Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikad mi nece biti jasno cemu to natezanje igraca, ako ti vec nije apsolutno neophodan, ili ako direktan rival za titulu hoce da ga kupi, onda ga prodaj (ionako su u pitanju vise nego pristojne pare, verovatno, nisam u toku oko iznosa).
    Mislim da Liverpul pokusava da dovede Lemara, pa onda da pusti Kutinja. Ali Monako im otezava posao, pa se stiglo do kraja roka i sad ako Barsa uskoci, bice cupavo, ostace bez Lemara (ni on nije apsolutno neophodan, ali juris ga toliko), a ovamo ostaju sa nezadovoljnim i ogorcenim igracem (verovatno).
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Pa po tw-u Lemar je u prici dva dana samo, mozda uopste i ne jure njega, mozda sutra dodje Draxler ili neko treci. Mozda posalju ponudu za Eriksena, takva je ludnica da me nista ne moze iznenaditi.
      Ja mislim da Kutinjo ostaje i niko ne dolazi.
      Evo Ox zavrsen, bas lose pojacanje, jos ako smo platili 40m...
      Last edited by Brian McShtull; 30-08-17, 17:29.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Oko Renata se otimali proslo ljeto, decko uzletio previse i evo posledica... Mozda se i vrati na pravi put u Svonsiju, odlicno pojacanje za njih ali moram reci da je na pripremnim mecevima za Bajern bio uzasan

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment




          • Bruka što se niko od većih timova nije interesovao za Renata, znam da bi nama legao kao kec na desetku.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jedino gde on moze da procveta je kod Kloppa i Contea. Ali vise bi znacio Conteu, ne znam.

              Comment


              • To samo on zna. Mada, jos nigde nije potrvdjeno to.
                Evo sad pisu o dogovoru Celsija i Svonsija za Ljorentea.
                A Volfsburg hoce Oridjija na jednogodisnju pozajmicu.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Comment


                    • Personal terms are yet to be agreed but it’s expected they won’t be a problem. It is likely to be a six-year deal.

                      Jbm ti zivot bez rakije
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • To je ta prevaga za titulu #LFC

                        Comment


                        • Originally posted by krele90 View Post
                          To je ta prevaga za titulu #LFC
                          Vasu ili njihovu?
                          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                          Comment


                          • Njihovu naravno

                            Comment


                            • Frajer koji je dao manje golova od Andre Santosa u klubu za 6 godina, ode u Liverpool za 40m, nakon 2 mjeseca dobrih igara u Arsenalu.

                              Pazi kad mu pukne zadnja loza kod Kloppa koji je brutalniji od Wengera kada su treninzi u pitanju.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Znači 35m plus neki bonusi, do 40m deal. Jbt šestogodišnji ugovor. Ben Smith kaže da se potera za Lemarom nastavlja. Ludnica.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X