Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klub se raspada.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne znam možda sa mnom nešto nije u redu ali više me pogodila ona loša scena seksa u GoT nego ovo za Lemara
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ne sme sad Arsenal nikoga da dovodi dok ne dodje novi trener.
        Dzabe bi pukli pare na Lemara ili nekog slicnog jer bi posle opet morali ceo tim da rekonstruisu.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Runi i Kosta. Kakav dinamican duo u najavi. Vec vidim obaranje rekorda u kartonima.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Evo pisu da je Liverpul postigao dogovor sa Lajpcigom za Keitu ali za sledece ljeto

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Liverpool FC have agreed a club-record deal to sign Naby Keita from RB Leipzig on July 1st, 2018.

                SS
                Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                Ljuba Tadić.

                Comment


                • Ox u Celsiju?

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Napokon.

                      Celzi bacio 35m.

                      Da mi je vidjet kako se kod Kontea ne vraca u odbranu i ne prati igraca. Glavu ce mu otkinuti.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Sad kad krene da me nervira Ox u CFC nadam se da ce Conte to da urazumi...al daj bre kupujte tog Mareza vise

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Napokon.

                          Celzi bacio 35m.

                          Da mi je vidjet kako se kod Kontea ne vraca u odbranu i ne prati igraca. Glavu ce mu otkinuti.
                          Pokidace kod Kontea, to ti nadam se jasno. Jeste ogranicen kao Sterling. Ali ima bolje predispozicije samo mu treba trener da ga malo sredi i top igrac u najavi za smesne pare u današnje vreme.

                          Comment


                          • Frajer je pogodio 3 centarsuta za 6 godina u Arsenal.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Napokon.

                              Celzi bacio 35m.

                              Da mi je vidjet kako se kod Kontea ne vraca u odbranu i ne prati igraca. Glavu ce mu otkinuti.
                              Samo sto ce Kontea slusati za razliku od Vengera. A ta prica o 3 centarsuta u 6 godina, pa dovoljno je videti kako je Mozes igrao prosle godine.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Neka, vise sa ja necu nervirat kad izgubi loptu u najgoroj mogucoj situaciji. Levat. Sretan mu put.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X