Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samuraj View Post
    Taj se trenutno bruka u francuskoj ligi.
    Pa kada je doveo ceo jedan novi tim u letnjem prelaznom roku . Polako, skockace on to.

    Originally posted by Adam The Llama View Post
    Znas koga bih ja voleo, i zbog Arsenala i zbog lige. Ali pitanje koliko je on realan. Mada moze i Bielsa svakako

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    Ma kakav Colo
    Last edited by Lion; 23-08-17, 15:54.

    Comment


    • Originally posted by Samuraj View Post
      Navijacima Arsenala se ne gleda defanzivni fudbal.
      Onda ne znam sto se zalite na Wengera. Eto vam ofanzivni fudbal.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Onda ne znam sto se zalite na Wengera. Eto vam ofanzivni fudbal.
        Arsenal je bio poznat po lijepoj igri prije 5 godina. Vise se ni sa tim ne mozemo pohvaliti.

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Onda ne znam sto se zalite na Wengera. Eto vam ofanzivni fudbal.
          Kad nauče dati gol na Britaniji onda se to može zvati ofanzivnim fudbalom. Ovo je više neki kružni tok.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Cholo zbog onoga sto ce da unese u svlacionicu, i da Arsenalovi igraci vise ne budu dobrice(sisice), dobrice samo igraju fudbal ne osvajaju titule. Izadjes na teren da se pobijes. Znas kad bi Cholo izgubio 10:1 od Bajerna, ne samo da ne bi izgubio izbacio bi ih s ovim timom Arsenala.

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ma ne bi ja imao nista protiv Chola. Bolja je opcija od Wengera sigurno. Ali jasno je da starac ostaje dokad god on to zeli. Cak mu se i ispadanje iz top4 oprostilo.

              Comment


              • Dobar je Wengerica, nek ostane jos 10 godina. Rezultati su nebitni, bitna je ljubav

                Miki28
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Reci da je Wenger posljednja kap zdravog razuma je poprilicno ignorantno.

                  Pravila igre su se promjenila, a on igra po starim pravilima.

                  Jeste on vrhunski menadzer i gromada od covjeka, ali njemu treba karakter pored njega u vidu direktora sa kojim nece biti u veoma vulgarnom klincu, mislim da svi znate o cemu pricam.

                  Gazidis ako je protiv Wengera, sto je onda ostao. Sto nije napustio klub, al ne plata je previse dobra.

                  Wenger u svojim rukama ima top10 brend u svijetu fudbala i trenutno najlikvidniji klub na svijetu i ponovo je potrosio neto 25m funti. Smijesno.

                  Ona cetvrtina milijarde funti nek stoji i skuplja prasinu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Reci da je Wenger posljednja kap zdravog razuma je poprilicno ignorantno.
                    Pogrešna interpretacija riječi. Primjer ignorantnosti:

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Juce je bilo predivno, divan pokolj se desio.

                    Forum nije bio nikad u gorem stanju, nego u vrijeme mojeg dvosedmicnog bana.

                    Bilo malo zanimljivo ono gugutanje Sandua i Gangare, al ostalo, katastrofa.
                    Etooo. Nešto smo naučili danas.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ono kad nemas argumenta, pa se igras semantickih zavrzlama.

                      Nekad poznato bilo kao grammarnazi, sad ne znam kako se to zove.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ono kad nemas argumenta, pa se igras semantickih zavrzlama.

                        Nekad poznato bilo kao grammarnazi, sad ne znam kako se to zove.
                        Zasto su te otjerali dusmani?

                        I meni nije bilo jasno kritikovanje najboljeg igraca Arsenala ovdje. Mocnog Xhake Granita. On je najmanji problem.

                        Comment


                        • Da je on poštovao pravila igre o kojima ti pričaš, đavola bi Arsenal sad bio najlikvidniji klub...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Pravila igre su se promjenila 2014.

                            Covjek je bio sinonim strateskog planiranja 10 godina unaprijed. On je 2001. imao strategiju do 2011.

                            Kakvu sad strategiju ima? Nema je.

                            Ja ga obozavam, ali nije zasluzio novi ugovor.

                            Bile su dvije kljucne tacke koje je morao ispuniti da dobije novi ugovor, po meni:
                            1. Da osvoji PL/LP
                            2. Da dovede Mbappea

                            S obzirom kakvim sredstvima raspolaze, klub je u stanju kao kakva zemlja treceg svijeta koju je ubio socijalizam. Al dobro Wengerica je socijalista i to mu je ogromna mana, ali klub treba da se restruktuira.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Al dobro Wengerica je socijalista i to mu je ogromna mana, ali klub treba da se restruktuira.
                              Jesmo, da. Niko nije savršen, al malo ko je svjestan toga.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Meni bi trebalo 20 minuta da prevrnem Wengericu na klasicni neoliberalizam Adama Smitha.

                                Ti se ne das, prevrnuti, jer izbjegavas diskusiju na pricaonici. Mozda se predomislis kada stigne nova tema
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X