Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čelsi drži pol poziciju za kupovinu ofanzivca 'Karamela' Rosa Barklija.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Čelsi drži pol poziciju za kupovinu ofanzivca 'Karamela' Rosa Barklija.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      A s kim se trkaju?

      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Totenhem ponudio 26,000,000.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Precenjen mnogo Barkley, ima talenta ali ga nije prikazao puno.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Mnogo je i to Wengeru. Ali dobro, on voli klub

            Miki28
            Jedna provokacija na isti kalup je sasvim dovoljna. Dvije su već previše. Ovo ti je treća.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • E ako bi nam Barkli dosao (CFC),to bi bilo oslabljenje,mada licno mislim da on ide kod Spursa, ako uopste ode negde

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Imaš zarez viška, inače ispadoh ja prevrnuti.

                Nego vi ostali, šta mislite o Nzonziju? Da ne bude sutra vakav nakav kad dođe u Arsenal...
                Moje licno misljenje nepotreban igrac Arsenalu....za AFC po meni nakriticnije mesto jeste odbrana ,tj.stoperi i tu treba traziti pojacanja i da Mesut proigra

                Al kljuc uspeh tj. novi neki rast,napredak, Arsenala vidim tek kad ode Venger,i renoviranje ,dotle LE max

                Sve ovo pod uslovom da ostane Sancez

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Otvori clanak i gledaj koliki su mu ugovori bili u toku godina.

                  Dok je Murinjo primao 15m, Wenger je bio na 7.5m
                  Koji si ti bog Vengerovu cifru navodiš bez poreza, a Mourinho-ovu sa porezom Stvarno si bog. Još samo fali da Mourinhovu cifru navodim u evrima, a Vengericu u funtama...
                  I ne znam ko je napisao da Mourinho sad nema veći ugovor od Vengerice...

                  Pričali smo o tome da je Venger imao najveću platu u PL, veću od Fergusona, ne mogu da navedem tačan broj godina, ali ako se dobro sećam dugo godina je imao veći ugovor od Fergusona. O tome pričaj. Nemoj kao neki provincijalski kladioničar da penaviš samo o onome što želiš dok neko priča neku drugu stvar...

                  Comment


                  • Wenger nije nikad imao vecu platu od Fergusona.

                    Ferguson je vazda imao milionske bonuse, nema ti Vladana pa da ti kaze da je Fergusom vazda bio njaplaceniji dok Murinjo nije dosao.

                    Kakve veze porez ima?

                    Porez ne placa klub, vec onaj koji prima tu platu. Otkud ja znam koja je njemu efektivna stopa poreza?

                    Sto Ferguson se nauzimao kamaru titula i imao manju platu od Wengera koji je kad je dosao imao platu 500k godisnje, kako da ne.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kariljo iz Benfike u Wotford

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Wenger nije nikad imao vecu platu od Fergusona.

                        Ferguson je vazda imao milionske bonuse, nema ti Vladana pa da ti kaze da je Fergusom vazda bio njaplaceniji dok Murinjo nije dosao.
                        Aman čoveče, 2011. je Ferguson bio menadzer Uniteda

                        http://bleacherreport.com/articles/7...premier-league
                        oMPiRm_fTdKGXsykPblXIQ.jpg

                        Comment


                        • WBA doveo Burke iz Lajpciga za 15m funti,moze da bude izuzetno zanimljiv i dobar transfer ako dobije prostor da igra


                          Orije na medicalu u Parizu ,za Spurse
                          Last edited by 61563; 25-08-17, 10:45.

                          Comment



                          • Kakva dva šabana, kolko su se natezali oko Carvalha da bi na kraju odustali. Bokte kikso
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Siti...Ederson Mendy,Otamendi,Compani,Danilo Fernandinjo KDB,obe Silve,Sterling Zesus...a Bou u spicu i Defo i King deluje kao efikasna utakmica

                              Comment

                              Working...
                              X