Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by canarian View Post
    Nemam ja nista licno protiv Valtera ili bilo koga, meni smeta odredjen nacin ponasanja. Tretiraj forum i druge forumase sa mrvom respekta i mozemo normalno da razgovaramo. Sa antisocijalnim ljudima kojima je "Ja" na prvom mestu na forumu, a ostali su tu da potvrde to "Ja" nema normalnog razgovora. Kao, na primer, sa ovakvim komentarima:



    I ti bi izgubio svoju svrhu postojanja, da nema ovdasnjeg moderatora koji tolerise tvoje bahacenje i brdo besmislenih postova dnevno, zato bi trebalo da ga cuvas kao malo vode na dlanu, a ne da se rasplaces posle trodnevnog bana. Na drugim forumima se modus operandi zna - dodjes, razvezes jezik, zatvore ti nalog. Nema to nikakve veze sa politikom tamo(kako zelis da predstavis), ti na sportu ne umes da se ponasas i boli te cosak i za forum i za forumase i tamo i ovde.
    Lepo ti kaze Marija - stavi ih na ignore ako ne zelis da ih citas. Dekkard i Valter nisu ni pod cijom zastitom: dokle god pisu u okviru pravila, nece biti banovani. Kad prekrse pravila - nikakve urgencije im nece pomoci. Isto vazi i za ostale forumase.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Lepo ti kaze Marija - stavi ih na ignore ako ne zelis da ih citas. Dekkard i Valter nisu ni pod cijom zastitom: dokle god pisu u okviru pravila, nece biti banovani. Kad prekrse pravila - nikakve urgencije im nece pomoci. Isto vazi i za ostale forumase.
      Nije dekkard i nije valter pod necijom zastitom, njihovo ponasanje jeste. Tebi je mozda normalno ispaljivanje recenica koje ne sadrze nista kosarkaski u sebi na raznim temama (pricam o onelinerima koji sluze samo za prepucavanje), tebi je normalno da se zbog jednog clana tema o evroligi/ec pretvori o blacenju jednog coveka, a da se greska drugog trenera ni ne pomene? Pa to ni na RSB ne bi proslo, mozda na chatu pre hiljadu godina bez moderatora.

      Sustina je da se sve teme na PDF osim one jedne sto ste otvorili provetre i ociste od raznoraznog infantilnog i dokonog prepucavanja i da se podstice sto vise postova koji sadrze vide recenica, koji analiziraju igru i rezultate i koji ne sluze da bi se provocirala odredjena grupa ljudi.
      Takodje, moderator bi trebalo da zastiti forumase od ljudi koji ne pokazuju potrebu da se uklope, nego pisu sta god njima pada na pamet.

      Ako se ovako nastavi, ja cu poceti da pisem o ceni banana u Hrvatskoj na temama, sta, bas me interesuje ta tema, kome se ne svidja ima ignore. Jos bolje, pozivam one koji se slazu da reportuju doticnog cim krene da pise onako kako vrlo cesto pise.

      Vrhunac je kada si ga banovao 30 dana zbog sale, jer si to protumacio kao ozbiljan post, ali ti nije smetalo sta na ozbiljnoj temi trazi "crnogorska vukojebina od grada"?
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Nemam ja nista licno protiv Valtera ili bilo koga, meni smeta odredjen nacin ponasanja
        Pazi ovako.
        Ako ti smeta nečije pisanje i misliš da ta osoba ne piše sadržajno, da maši teme, provocira ili te jednostavno nervira staviš ga na ignor i poštediš sebe nepotrebnog nerviranja.
        Ja recimo mnoge ne čitam šta pišu iako mi nisu na "zvaničnom" ignoru...
        To kakav je i da li postoji sukob između vas ne ulazim u to niti me zanima, samo sam pokušala da ti dam ideju i konstruktivno rešenje.
        Ostalo je na tebi kako ćeš se izboriti sa situacijom...
        A ostalo prepusti moderaciji da reši.
        Veruj mi mnogo puta sam šizela na nepravdu ovde i iskritikovala npr.Vesa kada je kao mod preterao( pa je sklonjen sa funkcije jer su i ostali modovi uvideli da je preterao)- ulazila sa Oljom i Bojanom u sukobe oko raznih situacija...
        Milion puta mi je bilo svega preko glave,čak sam par meseci bila van foruma -dobrovoljno- nisam htela da se nerviram.
        Mnogi su u tom periodu kada i ja otišli u ilegalu ( sjajni forumaši i momci) jer se nisu slagali sa moderacijom i načinom vođenja, pa su zato su neka pravila i promenjena i počela su striktno da se poštuju...
        Sve u svemu na tebi je da se nekako izboriš sa situacijom, ne očekuj to od drugih da urade umesto tebe. Pozdrav...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Ignore lista je odlicna stvar ali nije savrsena. Vise puta sam molio drugare forumase da ne citiraju postove ali ne pomaze.
          Evo recimo Sarac, njegove postove sa zadovoljstvom citam(blizak je klubu i uvek ima neke zanimljive informacije) ali pola njegovih postova je citiranje i odgovaranje i onda moram da citam i ona baljezganja sa FB stranice.
          A opet i ignore lista nije bas konstruktivna jer recimo meni je pola stranice na temi KKCZ obicno na ignore. Nekada na live(narocito ako gubimo) mi je cela stranica na ignore jer se samo tada javljaju neki pametnjakovici.
          Sve je manje konstruktivnih stvari za procitati. Kosarkaski znalci sve manje pisu.

