Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe, pritužbe

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ajde sad lepo Konstantine priznaj zašto si užgao hotel u Niškoj Banji imena Partizan...normalno i da se izviniš Đuri (Kronosu) za duševnu patnju.
    Znamo da si stari huligan, ali da toliko ne podnosiš imena Zvezda i Partizan (može i Partizan i Zvezda) to nisam očekivao.

    P.S. Po meni, odlično vodiš ovaj deo foruma.
    Da,da,da...a kroz naselje "Crvena zvezda" vozim uvek preko "stotke" ne bi lih načinio neki belaj...
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ajde sad lepo Konstantine priznaj zašto si užgao hotel u Niškoj Banji imena Partizan...normalno i da se izviniš Đuri (Kronosu) za duševnu patnju.
      Znamo da si stari huligan, ali da toliko ne podnosiš imena Zvezda i Partizan (može i Partizan i Zvezda) to nisam očekivao.

      P.S. Po meni, odlično vodiš ovaj deo foruma.
      Ce se gradi :veci i bolji"
      Originally posted by Constantin View Post
      Da,da,da...a kroz naselje "Crvena zvezda" vozim uvek preko "stotke" ne bi lih načinio neki belaj...
      Stavi raonike, da ne zapadne stogodj u tockove.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ce se gradi :veci i bolji"

        Stavi raonike, da ne zapadne stogodj u tockove.
        Samo da ne preore Delijski vis.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Samo da ne preore Delijski vis.
          Mora kroz Durlan do Stocnog trga.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • @Konstantin ma neće se to desiti u mom slučaju, ne vredjam nikoga na ličnom nivou preko slova na ekranu

            Radonjića smatram i ja za veliki talenat, ali uvek će biti bezmozgović, pritom je i kompleksaš (imam info iz prve ruke, nije moje/tudje naklapanje

            A smeta mi što uvek Goku nadrlja, i on je arogantan, ali često isprovociran. Ako forumska pravila štite jajare, onda ok, banujte Gokua još sto puta. Izdržaće on to, ne sumnjam
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Kazniću vas zbog trolovanja....kronosa više, duže i lepše, zato što me kritikuje da dozvoljavam previše trolovanja na temi...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Kazniću vas zbog trolovanja....kronosa više, duže i lepše, zato što me kritikuje da dozvoljavam previše trolovanja na temi...
                Od tebe mi sefte.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Nerealan View Post
                  @Konstantin ma neće se to desiti u mom slučaju, ne vredjam nikoga na ličnom nivou preko slova na ekranu

                  Radonjića smatram i ja za veliki talenat, ali uvek će biti bezmozgović, pritom je i kompleksaš (imam info iz prve ruke, nije moje/tudje naklapanje

                  A smeta mi što uvek Goku nadrlja, i on je arogantan, ali često isprovociran. Ako forumska pravila štite jajare, onda ok, banujte Gokua još sto puta. Izdržaće on to, ne sumnjam
                  Koliko ja čuh, ono mu je bilo prvi put. Kod mene je svakako bilo prvi put i dobio je kaznu ispod minimuma. Ja se trudim da ne bude kažnjavanja, ako ne mora.

                  Što se tiče Radonjića....imao sam prilike da "ispratim" skoro sve od generacije 89-98 intezivno, a ove mlađe povremeno na teritoriji RIS-a i nije da se ne slažem s tobom. Uostalom da su mu vijuge radile kvaltetnije bio bi u prvom timu Rome (kad je već bio tamo)....

