Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahaha onda nek ukinu i zimski prelazni rok jer se oni hvale kako ne prave pauzu u sampionatu

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Jel ti stvarno mislis da ce Utd, Celzi, City i ostali prodavati svoje igrace tj bitne igrace kad ne mogu da nadju zamjenu? Oni su glupani pa eto cisto radi reda ovo izglasali...

      Ovo je fenomenalno, kad krenes prvenstvo da se od starta zna kakav je ko pa nek ispasta onaj ko je lose poslovao

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Poprilicno glupo,ostavice prostor svim drugim jakim ligama prostor,kao sto ajnstajn kaze da im uzmu igrace,a i igraci ce cekati...ili sve top lige isto ili nista,pa i ovaj jedan dan je mogao dosta Spancima da donese da su malo sposobniji ovi iz Barse


        Englezi jesu glupani i taktika im nije jaca strana,kako na terenu tako i van njega,ovce za sisanje
        Last edited by 61563; 07-09-17, 15:06.

        Comment


        • Sad i ja gledam. Oni ipak i dalje mogu da prodaju. Kakva glupost! Nije više pitanje hoće li prodati ili neće, pritisak od strane klubova poput Reala, Barse i PSGa će postojati i to će i dalje remetiti atmosferu u klubovima, a valjda je cilj bio da se to spriječi. Nisu ništa napravili, čak naprotiv. Ovo je u fazonu:

          PL: Ja mislim da igrači ne treba da mijenjaju sredinu nakon početka prvenstva, stoga ih ja neću kupovati, a vi kako hoćete.
          ostale evropske lige: Ha? Šta? Do jaja!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Jel ti stvarno mislis da ce Utd, Celzi, City i ostali prodavati svoje igrace tj bitne igrace kad ne mogu da nadju zamjenu? Oni su glupani pa eto cisto radi reda ovo izglasali...

            Ovo je fenomenalno, kad krenes prvenstvo da se od starta zna kakav je ko pa nek ispasta onaj ko je lose poslovao

            Miki28
            Jednog dana cu napisati knjigu koja ce biti ekonomske prirode i imat ce naziv "Glupost logike"

            Sve sto ti kazes je potuno logicno, ali u praksi ne funkcionise.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Koji maloumnici, ovo je najgora odluka ikad.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Sad i ja gledam. Oni ipak i dalje mogu da prodaju. Kakva glupost! Nije više pitanje hoće li prodati ili neće, pritisak od strane klubova poput Reala, Barse i PSGa će postojati i to će i dalje remetiti atmosferu u klubovima, a valjda je cilj bio da se to spriječi. Nisu ništa napravili, čak naprotiv. Ovo je u fazonu:

                PL: Ja mislim da igrači ne treba da mijenjaju sredinu nakon početka prvenstva, stoga ih ja neću kupovati, a vi kako hoćete.
                ostale evropske lige: Ha? Šta? Do jaja! [emoji3]
                Mogu i dalje da prodaju??
                Ma daj..ja samo onaj tvoj citat procitala... ma nemoguce da su tako to odlucili??
                Diletantski skroz...ne ide mi u glavu..

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jel oni očekuju možda od ostalih liga da pođu njihovim stopama? Ono tipa da oni krče put a ostali da ih prate?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Cek dok kognitivna disonanca u totalu udari, pa onda ljudi mozda napokon pocnu da se edukuju kako biznis funkcionise.

                    Ako drzava regulise trziste, u ovom slucaju liga, oni najveci klubovi ce naci nacin da iskoriste one male rupice u tim regulacijama i sebi pomogunu, ono sto ce se desiti, jeste da ce mali klubovi najebat unutar lige. A postoji jos jedan aspekt, globalno trziste. Dok svi luduju na trzistu, ovi drugi najveci klubovi koji imaju neogranicene finansije ce doci i ko kauboji na Dviljem Zapadu opuhati klube od najboljih igraca zadnjih 10 dana prelaznog.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Mogu i dalje da prodaju??
                      Ma daj..ja samo onaj tvoj citat procitala... ma nemoguce da su tako to odlucili??
                      Diletantski skroz...ne ide mi u glavu..

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Ma i ja sam prvo rekao hop, pa onda skočio.

                      Ovo je užas. Mjesec dana pakla za navijače i klubove iz premier lige u najavi!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Kao da nisu svjesni da ovom odklukom klubovi iz drugih liga u najmanju ruku mogu toliko uzdrmati svlačionice u samom startu sezone, taman da ovi iz PL-a nikoga ne prodaju u tih 15 dana.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Kao da nisu svjesni da ovom odklukom klubovi iz drugih liga u najmanju ruku mogu toliko uzdrmati svlačionice u samom startu sezone, taman da ovi iz PL-a nikoga ne prodaju u tih 15 dana.
                          Ne oni ce to da urade u zadnjih 15 dana, jer ce tako oslabiti rivale u LP.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sad recimo ode Wenger i kaže onom šejku da namjerno šalje ponude za igrače Totenhema zadnjih 15 dana
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Sad recimo ode Wenger i kaže onom šejku da namjerno šalje ponude za igrače Totenhema zadnjih 15 dana
                              Vidis kako si ukapirao

                              Ili ti Abramovic nazove nekog od svojih havera i rijesi problem
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Onoliko pisanje o ovome pre mesec dana i ponovo nekima nije jasno kako PL ne moze da spreci prodaju igraca. Kao sto je i pisano PL moze da spreci samo registraciju igraca za nastup u ligi i nista drugo. Kad smo ja i jos neki pisali da bi ovo bila losa odluka ispadosmo da ne znamo nista i da smo protivnici fer pleja i samog fudbala. Evo sada uzivajte u prelaznom roku. Oni ako misle da ce i ostale lige da slede ovaj primer grdno se varaju. Postoje 2 mogucnosti a to je ili da vrate prelazni kao sto je bilo do sledeceg Juna ili da se debelo opeku u prelaznom pa onda da vrate. Ali posto je to engleski mozak naravno da ce se pevo debelo opeci.
                                Edit: postoji i treca opcija a to je da odloze pocetak prvenstva.
                                Last edited by mikisavic89; 07-09-17, 15:56.

                                Comment

                                Working...
                                X