Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Kada će košarkaški podforum dobiti novog moderatora? Nekog kome su bliže crveno-bele boje?
    Zašto se dozvoljavaju onakvi postovi na KKCZ? Od kada je dozvoljeno nazivati aktuelnog trenera KKCZ majmuncinom ili još gorim nazivima?
    Da li to znači da hipotetički ja sad idem na KKP podforum i krenem da delim epitete kao svinjce ili nešto slično da će biti tolerisano?
    Uostalom kad prvi moderator patkometrise sa klipom Pešića, kao da ga preporuči. Šta očekivati od ostalih
    Pa mogao si zakačiti neki klip kad je tukao amere ako si već hteo da ga hvalis
    Bedne provokacije od onoga ko bi trebao da bude za primer
    Ko je bre ovaj padobranac bounti? Ne znam da li je jedan smislen post napisao bez provokacije? Da nije kendrik sa onog starog foruma?
    IL sve duža a smisao bitisanja na ovom mestu sve manji
    Nije do njih , do nas je .Ljudi samo koriste histeriju kod cigana i lepo se zabavljaju

    Comment


    • Mogao bi malo da se pozabaviš rečnikom koji se upotrebljava - izrazi kao majmunko, majmunčina, kurac od igrača/trenera, debilčina i slično ne bi trebalo da se nađe na bilo kom mestu koje pretenduje da neguje pristojnu međusobnu komunikaciju i trebalo bi da bude podložno kažnjavanju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        1. Kritike trenera i njegovog "uspeha" u ovoj sezoni pisu navijaci KKCZ i svako ima pravo na svoje misljenje.
        2. Klip je primer kako se tim kritikuje na TO i kako se trener postavlja prema igracima.
        3. Bounty je i na B92 Bounty i njegove provokacije se, uglavnom, prebacuju na "pomracenje uma".
        1. Nije uopšte bitno ko piše. Ti kao moderator smatraš da je takav rečnik OK?
        Nemaš problem?
        2. Hajde hajde možeš ti to i bolje. Čudi me da nisi postavio onaj Mutin klip sa mudima pošto i Muta ima klub kao i Pešić (priča je bila ko bi mogao da zameni Alimpijevica)
        3. Očigledno nisam dovoljno upoznat sa "delima" dotičnog. Izvinjavam se Kendriku na vredjanju

        Comment


        • Kako bi ti nazvao osobu koja urušava ugled kluba za koji navijaš i nema osećaj krivice, stida, odgovornosti za činjenje i nečinjenje.
          Ako nije sposoban i ne zna - kako bi nazvao takvu osobu?
          Ako je sposoban i zna, a nije činio ono što bi trebalo kao trener - kako bi nazvao takvu osobu?
          Kako bi nazvao i okarakterisao osobu koja drži takvu štetočinu koja urušava klub i koja je za nepunu godinu uspela da uruši ono što je građeno prethodnih 5 godina?
          Pristojan, vaspitan i pošten čovek bi odavno doneo moralnu i jedino ispravnu odluku - neopozivu ostavku...a pošto nije zaključujem da se radi o vucibatini iz Lazarevca.

          P.S. ja sam zbog takvih činjenja zamrzeo lukića&vesića i njih ne da ne smattram moralnim i pristojnim osobama već gnjidama, uštvama i oličenju sitnih lopova.
          Last edited by nebitan; 26-04-18, 17:07.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Neznalica, nikogović, nemač pojma - postoji mali milion prihvatljivih izraza. Za psovke bih kažnjavao banovima bez upozorenja.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Samo da kazem da ste dobili jos jednog moderatora, MannyCalavera
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Srecno, sve dobro dok nije Dekkard
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Znamo da volis vojne klubove.
                  Koja je poenta ovog spamovanja Kronosa na temama? Ima li ovde koji administrator gleda li ko ovaj podforum ovu sramotu ovog foruma. Udjem i čitam došalice, a dečko napiše da nema Dončića da bi mu Kronos rekao "čemu ovo"?

                  Gde je Manny? Ima li koga da banuje čoveka nemojte me više zajebavati ovde.

                  Hoću da se žalim uputite me kome.

                  Pun mi je više gifova i jednoredih upisa, doskočica i došalica.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Koja je poenta ovog spamovanja Kronosa na temama? Ima li ovde koji administrator gleda li ko ovaj podforum ovu sramotu ovog foruma. Udjem i čitam došalice, a dečko napiše da nema Dončića da bi mu Kronos rekao "čemu ovo"?

                    Gde je Manny? Ima li koga da banuje čoveka nemojte me više zajebavati ovde.

                    Hoću da se žalim uputite me kome.

                    Pun mi je više gifova i jednoredih upisa, doskočica i došalica.

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kakav lik, juce upozorava dekkarda za trolovanje i floodovanje, a vidi njega. GO SNS

                      Comment


                      • Njemu je sve dozvoljeno ovde. Evo on meni udara šamar kao. Nema veze samo udri. Sila Boga ne moli.

                        Comment


                        • Pune su drzavne firme takvih likova, zato mi je i muka da ih posecujem. Ali ovo je sportski forum, ovo bi trebalo da bude drugacije mesto.

                          Comment


                          • Šta ti njemu da kažeš kad on suzbija svaku kritiku na svoj račun? Niko nije došao da gleda inserte iz filmova. Samo kljuca drugima i skače za vrat ko god šta napiše. Gde to ima smisla zaslužio je mesec dana najmanje do sad. Malo na hladjenje iako je moderator.

                            Comment


                            • Ukice, mukice, kazi lepo da si se iznervirao sinoc sto je Fenerbahce pobedio bratski ruski tim - ne zamajavaj narod ovde.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post






                                I ja bih da priložim jednu žalbu, u stvari više molbicu...

                                Ako je ikako moguće uticati na nekog tamo iz kuće na kojoj je forum - odmor za uši i mozak, a i da ne kvari užitak događaja, bio bi da finale F4 ne prenosi Ilija Ika Panter Kovačić. On se siroma toliko juče izlupetao da je to verovatno dovoljno za 3 naredne sezone.
                                Da ne moramo juriti strimove po bespućima interneta.

                                Comment

                                Working...
                                X