Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Na kraju se nista bitno nije desilo, samo me zanima sta bi sa Marezom.

    Pobednik dana Totenhem.
    Moguce da sutra zavrsi negde u Spaniji ,ovo je nerealno da dodje iz Alzira i nista..ma ko zna i danas sta je bilo,i gde je zapelo

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Ako je došao da igra sredinu kod Klopa, ne vjerujem da će se puno naigrati. Vajnaldum, Henderson i Emre su bolji od njega na toj poziciji.
      Играће крило. Мане и Салах су једини на тим позицијама, а игра се 4 такмичења. Такође на средини су ту Лалана и Кутињо који ће играти ту ове сезоне.

      Comment


      • Marc Wilson otisao iz Bornmuta u Sanderlend,sutra kad napne Barsa po Kutinju

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Играће крило. Мане и Салах су једини на тим позицијама, а игра се 4 такмичења. Такође на средини су ту Лалана и Кутињо који ће играти ту ове сезоне.
          Ima da se naigra u Liga kup i FA kup. Da nema Salaha ili Manea, opet bi Klop našao način da Firmina stavi na krilo i Staridža u napadu. Pola sata za njega je neki maksimum na tim pozicijama.
          sigpic

          Comment


          • Trebalo je da bude Kutinjo out Draxler in

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Ima da se naigra u Liga kup i FA kup. Da nema Salaha ili Manea, opet bi Klop našao način da Firmina stavi na krilo i Staridža u napadu. Pola sata za njega je neki maksimum na tim pozicijama.
              Да ли мислиш да он нема гаранције да ће играти с обзиром да је узео 100к мање?

              Ту је ЛШ, ту су евентуално повреде, може и на средини. Не бринем ја за њега.

              Comment




              • Kakva faca

                Cmizdri, sad ces novi ugovor potpisati, barem da sam ja tu, potpisao bi ga.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Jel definitivno Popivoda novi igrac Celzija?

                    Comment


                    • Još nije zvanično ali samo se čeka potvrda

                      Comment


                      • Potvrdili su sad pre malo. Stim da kazem da je ovo bio horor od transfer roka za nas.
                        Jedini win win bi bio da Emenalo da otkaz.

                        Comment


                        • Ma dosao nam je Drini zvanicno,kad pogledas imamo mi dobar tim,al da se niko ne povredi,umori i da se drzi forma cele sezone,eventualno neki stoper
                          Mislim da ce se Zapacosta pokazati dobro,cini mi se da je on igrao kod Contea dobro na euro2016,a moze da odigra i sa 4 pozadi kao klasik bek,a i ovu formaciju,koju sad forsira Conte

                          Inace spominju se za sutra,tj danas,razgovori izmedju CFC i Atletica oko buducnosti Coste

                          Ocekujem od Barse sutra svasta nebi me cudilo da krenu VVD...

                          I malo sale sa tw.....BREAKING: Arsenal have confirmed the signing of Abslutly Nobodji.

                          Comment


                          • Ma sve to manje vise, ali mi nije jasan Aki sto likuje?
                            Mogao je klub uzeti makar neki novac, pa u zimskom prelaznom da pokusa da se pojaca, ako su vec nesposobni sada da dovedu bilo koga. Ne oni se odlucili da u koliko ne mogu da dovedu, da nece Aleksisa da prodaju - prerizicna (da ne upotrebim neki ponizavajuci izraz) pozicija. Moze da se desi da ovako nezadovoljan, napravi neki problem, moze da se desi da ne igra, moze svasta da se izdesava. A moze da se desi i da nakon ove sezone odze negde za dz ili u zimskom prelaznom roku za mnogo manji novac.....
                            Mada Spanci kupuju i danas ....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post


                              Kakva faca

                              Cmizdri, sad ces novi ugovor potpisati, barem da sam ja tu, potpisao bi ga.
                              Zasto bi moro potpjsati? Jel to nece na WC ako ne potpise?

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Zasto bi moro potpjsati? Jel to nece na WC ako ne potpise?
                                Ne znam hocel il nece, ali fudbal ne bi igrao mjesecima dok ne potpise ugovor.

                                Ja bi ga natjerao, obecao bi mu da cu ga pustit iduce ljeto, ali mora potpisati ugovor.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X