Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Njegov nije sekunde sporan, evo i noto ce ti potvrditi.

    Zamisli ja tebi kazem ovako. Fiksni ti si pizda, to bih mogao da ti napisem, ali ipak necu. Jbg ja cu te uvrijediti ako sam zacrtao kako god okrenes, kako cu da upakujem je vec na meni.
    Ja i nisam sporio dal mu je ban upitan,ali dobio je 30 dana on...a pre mesec dana na istoj temi ,neki drugi ucesnici

    Navodim primer kakav je bio( idi ti Vladane na psihijatriju i leci se,a ti mi kazes napusi mi se Kur...idiote iskompleksirani) oni se onda banuju na 1 i 2 dana,a posle 1 minuta dodje Ves napise nesto u vezi MU,a Aleksoni ga isto napusi K) i sve to tako javno...i naravno i on prodje sa 2 dana ili 1...i eto prodje manje od mesec dana Sandugp,slazem se licno uvredi nekog i kaze mu da je pizda al on dobije 30 dana na istoj PL temi,e jbg ako je to posteno i ok ond jbg...ili svima po dan ili svima po 30 ili nikom nista,ovo najgora varijanta
    Last edited by 61563; 12-03-18, 19:51.

    Comment


    • Jbg vi o Limunu ja o Sandugp,svi se prave ludi da je sve ok a sve raspda ima 3 moda i dva Admina

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Jbg vi o Limunu ja o Sandugp,svi se prave ludi da je sve ok a sve raspda ima 3 moda i dva Admina
        Pa i ja o Sanduu...Ovo mu je ko zna koji put, a oštrinu reči koje zna da uputi i sama sam osetila pre par meseci i nije Srđan jedini koji ga je banovao zbog vređanja...
        I veruj mi da mu neko kaže da će dobiti trajni ban Sandu bi opet uradio isto...rekao bi šta misli pa kud' puklo da puklo...a za poštovanje je jer uvek bez frke i žalbe izgura ban i sam svestan da je preterao.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Dusanov problem je taj sto ne navija za Junajted, a jos je i kriticki nastrojen prema Murinju. Zato i mesec dana, jbg

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Pa i ja o Sanduu...Ovo mu je ko zna koji put, a oštrinu reči koje zna da uputi i sama sam osetila pre par meseci i nije Srđan jedini koji ga je banovao zbog vređanja...
            I veruj mi da mu neko kaže da će dobiti trajni ban Sandu bi opet uradio isto...rekao bi šta misli pa kud' puklo da puklo...a za poštovanje je jer uvek bez frke i žalbe izgura ban i sam svestan da je preterao.
            Ja opet ponavljam nije Sandu sporan i njegov ban,nego banovi ostalih forumasa za isti i grublji prekrajas od Sanduovog su dobili po 2 dana a on 30 dana,na istoj temi,od iste te moderacije,koja iako nije tu a smatra da je nesto pogresno ili admini ,koliko znam imaju pravo i radili su to i smanjivali banove

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Ja opet ponavljam nije Sandu sporan i njegov ban,nego banovi ostalih forumasa za isti i grublji prekrajas od Sanduovog su dobili po 2 dana a on 30 dana,na istoj temi,od iste te moderacije,koja iako nije tu a smatra da je nesto pogresno ili admini ,koliko znam imaju pravo i radili su to i smanjivali banove
              Pa jbg.možda je njima prvi ili drugi put da prave taj prekršaj a njemu 101 pa otežavajuće i olakšavajuće okolnosti,ko će znati...
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Pa jbg.možda je njima prvi ili drugi put da prave taj prekršaj a njemu 101 pa otežavajuće i olakšavajuće okolnosti,ko će znati...
                Mozda,al ipak mi se cini da su ovde malo drugacije stvari u pitanju.....a i svakako kad je uradjen presek nema,staro novo ,lakse,teze receno je da se krece od nule bez duplih arsina i svima podjenako...al ok mozda si ti u pravu..ja sam u zabludi...

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Mozda,al ipak mi se cini da su ovde malo drugacije stvari u pitanju.....a i svakako kad je uradjen presek nema,staro novo ,lakse,teze receno je da se krece od nule bez duplih arsina i svima podjenako...al ok mozda si ti u pravu..ja sam u zabludi...
                  Ne znam,ne tvrdim samo iznosim pretpostavku
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Maro nije sporan Sandugp-ov ban ,nego duzina za manji(isti) prekrsj,(licne uvrede pracene psovkama i teranjem na lecenje),zasta su pojedini forumasi banovani 1 i 2 dana..pre manje od mesec dana,na istoj toj PL temi,a evo danas Sandugp ,op 30dana ok,dvostruki arsini kao sto rekoh i napisah,sad ti vrv nisi ispartila te dogadjae u PL,a ja jesam i sve je pobrisano...al opzocija svima i svakoj vlasti
                    Jesmo se Pobeda, Aleksoni i ja smirili nakon bana? Jesmo. Jel se Limun smirio nakon prethodnih 5 banova i 20 upozorenja? Ne. Eto to ti je jedna od razlika u duzini banova, sto nekome kad kazes nemoj, on nece vise, a nekome ne vredi ni da kazes 10 puta jer im forum sluzi za lecenje frustracija i sa takvima moras mnogo ostrije. Ne kazem da se Srki time vodio al ja bih tako postupao.