                  Verovatno znaš, ali da napomenem, od mnogih faktora, koji pokvare razvojni put fidbalera, najčešći su roditelji. Ko zna kakve bi karijere imao i Šilja Pešić i Andrija Živković, Radonjić ili mali Gigić (koji je sada u Mačvi)...da su roditelji bili malo razumniji. Nego...to je posebna tema, da ne razvlačim...
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Constantin View Post
                    Nisi me dobro razumeo i nema selektivne pravde. Ne ulazim u to "ko je kome brat" i "ko je uz koga" ali vidim da je problem u tome da ako se ne ne slažete s nečijim mišljenjem mislite da možete da ga "počastite svojim đokom"...e pa ne može druže.
                    Vidi Konstantine, ovde se desilo obrnuto. Lik se nije slagao sa mojim mišljenjem, a pri tom uopšte nisam pričao sa njim, samo me je citirao i rekao da ne lupetam jer sam napisao da Radonjić ne može igrati ozbiljan fudbal.

                    Nisam komunicirao sa njim, nisam mu se obraćao, nisam ga vređao, nisam nikoga apsolutno vređao i on je došao, citirao moj post i rekao da ne lupetam. Pogledaj u live temi CZ.

                    Nisam ja njega počastio đokom jer se nisam slagao sa njegovim mišljenjem već zato što me je uvredio. Pogrešno si percipirao stvari, pazi, nismo bili ni u kakvoj komunikaciji pre toga i nisam ga častio svojim đokom.

                    Nemam ja problem sa mojom kaznom, mogao si mi dati i 30 dana, reč ne bih rekao za moju kaznu. Meni je problem što čovak koji me je uvredio i isprovocirao nije dobio čak ni opomenu.

                    Bio sam mnogo puta banovan pod imenom goku, ali svaki ban je bio ovakav. Napišem mišljenje o nečemu, neko me uvredi, pri tome ne da nikakav protiv argument mome mišljenju, ja odgovorim i onda popijem ban, a taj koji je počeo se izvuče jer je procena da nije izašao iz okvira. Nikada nikoga nisam prvi uvredio, nikada nisam rekao da je neko glup, budala ili da ne lupeta ko je iznosio svoje mišljenje o nečemu koliko god da se nisam slagao sa njim, ali je istina da nisam mogao da ne odgovorim na vređanje i omalovažavanje.

                    Meni bi bilo redu i da si mi dao 30 dana, a njega opomenuo. Samo da onaj koji je sve započeo zna da tako ne sme nikome da se obraća ko iznosi svoje mišljenje o nečemu.
                    Last edited by goku; 05-08-18, 15:44.

                    Comment


                    • Originally posted by dekinjo View Post
                      Vidi Konstantine, ovde se desilo obrnuto. Lik se nije slagao sa mojim mišljenjem, a pri tom uopšte nisam pričao sa njim, samo me je citirao i rekao da ne lupetam jer sam napisao da Radonjić ne može igrati ozbiljan fudbal.

                      Nisam komunicirao sa njim, nisam mu se obraćao, nisam ga vređao, nisam nikoga apsolutno vređao i on je došao, citirao moj post i rekao da ne lupetam. Pogledaj u live temi CZ.

                      Nisam ja njega počastio đokom jer se nisam slagao sa njegovim mišljenjem već zato što me je uvredio. Pogrešno si percipirao stvari, pazi, nismo bili ni u kakvoj komunikaciji pre toga i nisam ga častio svojim đokom.

                      Nemam ja problem sa mojom kaznom, mogao si mi dati i 30 dana, reč ne bih rekao za moju kaznu. Meni je problem što čovak koji me je uvredio i isprovocirao nije dobio čak ni opomenu.

                      Bio sam mnogo puta banovan pod imenom goku, ali svaki ban je bio ovakav. Napišem mišljenje o nečemu, neko me uvredi, pri tome ne da nikakav protiv argument mome mišljenju, ja odgovorim i onda popijem ban, a taj koji je počeo se izvuče jer je procena da nije izašao iz okvira.

