Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal je kao les, a klubovi koriste priliku da lesinare oko njega. Vise je sansi da igraci odu iz kluba, nego da neko dodje. Jer posle ovakvih izdanja, ko bi (sem nekog fudbalera/navijaca) dosao u Arsenal. Rekla bih da su te lose igre dosle u najgore vreme, jer je prelazni rok, ali s obzirom kako oni "vole" da kupuju, to je manje bitno.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Zaboravili ljudi da kazu da je Gibbs u WBA za 7m.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Postoji mogucnost da ipak Orije zavrsi u MU ,iako klubovi Spursi/PSZ imaju dogovor Orije zeli izgleda bas u MU

            Comment


            • Orije bi poginuo za Murinja i bio verovatno najbolji bek lige. Ili bi zapalio svlacionicu. Trece nema, mada mi naginje na ovo prvo.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Orije bi poginuo za Murinja i bio verovatno najbolji bek lige. Ili bi zapalio svlacionicu. Trece nema, mada mi naginje na ovo prvo.
                Slazem se i izgleda da je bas zapeo u MU znajuci kakav je mislim da ce doci na kraju...i bice ekstra pojacanje,mislim po mom ukusu ,voleo bih ga u CFC

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  voleo bih ga u CFC
                  Prc. Stize bik bikavi.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment



                  • Kojom logikom Arsenal treba da doplati ako daju boljeg igraca?

                    Comment


                    • Pulis osvaja titulu. 1/1
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Mrzi me da trazim pa ako neko zna neka mi odgovori kako Siti stoji sa HG igracima?
                        sigpic

                        Comment


                        • Cini mi se 5,6 za sad al mozda gresim,istumbali su ove klince

                          Comment


                          • Dobro si pretpostavio fiksni, imaju 6 HG igraca, stim sto za dvojicu nisam ni cuo i sto se spominjalo da bi Delf mogao otici.
                            sigpic

                            Comment


                            • Arsenal je odbio ponudu od 50m kes samo, za Alexisa Sancheza.

                              80m i njihov je. Ili Sterling plus 40m.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment

                              Working...
                              X