Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Predomislio sam se, uzima Junajted ove godine. Ne mogu Spursi da igraju na Wembliju. [emoji3]
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Ligo Evrope čuvaj se
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Bravo za Liverpul i Barnli... Totenhem je ujeban sa stadionom a Arsenal je prica za sebe, ocekivan poraz

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Cestitke.
          Hvala.

          Momci su pokidali danas. Ovo je moglo lako da ode na 6/7-0. Još jednom igramo odlično protiv velikana.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nijedan igrač neće dobiti moju kritiku danas. Nesto opasno smrdi unutar kluba. Venger je totalno skrenuo. Kakve su ovo postave, pojacanja na klupi. Ne znaju ljudi sta treba da rade samo slezu ramenima jedno drugo ja ovakvu nemoć dugo video nisam, nikad gore nismo izgledali. Imamo igrače ali nemamo trenera.

            Comment


            • Od prvog dana Emre Can <3

              Salah je tata to je barem jasno...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Svaka cast navijacima Arsenala. Da ja navijam za isti verovatno ne bi nista pisao, jer ako bi pisao sve po spisku bi svima.
                Veliki ste i u porazu - priznajem. Ima kritika, ali sve saramantno i gospodski. Bravo.
                Ovako i treba da se pise. Ok razumem da se nekad neko iznervira i u afektu napise nesto ili da ima nekih sitnih provokacija ali bitno je da je sve fer i korektno izmedju clanova foruma i naravno da sve prolazi bez vredjanja.

                Ako ovako nastavite necemo Dzeks i ja imati sta raditi.
                sigpic

                Comment


                • Samo da popišem lokale večeras i da krenem po vinjaku i Arsenal Fan TV
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Samo da popišem lokale večeras i da krenem po vinjaku i Arsenal Fan TV
                    Robi veceras prelazi milijardu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Taj rad, nisam ih dugo gledao ima da se ismejem malo
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment



                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Predomislio sam se, uzima Junajted ove godine. Ne mogu Spursi da igraju na Wembliju. [emoji3]
                        Бојим се да Вембли може бити кобан по Тотенхем. Штета, таман су склопили екипу за титулу, али ето.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Бојим се да Вембли може бити кобан по Тотенхем. Штета, таман су склопили екипу за титулу, али ето.
                          Ma kako moze Spursi i trofeji u istu recenicu,ocajni su ja sad mogu da kazem da Pok nece osvoji nikad ni LS ni PL ili neku top ligu sem ako mozda ne vodi Real,nije on materijal za titule...a stadio ok problem al uzmem primer da je gostujuci za obe,ovo danas je bilo tuzno,plus teren je veci sto daje prednost tehnicki boljim i kvalitenijim ekipama...aj da su igrali sa slicnima,sa CFC nisam gledao,prvo kolo tesko bi dobilo da Selvi nije napravio glupost,oni su vam sansa da ne budete peti

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ma kako moze Spursi i trofeji u istu recenicu,ocajni su ja sad mogu da kazem da Pok nece osvoji nikad ni LS ni PL ili neku top ligu sem ako mozda ne vodi Real,nije on materijal za titule...a stadio ok problem al uzmem primer da je gostujuci za obe,ovo danas je bilo tuzno,plus teren je veci sto daje prednost tehnicki boljim i kvalitenijim ekipama...aj da su igrali sa slicnima,sa CFC nisam gledao,prvo kolo tesko bi dobilo da Selvi nije napravio glupost,oni su vam sansa da ne budete peti
                            Зашто би ми били 5.?

                            Originally posted by 61563 View Post
                            Ovo oko Cola se slazemo top3,al eto menjas se i ti, cini mi se da ste ti,pa i Princoni i Sandugp,bile najvece pristalice njega kad sam ga nazvao prevarom..Sandugp i dalje ne odstupa al dobro i rekao je 2 godine fore...Sveto trenersko trojstvo Mou,Conte,Colo,bez dobrog trenera nema trofeja garant

                            Odosmo mnogo u fudbal nek se prebaci ako smeta u fudbalsku diskusiju
                            Јесам, подржавао сам Пепа, али човек превише филозофира и форсира нешто што не може да успе очигледно. Има најјачи и најкомплетнији напад лиге, а игра неки посед. Писао сам овде већ, Клоп би с таквим нападом давао 3-4 гола по утакмици.

                            Конте је показао класу, али ми је Чоло број 1. Муриња исто доста ценим, али десио му се Реал и Челси, те чувене треће сезоне. Такође доста троши у Јунајтеду, али ако донесе титулу, онда не могу да му замерим.
                            Last edited by Победа; 27-08-17, 23:58.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Зашто би ми били 5.?



                              Јесам, подржавао сам Пепа, али човек превише филозофира и форсира нешто што не може да успе очигледно. Има најјачи и најкомплетнији напад лиге, а игра неки посед. Писао сам овде већ, Клоп би с таквим нападом давао 3-4 гола по утакмици.

                              Конте је показао класу, али ми је Чоло број 1. Муриња исто доста ценим, али десио му се Реал и Челси, те чувене треће сезоне. Такође доста троши у Јунајтеду, али ако донесе титулу, онда не могу да му замерим.
                              Pa zato sto imamo 2 prva mesta koja su rezervisana za MU i CFC,trece ide Pep,jer stvarno bi bilo previse sa ovim timom da ne bude ni treci,i onda ste mi vi ili Spursi,e sad oni mi deluju da ce zveknu pre vas iz LS mozda cak i grupi pa ce imati i PL avi prolazati grupu,a imate i kraci roster i to je to 4 ili 5 ja i dalje stavlja njih na 4...a treneri pa svako je imao neki kiks..mada ta treca Mou sezona sa CFC je sumnjiva,al kad sve saberem i oduzmem on je prvi,conte i colo,a sa ovim sitijem mislim da bi i wengerica isao do titule

                              Comment

                              Working...
                              X