Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Prekucao je sinoc
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pitanje je da li je Aleksis bad guy u ovoj situaciji. Ja verujem da su njemu obecani kule, gradovi i da je uprava delovala ambiciozno. Takodje verujem da nista od toga obecanog nije ispunjeno.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Po meni Alexis nije bad guy uopšte samo se mučenik našao u ovakvoj situaciji. On je temperamentan i paljevina i zato možda nekad deluje da burno reaguje ali ako ćemo iskreno ova naša uprava je nešto najgore što može jedan fudbalski klub da zadesi.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Wenger voli klub, Alexis je bad guy... Nema dalje

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Aleksis nije ni prvi a bogami ni poslednji koji dozivljava ovo u Arsenalu... vec godinama je to tako. Iako sam mislio da kad su dosli Sancez i Ozil da se nešto menja ali ipak, vuk dlaku menja...


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Kako mi zao sto Sanchez nije otisao, samo da vidim koga bi Aki sledecg pljuvao i krivio.

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post
                Kako mi zao sto Sanchez nije otisao, samo da vidim koga bi Aki sledecg pljuvao i krivio.
                Bilo bi posle da su svi igraci prodali Vengera osim lojalnog Dzake i Ozila . Mada ja to i mogu da razumem, ali da Gangaric koji se profi bavio fudbalom ne vidi epicentar svih problema, e to vec ne razumem

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Murunjo i Gvardiola isto potrosili
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Dobar posao za Tottenham, a bio bi odličan da smo potpisali i jednog igrača na AM poziciji.

                      Comment


                      • Jos kada Ozil i Sancez odu bez obestecenja bice kes kolica

                        Comment


                        • Samo meni ovaj Barkli nikako ne ide u glavu, pa zasto je dolazio na lekarsi ako ne zeli da potpisati ugovor, jedino ako ga je samo zanimalo besplatno misljenje drugog doktora.
                          sigpic

                          Comment


                          • Barkli ne moze proci ljekarski brate moj, on ti je truo iznutra.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Uzasno, jos uzima samo milion funti mjesecno, zivot katastrofa

                              sigpic

                              Comment


                              • Pati se jadan, tuga je golema
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X