Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Samo ti kazem kad se vec toliko zalis, cim se ukaze prilika. Tebra mozda nemam vise vremena da toliko pisem, al pratim sve. Ne kontam sta imas protiv mene, imam svoj nacin vodjenja pdf-a i sigurno ga necu mjenjati ni zbog tebe ni bilo koga drugog.
    Dobro ok ,mozda nemas vremena uvek lep izgovor za sve sa telgerama,al eto verujem ti...vrati se malo u kritike i zalbe poslednja je bila tvoje banovanje gore pomenutih tako da ne znam kad se ja to toliko cesto zalim,pogledaj malo druge ,koliko su pisali i zalilili se,pa nesto te nisam video ovde nikad samo tad i sad ti i ja..a ja,pre toga kad i svi pre "reseta"...a to kako ces da moderises,je tvoje pravo a moje pravo da kazem da je lose/dobro,a najveca greska je na onima koji su te postavili na to mesto...pa kazem ako njima ne smeta i zadovoljni su svi ,meni ok necu se vise mesati...sem u slucaju da me neko licno ne potkaci...za ostalo me briga ,ako je i sve druge briga i svi zadovoljni...a zbog mene ne moras da ga menjas da se ja pitam ti odavno ne bi ni bio mod ,al ne pitam se tako da sve ok..ako su oni koji se pitaju zadovoljni
    Last edited by 61563; 12-03-18, 21:49.

    Comment


    • Telegram je cudo.

      Comment


      • Ovo dupe je čudo
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Cega gram?

          Nego Roso sad kad si promenio avatar gledaj da se malo aktiviras po forumu.
          sigpic

          Comment


          • @Fiksaro druze stari tesko da ces se pitati u vezi toga jer si vise bio u banovicima nego sto si bio aktivan. Sto se tice telegrama probat cu urgirati ljudima da te nekako vrate pa me onda mozda opet zagotivis ko nekad.

            #prayForFiksara
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              @Fiksaro druze stari tesko da ces se pitati u vezi toga jer si vise bio u banovicima nego sto si bio aktivan. Sto se tice telegrama probat cu urgirati ljudima da te nekako vrate pa me onda mozda opet zagotivis ko nekad.

              #prayForFiksara
              Za prvo nemoj biti tako siguran,nikad se ne zna...a za ovo drugo nemoj se cimati nisam zainteresovan,ali hvala sto si ponudio

              Comment


              • Eto ako mozes isposlovati ja cu ti rado ustupiti svoje mjesto na EPL-u posto si musterija da popravis ovu losu situaciju i napokon podignes forum na visi nivo.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Eto ako mozes isposlovati ja cu ti rado ustupiti svoje mjesto na EPL-u posto si musterija da popravis ovu losu situaciju i napokon podignes forum na visi nivo.
                  Neka hvala i na tome al ne bih zeleo tvoju pomoc ni oko cega,ako i kad budem imao slicne aspiracije sam cu se potruditi za iste,a tebi ako stvarno nemas vremena uvek mozes dati ostavku,jedno petoro modova ih je vec dalo od "reseta",niko te ne sputava u tome,i narocito ne vidim potrebu da trosis svoje dragoceno vreme koje kazes imas sve manje za forum

                  Comment


                  • Ti ne vidis potrebu, al vidis kad bih se ja sikiro oko misljenja nekoga ko se kladi u dozivotno izgnanstvo s foruma i nakon sto izgubi vrati se podvijenog repa davno bih batalio forum
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Ti ne vidis potrebu, al vidis kad bih se ja sikiro oko misljenja nekoga ko se kladi u dozivotno izgnanstvo s foruma i nakon sto izgubi vrati se podvijenog repa davno bih batalio forum
                      To kako i zasto sam se ja vratio na forum,ja znam ti nazlost ne,al dobro razumem te ,posto nemas argumente za svoje lose poteze zelis da bilo sta iskopas i spinujes celu pricu i non stop okreces sa teme na temu,a ako pak mislis da je sve ok ne vidim potrebu da pises sad...a i ne znam ko te tera da se sekiras niko,nit sam te zvao,nit te ima da nesto pises poduze vreme,ali ocigledno te nesto pogodilo pa si se vcr bas raspisao al ok razumem te istina boli najvise...ili se vrv veceras bas pogodilo da imas vremena na pretek...a ne vidim potrebu jer si sam izjavio pre toga da imas znatno manje vremena, sto bi se mlatio jos sa moderisanjem forum ,pa zato kazem da ne trosis svoje vreme
                      Last edited by 61563; 12-03-18, 22:19.

                      Comment


                      • To samo pokazuje kakav si covjek, a moji potezi su sasvim normalni jer smatram da ko mod nije jedini cilj banovati ljude nego ih pustiti da razviju diskusiju. A ovo tvoje oko manjka vremena nije spinovanje, i to je kao argument? E moj fiksaro nekad si bio regularan al kako te izbacise s tog famoznog telegrama nikako da se pomiris sa tim.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ja cist pred samim sobom...a za tebe nisam siguran,ovde moderises a tamo pljujes isti taj forum i njegove clanove,al ok svako ima svoje...ja na dve strane ne igram i svima kazem sve i privatno i javno

                          A sad ti se moram izvinuti i napustiti imam neodlozne obaveze,a i ne bih vise trosio tvoje dragoceno vreme

                          Pozzz i pozdravi mi drustvo za cheta

                          Comment


                          • Ne mogu pisati s posla, nije bas ok. Nisam ja reko nista lose, svako ima pravo na kritiku, al isto tako ako ti se nesto ne svidja cemu poenta tu da budes. Ja sam se samo na to osvrnuo, a fiksara je spomenuo nesto drugo. I ne brini te se zbog banova, to se sigurno nece desiti jer je ovo normalna rasprava. Eto toliko, vama se ne svidja kako se uredjuje pdf, ja mislim da je ok i to je to.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Nemam pojma o cemu pricate na ovim stranicama, nisam dugo bio na forumu i necu sad da citam unazad. Tako da se necu izjasnjavati o limunovom banu. Samo cu napisati da je mozda bolje kaznjavati na 3 dana, pa na 7, pa na 15, pa tek onda na 30. Mislim na dekkardov slucaj.

                                Jasno je da je on trolovao, sigurno nije mislio ozbiljno da vredja Podgoricu i njene zitelje. Tako da je 30 dana za njega prestrog ban, mada je zasluzivao par dana odmora s vremena na vreme zbog ucestalog kontriranja i teranja svoga (sto se naziva i spam, jelte ).
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X