Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Banovao me je za različite stvari, u privatnoj prepisci sam napisao šta mislim za svaki pojedinačni ban.
    Ono što meni smeta otkako ste vi pojavili od avgusta/septembra prošle godine pa nadalje je niska kultura dijaloga, bezobrazluk i prostakluk koji se toleriše, poslednji primer je moje vređanje od strane Antone, ali nisam ja jedini koji to trpi.
    Nije svako za forume, diskusiju, lepo na pijacu ili kafanu pa tako pričajte.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ajde lepo idi gore na temu Ban i vidi zbog cega je dekkard sve banovan do sada od oktobra 2017 na ovamo - pa iznesi ovakvi tvrdnju.
      Ti uvek imas neki izgovor za ban, ali stvarni razlozi su kad neki forumas udje u sukob sa tobom... Bukvalno svi banovani su bili u skukobu sa tobom pre nego sto su popili ban, pa je i dekard pre jednog od banova krenuo nesto da te kritikuje... Sad dekard nije dobar primer zato sto on mnogo troluje pa moze uvek ali bukvalno uvek da se banuje pod izgovorom za trolovanje.

      Banovao si trajno Goblina, odlicnog forumasa samo zato sto ste bili u sukobu.. Pa nije tebi deda ostavio ovaj forum.

      Canarijan, isto odlican forumas, jedan od najboljih ovde je stalno u banovini samo zbog sukoba sa tobom, a kazne su sve vece i vece, drakonske.


      Promenio si se kronose, u pocetku si mi pricao da ne volis da banujes, da radije "zamastis slova za upozorenje", ili obrises sporan post pa tek ako neko pretera dobije simbolicnu kaznu.. Ti si postao uzrok problema na ovom forumu i vreme je da se povuces ako vec nisi u stanju da se ptomenis.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Banovao me je za različite stvari, u privatnoj prepisci sam napisao šta mislim za svaki pojedinačni ban.
        Ono što meni smeta otkako ste vi pojavili od avgusta/septembra prošle godine pa nadalje je niska kultura dijaloga, bezobrazluk i prostakluk koji se toleriše, poslednji primer je moje vređanje od strane Antone, ali nisam ja jedini koji to trpi.
        Nije svako za forume, diskusiju, lepo na pijacu ili kafanu pa tako pričajte.
        Nisam ja kriv sto tebe vredja kad ti napisem da si trolina.. Valjda imam pravo trolu da napisem da je trol

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Nisam ja kriv sto tebe vredja kad ti napisem da si trolina.. Valjda imam pravo trolu da napisem da je trol
          E o ovome pričam. Imaš pravo da to napišeš, ali da završiš u buvari posle toga.
          Last edited by dekkard; 20-05-18, 14:02.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Urosu je pruzeno dosta sansi (pogotovo nakon 2 bana zbog sovinizma) i nastavlja da vodi neke svoje ratove?
            Razumem ja i mladost i sve - al` brate sto je mnogo, mnogo je. Previse iskljucivosti za nekoga ko zeli da razgovara sa drugima i ocekuje da ga neko saslusa.
            Jeste on usijana glava tu se slazem. Ima kod njega i narcisoidnosti i neretko i nepostovanja sagovornika, nekada se mesa i pise o necemu u sta se ne razume, ali mislim da on nije losa osoba. I barem otvoreno i bez ikakvog ustezanja iznosi svoje misljenje, kakvo god da je.
            Ali za ovaj konkretan slucaj to nije bitno, tacnije nije bitno kakav je Uros (ima on sigurno i dobrih osobina, da ne bude da smo ga ocrnili nacisto), vec je bitno to sto si ti kao mderator zapoceo saljivu diskusiju koju je on u saljivom tonu nastavio, a onda si ti promenio pristup i roknuo mu ban. Tvoje pravo, tvoja stvar, nista strasno, nece niko umreti zbog bana, ali je to ono sto mi se ne svidja kod tvog nacina.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              E o ovome pričam.
              I pri tome uvek si ti prvi pocinjao sa bezobraznim obracanjem pa kad ti odgovorim kako si zasluzio onda places kod moderacije i trazis ban