          Comment


          • Aleluja. Pustite moderaciju da radi svoj posao. Rekoše oni. Psalm 91:15.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Aleluja. Pustite moderaciju da radi svoj posao. Rekoše oni. Psalm 91:15.
              Prikladnije je Otkrovenje Jovanovo glava 20 od psalma na koji se pozivas.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sto zatvoriste temu?
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ni meni nije jasno, idi Kronose operi nogice i na spavanje ne mešaj se u muške priče.

                  Comment


                  • Koju temu?
                    Nijedna nije zatvorena.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Koju temu?
                      Nijedna nije zatvorena.
                      Ovaj put si na pravdi boga optužen. JBG i u doba Tite sve loše su zatvarali i optuživali unapred.

                      Comment


                      • Pravda za dekkarda!!!

                        Njemu je ipak najteze. Ko zna koliko vremena se tu proser*vao, provocirao, predvidjao, vredjao trenere, bivse trenere, igrace... I onda je redom krenulo sve da pada u vodu, ali bukvalno sve, pocev od laznog Saleta a usput i laznog Obradovica , preko Alempija i Crvene Zvezde, vrhunac ce biti kad GSW ne uzme titulu. Sad su svi skontali kakve su to sve gluposti bile, i cime je vodjen pisao sve to.

                        Tako da treba mu skinuti ban, kapiram da ga je sramota da se pojavi i napise bilo sta posle svega ovoga, trebalo bi da bude.

                        samo za dekkarda ako ne zna sta se dogodilo na danasnji dan.

                        Last edited by mark !t zer0; 16-04-18, 18:58.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Mark it zero - covek sa par nikova i vise potamanjenih klonova.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Kada će košarkaški podforum dobiti novog moderatora? Nekog kome su bliže crveno-bele boje?
                            Zašto se dozvoljavaju onakvi postovi na KKCZ? Od kada je dozvoljeno nazivati aktuelnog trenera KKCZ majmuncinom ili još gorim nazivima?
                            Da li to znači da hipotetički ja sad idem na KKP podforum i krenem da delim epitete kao svinjce ili nešto slično da će biti tolerisano?
                            Uostalom kad prvi moderator patkometrise sa klipom Pešića, kao da ga preporuči. Šta očekivati od ostalih
                            Pa mogao si zakačiti neki klip kad je tukao amere ako si već hteo da ga hvalis
                            Bedne provokacije od onoga ko bi trebao da bude za primer
                            Ko je bre ovaj padobranac bounti? Ne znam da li je jedan smislen post napisao bez provokacije? Da nije kendrik sa onog starog foruma?
                            IL sve duža a smisao bitisanja na ovom mestu sve manji

                            Comment


                            • Bounty je bounty na b92 forumu i takvi su mu i tamo upisi. Zaista nema išta protiv njegovog pisanja ali na pravoj temi (kao što je mod i uradio, prebacio na odgovvarajuću temu).
                              Ni patkometrija nije loša ako će uzburkati forum (do određene mere).
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • 1. Kritike trenera i njegovog "uspeha" u ovoj sezoni pisu navijaci KKCZ i svako ima pravo na svoje misljenje.
                                2. Klip je primer kako se tim kritikuje na TO i kako se trener postavlja prema igracima.
                                3. Bounty je i na B92 Bounty i njegove provokacije se, uglavnom, prebacuju na "pomracenje uma".
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X