Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar posao za WBA

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Liverpul ceo prelazni rok nije poslao ni 1 ponudu za Virgila.

      Znaci 40m za rotaciju ti nije mnogo, a 100m za najbitniji sraf koji nedostaje ti je mnogo.


      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      Pa pazi, u sustini meni nista nije mnogo, briga me. Ali kada kazes Ox I 40 miliona ja to mogu da svrarim, cak sam I zadovoljan pojacanjem, ali kad kazes VVD I 110 miliona to mi se kosi sa zdravim razumom, vredja mi inteligenciju. Moja poenta je bila da to sto smo dali pare za Oxa ne znaci da ih sad nemamo za štopera, sam si racunao u LFC temi da Imamo 150 miliona za prelazni rok, jos smo prodali Sako-a nedavno, dakle ako ne dovedemo štopera, to nece sigurno biti zbog Ox-a, nego zbog ljudi u klubu. A Ox ce nam svakako biti dragocen znajuci da cemo ove godine imati dosta vise mečeva nego prethodne.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Kad celnici AFC razmatraju ponudu za Sanceza

        Kolko je to paaara?

        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

        Comment


        • Toni, zadrzi Evansa i osvaja ligu, pjeske.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Hahaha

            Last edited by Ankee; 30-08-17, 19:21.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Comment


              • Guillem Balague‏@GuillemBalague
                Both Chelsea and Spurs battling for Fernando Llorente. At this point Spurs putting more money on the table
                ....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Ovo nije istina.

                  Covjek je odbio Chelsea, koji mu je nudio 220k, i Arsenal mu rekao, ovdje nisi pozeljan. Liverpool mu je dao manju platu, jer je morao da pljune 5m vise da ga dovedu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ovo nije istina.

                    Covjek je odbio Chelsea, koji mu je nudio 220k, i Arsenal mu rekao, ovdje nisi pozeljan. Liverpool mu je dao manju platu, jer je morao da pljune 5m vise da ga dovedu.
                    Pa cekaj, hoce li on dobiti manje od Liverpoola nego sto bi dobio u Arsenalu i Chelseau?

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      Pa cekaj, hoce li on dobiti manje od Liverpoola nego sto bi dobio u Arsenalu i Chelseau?
                      U Arsenalu bi dobio 140k. Tih 180k bi dobio kad bi se vratili u LP.

                      U LFCu ce dobiti 120k, al se preracunao. Morao je sam sebi platiti transfer jer je glup. Dobio bi i u Liverpoolu 200k da nije glup ispao. Posto je odbio Chelsea, izgubio je pregovaracku poziciju. Arsenal mu rekao odjebaus, a samo Liver bio zainteresovan.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Alzir dozvolio Marezu da ode iz trening kampa reprezentacije kako bi sutra potpisao ugovor sa novim klubom Barsa,najozbiljnija,al nista se jos ne zna, u pregovorima su jos CFC i Spursi... Lekip

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          U Arsenalu bi dobio 140k. Tih 180k bi dobio kad bi se vratili u LP.

                          U LFCu ce dobiti 120k, al se preracunao. Morao je sam sebi platiti transfer jer je glup. Dobio bi i u Liverpoolu 200k da nije glup ispao. Posto je odbio Chelsea, izgubio je pregovaracku poziciju. Arsenal mu rekao odjebaus, a samo Liver bio zainteresovan.
                          Koliko si nemoguć jebote! Moraš li svaku rečenicu oblikovat prema svom raspoloženju!? Zašto je glup??? Zato što je otišao da igra u klub koji voli od djetinjstva na poziciji o kojoj sanja!? Kako samo Liverpul bio zainteresovan a odbio Čelzi?! Kakva pregovaračka pozicija?! Ne posmatraju baš svi fudbal i život u cjelini kroz novac, kao što ti to radiš! Dečko je znao šta želi i učinio je šta je trebalo da dobije to! I trebalo bi da ga poštujemo! Ali ne, kako bi ti mogao poštovati bilo koga osim sebe i svog mišljenja? Svaka ti napisana rečenica vrišti " ja stojim iza Xhake " , " ja znam ekonomiju ", " ja volim kapitalizam " , " ja ne volim Oxa nindža kornjaču ". Odštampaj sebi ove rečenice pa spavaj s njima, ne moraš nas tušiti ovdje.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Koliko si nemoguć jebote! Moraš li svaku rečenicu oblikovat prema svom raspoloženju!? Zašto je glup??? Zato što je otišao da igra u klub koji voli od djetinjstva na poziciji o kojoj sanja!?.
                            Mislis na klupu.

                            Salu na stranu postovanje prema Oxu za ovakav izbor.

                            A i bilo bi mi cudno da neki igrac iz Sautemptona ne zavrsi na kraju u Liverpulu.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Uzmi ga Mou, uzmi ga

                                Comment

                                Working...
                                X