Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    A zamisli samo tu ludnicu na trzistu igraca da je istina da navijaci mogu da kupovinom dresova prakticno finansiraju transfere
    Kakva bi to rapsodija bila. Pa mi navijaci bi finansirali transfere Evo od hleba bi odvojio i dao svoj doprinos da se dovede neka top zvezda

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      A zamisli samo tu ludnicu na trzistu igraca da je istina da navijaci mogu da kupovinom dresova prakticno finansiraju transfere
      Ja juče u second hand shopu kupio praktično nov dres od Seltika. Za 5 eura. Ja sam na taj način retroaktivno uticao na to da VVD završi u Arsenalu. Ne znam kako, ali znam da jesam.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post
        Kante vrijedi koliko i svaki igrac na njegovoj poziciji.
        To je tako i uvijek ce biti, jos od Makelelea.

        Znaci ako Kante dode u Arsenal oni osvajaju ligu?
        Jer ocito Kante je igrac koji radi razliku na terenu.
        Nije da se ne slazemo ali ne moze niti Kante sam niti Neymar. Niti je mogao Messi, niti je mogao Xavi. Niti moze Modric niti moze Ronaldo.

        Neymar ce sebe isplatit kad osvoje LS a osvojit ce je uz njega kad tad jer je decko koji ce dominirati i raditi razlike na terenu sljedecih 10 godina.

        Naprasit ce ih svako u LS, zaboravljate kako su mocni bili i prosle godine i da su ispali greskom Emerya i sudaca.
        Pa dobio bi Arsenal potpuno drugu dimenziju sa Kanteom i mogao bi da se svrsta u glavne favorite.

        Nece PSZ nikad osvojiti LS na ledjima jednog igraca, niti bilo koji klub. Jbg, nije to tenis 1 na 1 . Ne znam koji si ti to gledao mocni PSZ prosle sezone, verovatno onu prvu utakmicu protiv Barse, dok si preskocio pracenje zauzimanja drugog mesta u ligi. Cak PSZ nije bio prvi ni u grupnoj fazi LS prosle sezone.

        Comment


        • Kako mislis neće osvojiti, ipak je to igrač koji realno vredi kao ceo tim izvikanog Monaka.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Pa dobio bi Arsenal potpuno drugu dimenziju sa Kanteom i mogao bi da se svrsta u glavne favorite.

            Nece PSZ nikad osvojiti LS na ledjima jednog igraca, niti bilo koji klub. Jbg, nije to tenis 1 na 1 . Ne znam koji si ti to gledao mocni PSZ prosle sezone, verovatno onu prvu utakmicu protiv Barse, dok si preskocio pracenje zauzimanja drugog mesta u ligi. Cak PSZ nije bio prvi ni u grupnoj fazi LS prosle sezone.
            Tacno - oni da su neka moc oni bi isprasili Arsenal ne bi igrali dva puta nereseno sa njima .
            E ove sezone su se izrazito napred pojacali (ako je istina ono sto Akan prica da je Mbape njihov - nisam proveravao ali mu verujem) pa cemo da vidimo sta ce i kako ce.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Tacno - oni da su neka moc oni bi isprasili Arsenal ne bi igrali dva puta nereseno sa njima .
              Pa realno brate

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Ma meni je Wenger posljednja oaza zdravog razuma u fudbalu generalno.
                To je mnogo daleko od istine. Čovek se totalno pogubio, iako mrzim te priče "Ma starac postao je senilan", što se tiče njega, nešto se desilo. Sama njegova bivša žena kaže da to više nije isti čovek...

                NAjveći problem Vengera je sada što je on sada postao užasan menadžer za mlade igrače. 10 godina nijednog mladog igrača nije unapredio i doveo ga do finalnog proizvoda top igrača. Svi stagniraju kod njega i vremenom su sve gori. Ili se povredjuju, ili nakon nekog stejtment iskoraka odmah krenu u neki ritam 2 koraka napred, 3 nazad (neki Ramzi slučaj). Evo i Bellerin već skoro godinu dana blago propada iz kola u kolo. I on njega nije stvorio, da se razumemo, doveo ga i je iz Španije kao ekstremno brzog igrača, a tu brzinu je imao i pre Vengera. A ta brzina je kvalitet koji odvaja Bellerina od totalno mediocre igrača, pošto je on van brzine prosečan, ili ispod prosečan igrač.
                Glavna stvar je što i on, kao i mnogi pre njega, upada u tu apatiju, ravnodušnost, gubi agresivnost. Taj Arsenal sindrom u poslednjih 10ak godina.

