Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ako nismo dali gol, meni ovo najbolje sto odigrali do sada. Kontrola 200%.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Jedva cekam da se vrati Zlatan, jer Miki nista ne igra. Bolje da igra Erera pa da je Pogba istureniji nego ovako.
      sigpic

      Comment


      • Nismo konkretni u napadu, a i previse prazna leva strana sa jedinim Blindom tamo koji pa jedino moze da centrira van 16, no sa ovim njihovim centralnim za sada nista od njih.

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Samo Bog i Šmajhel znaju kako MJ ne vodi. Čim ih "otključamo" desiće se ista priča ko sa WH.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Za to vreme Orije u Spursima 23m

            Comment


            • Kao i prosli put..samo taj 1 da padne

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Too penal!

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rip fantasy...
                  Zasto Mata ne izvodi wtf.

                  Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Morace malo vise da zapnu posto se Smajhel razbranio

                    Miki28
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Hhahahah znao sam, jos mi kapiten na fantasy-ju, prvo Britos pa sad Lukaku...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • I opet na istu foru

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • To Lukaku, previse mi je bodova ionako
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Igraju vise rukama nego nogama, ali najgore sto nisu pokusali fudbal da igraju, zabili su se u kazneni i grcevito se brane i to ce imm mozda i proci

                            Lukaku sivonja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Presmesan penal Lukakua, ne mogu verovati da covek od poslednjih 5 penala 4 sutira u tu stranu a ima dva promasaja

                              Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                              Comment


                              • Dovoljno je da pogledas gde je poslednjih pet 5 sutnuo penal...

                                Comment

                                Working...
                                X