Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuga. London je danas poplavio. Ako Jack ode to je to. A fuc%N Volkot jos u Arsenalu!!!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Neka, vise sa ja necu nervirat kad izgubi loptu u najgoroj mogucoj situaciji. Levat. Sretan mu put.
      A Xhaka i Ozil kad izgube tad se ne nervira jer su svi ostali vise krivi. Ali zato Alexis i Ox, e tu ludi covek
      Meni onako sta znam nije mi drago nikad kad neki nas igrac predje u konkurenciju. Mislim da Ox ima potencijal samo nismo znali da ga iskoristimo jer smo ga uvek pogresno koristili.

      Comment


      • Jos nije prihvatio personal terms. Navodno hoce kod Kloppa...
        A Liverpul nece da plati 35m, a ni Arsenal ne verujem da bi ga prodao Liverpulu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Oxlade Chamberlain je dao go Monaku prije par godina i minut kasnije probao da predribla igraca na 40m od svog gola sa samo jednim igracem iza sebe. Arsenal je primio go. Takvih gluposti je napravio milijardu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Koliko razumeh ove sa Sky sporta, imaju izvor blizak Oxu koji se do sada pokazao apsolutno tacnim za stvari koje su prethodile ovom potencijalnom transferu. Kazu da su se CFC i Arsenal dogovorili o iznosu transfera, da je sad Ox sa repkom i da je moguce da ce da ce da obavi lekarski dok je na St. Dzordz Parku sa njima. Ali nijedan klub nije zvanicno potrvdio nista za sad.

            Uz to, vidim da se desavanja oko Lemara prate. Ako LFC dovede i njega (pored ovih do sada i Kejte danas), bice da Klop krece u napad.
            Last edited by Ankee; 28-08-17, 17:36.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Da samo što Keita dolazi tek sledeće godine.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Pa dobro, bitno je da ima dobrog igraca pod ugovorom za buducnost. Jedini je problem povreda koja moze da se desi. Iako sam navijac MUFC, mogu slobodno reci da je Klop resio da napravi velike stvari sa Liverpulom. Ubi me ljubomora sto su potpisali Salaha.

                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Ma dok su Murinjo i Conte u PL nema ko drugi da uzme titulu,moze da se dovodi ko hoce i koga hoce.

                  Eventualni dolazaka Cola u Englesku bi mozda promenio situaciju,al tesko ce on ovamo

                  Comment


                  • Nema smisla Pepa i Poch-a otpisivati posle 3 kola.

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Nema smisla Pepa i Poch-a otpisivati posle 3 kola.
                      Meni su oni otpisani oduvek ...nisu tri kola bitna,cak Pep stoji dobro 7 bodica al nema nista od toga,on ne zna ,a ovaj drugi nije materijal za titule dzabe mu znanje i sve nema harizmu,nema to nesto sto dize ekipu...ko djak koji sve nauci i zna pred ispit ,i kad izadje i kad najbitnije zablokira,e to je Pok
                      Last edited by 61563; 28-08-17, 18:23.

                      Comment


                      • Last edited by srdjan_sl; 28-08-17, 18:46.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zamisli da je stvarno proradio mali decak u Sancezu?
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Ode Sancez u Siti

                            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Kad je bal, nek se i princeza ... Postalo je dosadno sa Arsenalom zadnjih godina. Implodirali smo.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Kazu iz Liverpula da ne menjaju stav povodom Kutinja, bez obzira na sadasnja i potencijalna pojacanja. Mada...to moze da se promeni ako uspeju da dovedu Lamara.
                                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                                Comment

                                Working...
                                X