Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kronose, koga ti zajebavas ovim brisanjem postova?
    Rekao sam nesto sto je cinjenica, a i neki forumasi se naravno slazu sa time.
    Iskuliraj jebote

    Comment


    • Kronos razbio ulogu

      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Jimi22 View Post
        Kronose, koga ti zajebavas ovim brisanjem postova?
        Rekao sam nesto sto je cinjenica, a i neki forumasi se naravno slazu sa time.
        Iskuliraj jebote
        Potpuno si promasio temu Jimmy. Na temi KK Zvezda pisi o Zvezdi.

        Comment


        • Jeste, ali pise par ljudi tamo i to svake prestupne godine.
          Ako je ovaj off bio za brisanje, onda svaka cast.
          Sta se tamo sve pisalo i postavljalo, pa i sa njegove strane.
          Ali... dobro. Moze mu se.
          On je vlas' ovde.

          Comment


          • Zar nisi primetio da je tvoj post odveo temu u neki drugi pravac, i prizvao neke druge neprimerene postove koje takodje nemaju veze sa temom? Ja sam prvi put prijavio neciji post (ne tvoj) za brisanje, jer je postalo muka citati kukumavcenja. Bolje 2 normalna posta o temi, nego 200 kukuleleckih van teme...i to je sve lepo objasnjeno na ovoj temi zasto ljudi manje pisu nego odmah posle egzodusa.
            Last edited by mmajstor; 21-03-18, 20:00.

            Comment


            • Vratili smo se na nivo pre vas kada ste dosli, sada vidite kako je bilo

              Comment


              • ne ucitava se strana 1761 iz nekog razloga....

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Vratili smo se na nivo pre vas kada ste dosli, sada vidite kako je bilo [emoji3]
                  To ti je uspeh. Za brat-bratu pola godine vratis stanje u staro sranje, a broj forumasa se uvecao za par stotina. Jos je veci uspeh posle toga prosuti bljuvotinu kako forum oblikuju forumasi. Stara dobra mantra - "nije Sloba kriv, narod je govno! Menjajmo narod"!

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    To ti je uspeh. Za brat-bratu pola godine vratis stanje u staro sranje, a broj forumasa se uvecao za par stotina. Jos je veci uspeh posle toga prosuti bljuvotinu kako forum oblikuju forumasi. Stara dobra mantra - "nije Sloba kriv, narod je govno! Menjajmo narod"!
                    Da li te neko sprecava da napises nesto smisleno o kosarci?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Da li te neko sprecava da napises nesto smisleno o kosarci?
                      Druže Kronose. Nemoj da mi vredjas inteligenciju. Smatram da nisi glup forumas, iako ni sam verovatno ne znas otkud na poziciji na kojoj jesi. Molim te, ipak, da se ne praviš na funkcionalno nepismenu ili u krajnju liniju neinteligentnu osobu.

                      Sa kim ja, druze Kronose, da pričam na košarci? Pa ti si svojim ponašanjem direktno ili indirektno oterao boga oca ljudi koji su znali da i sta pišu. Znas, to je ono kad neko piše reci, a ne gifove. (Ako se i dalje praviš da ti je nejasno). Pa na forumu ostao jednocifren broj ljudi koji nemaju gde da odu jer su, bre, svugde već trajno banovani. Sta ti pričaš? Ovo je mrtvo mesto, ti njime rukovodis od slavnih početaka kada je pisano i po 300-400 upisa dnevno na jednoj temi do danas kada ti ordiniraju i dominiraju raznorazni Pančevi.

                      Ps. Garantujem da bi tvoj Komsa prvi otišao odavde na neki drugi forum, da covek nije principijelan.

                      Comment


                      • Kronos gilipter.

                        Comment


                        • Ko hoce da pise, taj ce pisati..Kakve veze ima Kronos..Opustite se ljudi, ovo je forum..Nije banka, vlada ili sta znam..Opusitete se i pisite.. ako hocete
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • A i jos jedan razlog sto je tvoje pitanje o mom pisanju na PDF Košarka bezobrazno je sto ti, druze Kronose, o košarci u životu na forumima b92 i sport klub nemaš vise od 5 smislenih upisa. Osim Partizana i reprezentacije sumnjam da si ikoga i ista gledao u poslednjih 6-7 godina. Verujem da si loptu poslednji put uzeo u ruke 99' i bacio "Koraća" sa slobodnjaka.
                            E, ti si, vidiš, moderator na košarci. Apsurdno.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Ko hoce da pise, taj ce pisati..Kakve veze ima Kronos..Opustite se ljudi, ovo je forum..Nije banka, vlada ili sta znam..Opusitete se i pisite.. ako hocete
                              Pa vidis da neko ne zeli da pise, jer cemo samo mi da ga citamo....a nismo ga dostojni, covek zasluzuje da komunicira na forumu sa Zocom i Pesicem licno


                              btw. ako postoji neka zakonitost na ovom forumu, to je da broj upisa zavisi od rezultata na terenu.
                              Last edited by mmajstor; 21-03-18, 22:28.

                              Comment


                              • Kronos najviše spamuje teme. Ja mrsim ... i filozofiram u prazno, njemu su 4/6 postova neke sličice, kao da gledam bojanku ili to. Mislim kontam da je vizuelni tip ali mislim da je zaslužio da mu se izbrišu svi ti postovi i kaznu za kratke upise i spam, pa sad kad se sve kumulativno sabere, jedno 365 dana i 6 sati.

                                Kekekekek...

                                Ne stajem u odbranu Goblina voleo bih da Kronos banuje Gobilina a neko Kronosa zbog postova, antipatični ste mi obojica.
                                Last edited by Cassius Clay; 21-03-18, 22:31.

                                Comment

                                Working...
                                X