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                I pri tome uvek si ti prvi pocinjao sa bezobraznim obracanjem pa kad ti odgovorim kako si zasluzio onda places kod moderacije i trazis ban
                Ja nikog ne vređam, odsustvo funkcionalne pismenosti nije opravdanje za vređanje. Uvek ću da tražim ban za vređanje i nipodaštavanje i moje i drugih, budi uveren u to. Ako ne umeš argumentovano da diskutuješ, a ne umeš, ne treba ni da diskutuješ.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ja nikog ne vređam, odsustvo funkcionalne pismenosti nije opravdanje za vređanje. Uvek ću da tražim ban za vređanje i nipodaštavanje i moje i drugih, budi uveren u to. Ako ne umeš argumentovano da diskutuješ, a ne umeš, ne treba ni da diskutuješ.
                  Iskuliraj, da ne skrecemo sa teme, nismo ti i ja sad vazni..

                  Bilo bi lepo da se kronos izjasni, ali ne nekim saljivim gifom nego lepo da se povuce

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Iskuliraj, da ne skrecemo sa teme, nismo ti i ja sad vazni..

                    Bilo bi lepo da se kronos izjasni, ali ne nekim saljivim gifom nego lepo da se povuce
                    Uvek mogu da priupitam Bounty Huntera da me zameni.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Uvek mogu da priupitam Bounty Huntera da me zameni.
                      Ti se za pocetak povuci sa mesta moderatora a o tome ko ce te naslediti mozemo da razgovaramo.. Ovde nema ni vekike potrebe za moderatorom jer su forumasi uglavnom normalni i kulturni..
                      Kao sto rekoh, ovde bi ljudi bili veoma retko banovani da nije tebe.. Ti si uzrok problema.
                      Moze i baunty ako ima vremena, pa ako lose radi posao zamenicemo ga

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Uvek mogu da priupitam Bounty Huntera da me zameni.
                        Može, ako odgovori tačno na pitanje koliki je procenat 29/73 a koliki 30/73?
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Pa je li ovo realno??
                          Kronos navlaci Urosa, lupa mu "samare" gifovima, odgovara mu sarkasticno video klipovima, ceka ga da se upeca a ovaj i dalje kulturica, nije naseo.
                          I onda Uros odgovori sa mlakom dozom sarkazma i odma ban 30 dana.

                          Jel postoji ovde neki administrator da napravi neki red? Na sta ovo lici?

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Uvek mogu da priupitam Bounty Huntera da me zameni.
                            Da, odlicno resenje, on bi se uklopio u trenutni drustveno-politicki trend, gde funkcije dobijaju nepismeni i priuceni kadrovi, ali politicki podobni, bez kicme,morala i drugih civilizicajskih vrednosti.

                            Ipak, sumnjam u njegovu moc rasudjivanja i (eventualnog) presudjivanja zbog konstantnog i dugogodisnjeg gang-banginga koji prezivljava kako on-line tako i u RL od strane crveno-bele porodice (razume se na sportskim borilistima ).

                            Ali, svaka demokratska promena je dobrodosla (sto je i poenta demokracije) i ja cu je podrzati.


                            Do nekih boljih vremena , srdacno vas John.

                            Comment


                            • Nista licno ja nemam protiv tebe kronose.. I sam znas da meni nikad nije smetao tvoj forumaski opus, niti tvoji saljivi gifovi.. Smatram i da je pozeljna odredjena doza saljivog podbadanja, medjutim problem je nastao jer si ti usao u sukob sa vecinom forumasa i neces se smiriti dok ih sve ne banujes.. Mi to ne mozemo da dozvolimo jbg... Prema tome zamolio bih te da se povuces i nastavis kao obican forumas, bas kao sto je to Ganac uradio

                              Comment


                              • Kad ljudi pocnu da brane Urosa, znas da si zasro Kronose.

                                Comment

                                Working...
                                X