Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim ja da ovde ide gajba piva za Konstantina, a za brata Valtera bi 5 bilo malo. Hvala, spuštam loptu. Inače ban bio kao kuća.

    Comment


    • Ehhh al ti fora -.-
      Svaki put kazes... zasluzen ban...i opet nastavis ka istom posle nekog vremena.
      Uozbilji se!

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dobar povratak brate, jos jednom hvala Konstantinu sto je imao sluha i prepoznao vazan trenutak za navijace Zvezde.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ehhh al ti fora -.-
          Svaki put kazes... zasluzen ban...i opet nastavis ka istom posle nekog vremena.
          Uozbilji se!

          tt
          Imam i ja dušu. I hvala i Olji na savetima.

          Realno, ja nikada ne moram da napravim ban. Za ono mrzim Partizan nisam ni mislio da ću dobiti, za ovo sam znao ali bilo mi na duši. Da malo prenesem tu frustriranost na tu UEFA ekipu.

          Srbi i rasizam, nidje veze.

          Biću dobar.

          Comment


          • Originally posted by Uroš
            Imam i ja dušu. I hvala i Olji na savetima.

            Realno, ja nikada ne moram da napravim ban. Za ono mrzim Partizan nisam ni mislio da ću dobiti, za ovo sam znao ali bilo mi na duši. Da malo prenesem tu frustriranost na tu UEFA ekipu.

            Srbi i rasizam, nidje veze.

            Biću dobar.
            Ako ćeš već da budeš dobar, sam obriši dupli post.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Vidim ja da ovde ide gajba piva za Konstantina, a za brata Valtera bi 5 bilo malo. Hvala, spuštam loptu. Inače ban bio kao kuća.
              Prvo....niko nije vršio uticaj na mene, tako da sve resurse, vezane za pivo, možeš, bez imalo griže savesti, da usmeriš na moj konto.
              Drugo...stvarno bi trebao da navikneš da se kontrolišeš u nekim momentima....trebaće ti na dalje u životu, veruj mi.
              Treće...srećno bre večeras, vreme je. Odavno nismo imali dva kluba u Jevropi...bar Đurđevdan da dočekate..i vi i komšije
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Prvo....niko nije vršio uticaj na mene, tako da sve resurse, vezane za pivo, možeš, bez imalo griže savesti, da usmeriš na moj konto.
                Drugo...stvarno bi trebao da navikneš da se kontrolišeš u nekim momentima....trebaće ti na dalje u životu, veruj mi.
                Treće...srećno bre večeras, vreme je. Odavno nismo imali dva kluba u Jevropi...bar Đurđevdan da dočekate..i vi i komšije
                Uuuu, kako bi to lepo bilo...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Uuuu, kako bi to lepo bilo...
                  Vidis da dobismo blagoslov od Vladike meraklijskog.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Potsetio bih forumaše na član forumaškog zakona u narodu poznatiji kao Pravila Foruma koji glasi:

                    Neosnovane prijave postova: od 1-10 dana (prvo ide upozorenje u vidu negativnih poena)
                    primer: prijave postova koje nisu opravdane, nego sluze za resavanje ličnih sukoba izmedju clanova koji su u zavadi
                    Mislite o tome.....
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Originally posted by Constantin View Post
                      Potsetio bih forumaše na član forumaškog zakona u narodu poznatiji kao Pravila Foruma koji glasi:



                      Mislite o tome.....

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Neosonovano je što mi kaže “ o čemu ti pričaš, dečače” ? Napuštam ja i ovaj pdf. Najbolje nek se poseru po meni.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Neosonovano je što mi kaže “ o čemu ti pričaš, dečače” ? Napuštam ja i ovaj pdf. Najbolje nek se poseru po meni.
                          Uh...jake li uvrede. Eto, meni je bilo drago kad si me oslovio sa "dečko"...a ja to poodavno nisam. Šta sam trebao, da te banujem na 3 dana zbog toga....?
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Možda da ga opomeneš. Jer ja ako bih njega vredjao bio bih banovan, svejedno ne zanima me više. Iskreno.

                            Comment


                            • Iako ne bih da se mesam, sa jedne strane ima Uros pravo.

                              I mene bi izbacilo iz takta da mi neki stariji lik napise decace. Ja njemu mogu da kazem da je izlapeli starac?

                              Ako se nekom ne svidja Urosev post da mu se na finiji nacin obrati i ja bih ovako shvatio kao omalovazavanje.

                              Comment


                              • Glavni problem je što pravilnik suviše blago tretira pojedine prekršaje, kao su nacionalna, verska netrpeljivost i pojave kao što su mizoginija, šovinizam i slične. Na većini foruma koji imaju tendenciju da budu ugledni za tako nešto se popije od 30 dana pa naviše, vlada politika nulta tolerancije.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X