                      Meni bi bilo redu i da si mi dao 30 dana, a njega opomenuo. Samo da onaj koji je sve započeo zna da tako ne sme nikome da se obraća ko iznosi svoje mišljenje o nečemu.
                      Druze, vidim da nisam usamljen slucaj. Tako sam i ja na temi spanska liga napisao svoje misljenje i ispljuvan u svakom postu da sam trol ili da mi nesto fali, na kraju se zavrsilo sa pretnjom fizickim obracunom. Tako da se slazem da moderatori moraju taj recnik da seku u korenu, umesto sto cekaju da isprovocirani forumas napise neke teze reci i bude banovan.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by Ventspils View Post
                        Druze, vidim da nisam usamljen slucaj. Tako sam i ja na temi spanska liga napisao svoje misljenje i ispljuvan u svakom postu da sam trol ili da mi nesto fali, na kraju se zavrsilo sa pretnjom fizickim obracunom. Tako da se slazem da moderatori moraju taj recnik da seku u korenu, umesto sto cekaju da isprovocirani forumas napise neke teze reci i bude banovan.
                        Upravo to mi se dešava od kako sam se registrovao, osim fizičkih pretnji, toga nije bilo.

                        Neki ljudi ovde imaju mali prag tolerancije na mišljenja koja se razlikuju od njihovih.

                        U redu je polemisati, davati kontra argumente, ali neki se radije odlučuju da te vređaju umesto toga.
                        Last edited by goku; 05-08-18, 15:58.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Vidi Konstantine, ovde se desilo obrnuto. Lik se nije slagao sa mojim mišljenjem, a pri tom uopšte nisam pričao sa njim, samo me je citirao i rekao da ne lupetam jer sam napisao da Radonjić ne može igrati ozbiljan fudbal.

                          Nisam komunicirao sa njim, nisam mu se obraćao, nisam ga vređao, nisam nikoga apsolutno vređao i on je došao, citirao moj post i rekao da ne lupetam. Pogledaj u live temi CZ.

                          Nisam ja njega počastio đokom jer se nisam slagao sa njegovim mišljenjem već zato što me je uvredio. Pogrešno si percipirao stvari, pazi, nismo bili ni u kakvoj komunikaciji pre toga i nisam ga častio svojim đokom.

                          Nemam ja problem sa mojom kaznom, mogao si mi dati i 30 dana, reč ne bih rekao za moju kaznu. Meni je problem što čovak koji me je uvredio i isprovocirao nije dobio čak ni opomenu.

                          Bio sam mnogo puta banovan pod imenom goku, ali svaki ban je bio ovakav. Napišem mišljenje o nečemu, neko me uvredi, pri tome ne da nikakav protiv argument mome mišljenju, ja odgovorim i onda popijem ban, a taj koji je počeo se izvuče jer je procena da nije izašao iz okvira. Nikada nikoga nisam prvi uvredio, nikada nisam rekao da je neko glup, budala ili da ne lupeta ko je iznosio svoje mišljenje o nečemu koliko god da se nisam slagao sa njim, ali je istina da nisam mogao da ne odgovorim na vređanje i omalovažavanje.

                          Meni bi bilo redu i da si mi dao 30 dana, a njega opomenuo. Samo da onaj koji je sve započeo zna da tako ne sme nikome da se obraća ko iznosi svoje mišljenje o nečemu.
                          Apropo percepcije....ja mislim da svakako drugačije percipiramo celu situaciju. Možemo do ujutru da se preganjamo da li je čaša polu-puna ili polu-prazna.

                          Još par stvari. Forum nije vaš lični blog gde vi iznosite svoje stavove i pričice. Forumi su diskusionog tipa i svako može da iznese svoje mišljenje. Svako može da neku temu posmatra-čita ili da piše na njoj. Kada će uzeti učešće u pisanju je njegovo diskreciono pravo. Ne mogu sami forumaši da određuju ko će učestvovati u diskusiji, a na nekim forumima je čak i kažnjivo da se učesnik tera iz diskusije. Možeš se lično obraćati...npr. meni, da razvijemo diskusiju koja se tiče samo mene i tebe, a da se umeša Ventspils i da se uključi u raspravu i da svoje mišljenje da li je neko od nas dvojice u pravu, ili da izrazi neslaganje sa nečijim stavom.
                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by Constantin View Post
                            Apropo percepcije....ja mislim da svakako drugačije percipiramo celu situaciju. Možemo do ujutru da se preganjamo da li je čaša polu-puna ili polu-prazna.