                Već sada se može reći da ima mnogo fejlova sa mladim igračima u poslednjih 10 godina a nikog nije lansirao u ozbiljnog konstatnog top/world class igrača.
                RVP mu je kidao, to je isto ona starija garnitura igrača, igrač koji je vanserijski talentovan sam po sebi i čim su ga izbegle povrede počeo je da kida, već u zrelim godinama. Posle toga mu kida Alexis Sanchez koji je došao kao formirao vrhunski igrač sa odličnim mentalitetom, koji ni on čak nije uspeo da izjebe za ovo vreme. Generalno on dobija pravu produkciju samo od formiranjih igrača, koje nije imao potrebu da formira u poslednjih 10 god...
                Ozil je samo kod njega produbio tu svoju odvratnu malodušnost i razmaženost na terenu.
                Sve ostalo, izuzev Cazorle, koji je takodje došao kao solidno iskusan igrač, spada u taj pattern nepotpunih i nekonstanih igrača.
                Kao ajde popalimo se da je Kokelan neka igračina, a on zapravo Cleverley sa malo boljim taklingom, i vremenom ništa ne napreduje.
                Ox ide tom utabanom putanjom Volkota. Welbeck koji se maltene nikad nije povredjivao u Unitedu, se kod njega naravno povredjuje. I naravno ne da nije sredio problem sa završnicom nego je produbio taj problem.


                Stvarno ne znam, koji bi to mladi igrač sa entuzijazmom otišao sad kod njega, znajući da će da postane world class igrač, još u takvoj neagresivnoj sredini.
                Ne postaje se igrač samo ako nekom daš šansu da igra....
                Last edited by Busby Babe; 23-08-17, 15:14.

                Comment


                • Busby babe, ja sam o tome pisao cele prosle sezone, ali me ovi moji iz Arsenalovog tabora prozvase izdajnikom, stranim placenikom i navijacem Junajteda .

                  Sve je tacno sto si napisao, jedino se ne slazem da je RVP bio poslednji top izdanak iz Vengericine kuhinje. To poslednje mesto bi prepisao Kosjelnom.

                  Jeste bio veliki trenerski mag Venger u proslosti, jeste da je jedan od razloga bio zasto sam postao simpatizer Arsenala, ali danasnji Venger ovom klubu jedino moze da ponudi sigurnu dekadenciju. Steta sto se nije oprostio od klupe Arsenala nakon osvajanja kupa, bila je idealna prilika jer se iz aviona vidi da je Arsenalu neophodna sveza krv na toj funkciji.
                  Last edited by Lion; 23-08-17, 15:31.

                  Comment


                  • Ne sveza, vrela krv, latinoamericka krv.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ne sveza, vrela krv, latinoamericka krv.


                      Ja bih voleo da dodje ovaj mag da razdrma Mesuta

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post


                        Ja bih voleo da dodje ovaj mag da razdrma Mesuta
                        Taj se trenutno bruka u francuskoj ligi.

                        Comment


                        • Znas koga bih ja voleo, i zbog Arsenala i zbog lige. Ali pitanje koliko je on realan. Mada moze i Bielsa svakako

                          Edit:Kad je Klopp dosao u raspali Liverpul, sto ne bi Cholo u Arsenal.



                          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 23-08-17, 15:52.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment




                          • sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Kad cujem tu pozadinsku pesmu odma ovo padne na pamet.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Znas koga bih ja voleo, i zbog Arsenala i zbog lige. Ali pitanje koliko je on realan. Mada moze i Bielsa svakako

                                Edit:Kad je Klopp dosao u raspali Liverpul, sto ne bi Cholo i Arsenal



                                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                                Navijacima Arsenala se ne gleda defanzivni fudbal.

                                Comment

                                Working...
                                X