Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Apsolutno ne mrzim ni Arsenal ni Liver, i tacno je da nema razloga da navijaci sa ovih prostora bacaju taj hejt koji postoji u Britaniji.
    Prema Sitiju sa druge strane imam blagu dozu nepodnosenja ali to je prvenstveno zbog naftasa i nacina na koji su se stvari radile\rade kod njih, kao i njihove nadmenosti da su veliki klub. Do duse posle dolazka na ovaj forum malo mi je i Arsenal postao mrzak iako mi je nekad to bio bas simpatican klub. Npr. Bajerna nesto ne volim od kad sam klinac bio i samim tim uvek sam protiv njih ali zadnjih godina kad izvuku Arsenal u LS svim srcem sam za to da ih nakantaju sto vise, stim da Bavarci uvek prebace moja ocekivanja po tom pitanju.

    U svakom slucaju svi smo mi poceli pratiti/simpatisati/voleti odredjeni tim iz nekih svojih razloga i to treba postovati. Da Junajted nije okrenuo ono finale 1999. ja mozda danas i ne bi bio pristalica crvenih iz Mancestera. Pretpostavljam isto tako da vas ima dosta ovde koji ste zavoleli Liver iz one sezone kad su uzeli LS ili Arsenala kad ste igrali onaj leprsavi fudbal sa Anrijem, Berkampom, Piresom i ostalim majstorima ove igre.
    Pa kad su te pojedinci na temi kluba tretirali kao uljeza. Bilo je, parafraziram,
    smaraš, druže
    Al istu sam sudbinu doživio na temi Jedinstva onomad, kad su mi "savjetovali" da se brinem o problemima Arsenala, jer ima ko brinuti o MUTD-u. Elem, od tad u vašoj temi ja ne pišem.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Poruka je upravo takvog sadrzaja i bila, i od tad i ne pisem na Arsenalovoj temi, ponekad nesto procitam ali i to je slabo.
      Sto se teme Jedinstva tice slobodno dodji i prozbori koju, necemo te dirati.
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment




        • Comment


          • Najgori igrači na terenu dadoše gol, Sterling i Rooney.
            Sterling je ponovo briljirao sa demonstracijom skromne fudbalske tehnike. Loptu šutira kao da nikad u životu nije igrao fudbal, kamoli ga trenirao... Pala mu je lepo jednom. Naredna 15 kola će iznova i iznova da šutira kao amater.
            Rooney je uspešno u drugom poluvremenu anulirao igrača više. On jednostavno ništa ne može da isprati bez lopte, šetka se i prelaze ga u odbrani lagano, i sa loptom i bez lopte mu beže iza ledja. Protivnik 2 puta promeni pravac kretnje i on je ispao kao iz voza.

            Comment


            • Opasan je mali Jack

              Comment


              • Već vidim Jack-a u West Hamu On i Carroll k'o Del Boy i Rodney
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Poruka je upravo takvog sadrzaja i bila, i od tad i ne pisem na Arsenalovoj temi, ponekad nesto procitam ali i to je slabo.
                    Sto se teme Jedinstva tice slobodno dodji i prozbori koju, necemo te dirati.
                    Dirati necemo. Podjebavati to sigurno
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Dirati necemo. Podjebavati to sigurno
                      Kako ti nije grehota coveka, za te rabote ima Vengera.

                      Nego Ves kad smo vec kod Vengera, nisam nikad upratio kojoj struji ti pripadas, VengerIN ili VengerOUT?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma meni je Wenger posljednja oaza zdravog razuma u fudbalu generalno. Ali da ne tušim ( a bio sam se naoštrio ), kad je u pitanju njegova pozicija u Arsenalu, ja tu ne postavljam pitanje IN ili OUT. Sve te forme u koje mediji trpaju teme vezane za Wengera su čisti senzacionalizam kojim zaglupljuju javnost i prave podjele među navijačima. Jer, jedan navijač Arsenala, prije nego što se odredi po tom pitanju, morao bi dobro razmisliti da li se kad Arsene zapitao isto? A Wenger nije tvrdoglavi ego manijak kakvim ga predstavljaju, kojem sujeta ne dozvoljava da napusti Arsenal u vremenu neuspjeha. Wenger je živa legenda, čovjek koji više od svih voli ovaj klub, koji ga poznaje bolje od svih i koji bi, sasvim sam siguran, odmah predao poziciju da je to u najboljem interesu Arsenala. I on je taj koji treba da pronađe zamjenu za sebe. Ne kao Fergi da nađe budalu koja će da unazadi klub, već nekoga ko će iskoristiti sve što je Profa izgradio i nastaviti u istom smijeru. Pri tom ja ovdje najmanje mislim na fudbalsku taktiku. Kad spomenu SAF-a, on je bez pogovora veći trener od Wengera, al on Jedinstvo nikada nije volio onoliko koliko Wenger voli Arsenal.

                        Pade mi napamet onaj vic kad su pitali Boga koja religija je najispravnija, a on im odgovorio da ne zna puno o tome, niti ga zanima, da je ateista. Tako i Wenger sa tim besmislenim IN - OUT pitanjima...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Po cemu to Fergi nije volio Utd kao sto Wenger voli Arsenal?

                          Miki28
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Pa npr. tako što je dozvolio, i čak, ako se dobro sjećam, preporučio dovođenje Mojesa?
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Njegova greska sto je otisao prerano, iznenada pa i nije planirao u tom smjeru ali nije bas da je u tom trenutku pogresno izabrao, jednostavno Mojes je mnogo stvari pogresno uradio, pocevsi od pravljenja klanova i podrske Runiju sto ke znacilo rukavica u lice Vidicu, Ferdinandu, Evri, RVP pa i Gigsu itd itd, da se ne vracam na iste stvari...

                              U kakvom stanju Wenger ostavlja Arsenal? Uzdrman do koske klub, mnogo negativnih stvari oko kluba i uopste nezadovoljstva navijaca, nezadovoljni igraci, posebno Sancez.
                              Igra? Rezultati? Sumnjivi kvalitet igraca u klubu? I sve to dok je tvrdoglavi covjek na klupi kojeg je vrijeme pregazilo.

                              Nemam ja nista protiv Wengera, cak sam ga i poceo gotiviti usled svih ovih nevolja sto mu se dogadjaju dugi niz godina jer nekad je Arsenal bio sinonim za lijep fudbal i glavni rival Utd ali evo vec preko 10 godina ni blizu. Zalosno je kako zavrsava karijeru
                              Miki28
                              Last edited by Miki28; 22-08-17, 22:57.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • http://www.bbc.com/sport/football/41...linkname=sport

                                Kome će VVD?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X