                            Još par stvari. Forum nije vaš lični blog gde vi iznosite svoje stavove i pričice. Forumi su diskusionog tipa i svako može da iznese svoje mišljenje. Svako može da neku temu posmatra-čita ili da piše na njoj. Kada će uzeti učešće u pisanju je njegovo diskreciono pravo. Ne mogu sami forumaši da određuju ko će učestvovati u diskusiji, a na nekim forumima je čak i kažnjivo da se učesnik tera iz diskusije. Možeš se lično obraćati...npr. meni, da razvijemo diskusiju koja se tiče samo mene i tebe, a da se umeša Ventspils i da se uključi u raspravu i da svoje mišljenje da li je neko od nas dvojice u pravu, ili da izrazi neslaganje sa nečijim stavom.
                            Tvoj odgovor od početka do kraja nema nikakve veze sa onim što sam napisao, ali ostavljam mogućnost da nisam ukapirao o čemu pričaš.

                            Ako je tako, znači u redu je reći nekome "ne lupetaj" ko iznosi svoj lični stav o nečemu bez vređanja bilo koga.

                            Drago mi je da je to sad razjašnjeno i da mogu bez ikakvih posledica da kažem bilo kome da "ne lupeta" kad budem imao drugačije mišljenje od onoga što sam pročitao.

                            Očekujem da se neće primenjivati dvostruki aršini .

                            Comment


                            • Originally posted by dekinjo View Post
                              Tvoj odgovor od početka do kraja nema nikakve veze sa onim što sam napisao, ali ostavljam mogućnost da nisam ukapirao o čemu pričaš.

                              Ako je tako, znači u redu je reći nekome "ne lupetaj" ko iznosi svoj lični stav o nečemu bez vređanja bilo koga.

                              Drago mi je da je to sad razjašnjeno i da mogu bez ikakvih posledica da kažem bilo kome da "ne lupeta" kad budem imao drugačije mišljenje od onoga što sam pročitao.

                              Očekujem da se neće primenjivati dvostruki aršini .
                              Hajde ponovo..... :
                              Prekomerno ili konstantno licno vredjanje - 5-30 dana
                              Primeri: lakse uvrede tipa budala ili glup se u zaru diskusije tolerisu do odredjene granice (u live temama ali povlaci negativne poene) dok teze uvrede rezultiraju banom bez prethodnog upozorenja.
                              S tim, što po meni, ne bi trebalo da važi samo na live temama i tako primenjujem. Ne možemo od teme da napravimo književno veče, jer ipak pričamo o fudbalskim dešavanjima, utakmicama, šansama, golovima i opet vezujem se za naš svakodnevni rečnik, ali sve ima svoje granice. Nema dvostrukih aršina, ali i ne može uvek sve u "sitna crevca".....ne postoji takav kantar....
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Ako sam dobro shvatio iz tvog gornjeg posta "ne lupetaj" se tretira kao lakša uvreda, nešto slično kao "glup si" i to povlači negativne poene. Zašto onda ti negativni poeni nisu dodeljeni onome koje napisao "ne lupetaj"?

                                Na meni su primenjena pravila, dobio sam zasluženi ban i ne dovodim u pitanje kaznu prema meni. Cela moja priča je usmerena da nikakvu kaznu, odnosno negativne poene nije dobio onaj koji se obraća nekome sa "ne lupetaj". Time se šalje loša poruka svima ostalima da je takvo ponašanje dozvoljeno.

                                Hvala što si imao strpljenja da mi odgovaraš, a ja sada na ovu temu stavljam tačku.

                                Comment

                                Working...
                                X