

                                Working...
                                X