                    Ako ce neko da na svakih sedam dana provocira i dobija banove 7 dana da bi se vratio samo da bi opet isprovocirao, onda bi trebalo da mu jos vise proredis te dolaske, a ne da mu dozvoljavas da radi to sto radi i da ga stavljas u isti kos sa nekim kome se to desi jednom u godinu dana, zar ne?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Jesmo se Pobeda, Aleksoni i ja smirili nakon bana? Jesmo. Jel se Limun smirio nakon prethodnih 5 banova i 20 upozorenja? Ne. Eto to ti je jedna od razlika u duzini banova, sto nekome kad kazes nemoj, on nece vise, a nekome ne vredi ni da kazes 10 puta jer im forum sluzi za lecenje frustracija i sa takvima moras mnogo ostrije. Ne kazem da se Srki time vodio al ja bih tako postupao.

                      Ako ce neko da na svakih sedam dana provocira i dobija banove 7 dana da bi se vratio samo da bi opet isprovocirao, onda bi trebalo da mu jos vise proredis te dolaske, a ne da mu dozvoljavas da radi to sto radi i da ga stavljas u isti kos sa nekim kome se to desi jednom u godinu dana, zar ne?
                      Ja Limunov ban ,spominjao nisam danas ,nit znam sta je napisao bilo vec obrisano,iz konteksta mogu da izvucem o cemu se radi i ne ulazim u to...ja samo navodim zasto je Sandugp,dobio 30dana zbog reci pizda,i nista vise...on koliko se secam nije ni bi banovan a ni opemnut od takozvanog reseta i op 30 dana samo to,vi ste mi bili primer klasican(mislim na slicnost prekrsaja),ako ste vi tad prosli tako mogao je i on i sve ok..idemo dalje..i da se od danas zna svima isto za taj nacin vredjanja,nista drugo ..o ovo oko Limuna i cele price oko hrane pica to nisam ni citao sa kim se kacio,kao ni ovo danas sta je uradio
                      Last edited by 61563; 12-03-18, 20:39.

                      Comment


                      • Nasa banovanja su prouzrokovana medjusobnim provociranjem i vredjanjem, ispravite me ako gresim ali u slucaju Sandu-Srki je to bilo prilicno jednostrano, ne moze se staviti u isti kos.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ok ako tako mislis,on tebe na lecenje ti njega napusis K,posle toga Ves nesto oko MU ne znam sta, nije cak ni za ban,Aleksoni ga iz cista mira napusi K isto...ne znam sta je to komplikovano,ili sad imamo i procenu komplikovanosti/jednostavnosti ,psovanja i tj. karkterisanja forumasa....ali ako je to ok svima na forumu,od Admina do forumasa,mene bas briga..samo lose za forumu i to je to,sve ok...i bilo je jednostrano i samo je Sandugp i kaznjen,vi ste svo troje,i svo troje ste kaznjeni ..samo pricam o duzini kazne,ali kazem sve ok ako to ljudima na forumu odgvara meni licno ne smeta ,moze i bez pravila,i Admina i modova
                          Last edited by 61563; 12-03-18, 21:26.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Ok ako tako mislis,on tebe na lecenje ti njega napusis K,posle toga Ves nesto oko MU ne znam sta, nije cak ni za ban,Aleksoni ga iz cista mira napusi K isto...ne znam sta je to komplikovano,ili sad imamo i procenu komplikovanosti/jednostavnosti ,psovanja i tj. karkterisanja forumasa....ali ako je to ok svima na forumu,od Admina do forumasa,mene bas briga..samo lose za forumu i to je to,sve ok...
                            Ako ti je toliko lose ne znam sta ces na forumu. Toliki internet ti se zakacio bas za onaj gdje ti je lose.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Ako ti je toliko lose ne znam sta ces na forumu. Toliki internet ti se zakacio bas za onaj gdje ti je lose.
                              A gde sam rekao da mi je lose,samo ukazujem kako bi bilo bolje...a ti majstore,sto si se osetio prozvanim ako mislis da ok i casno obavljas svoj posao ovde,ne znam sta ces ti na forumu i kao nesto moderises,a telegram toliko bolje i pozitvnije mesto...al ok svratis ponekad ono,ranije si bio non stop na forumu,sad mozda ne smes da se nekima slucajno ne bi zamerio...

                              Comment


                              • Samo ti kazem kad se vec toliko zalis, cim se ukaze prilika. Tebra mozda nemam vise vremena da toliko pisem, al pratim sve. Ne kontam sta imas protiv mene, imam svoj nacin vodjenja pdf-a i sigurno ga necu mjenjati ni zbog tebe ni bilo koga drugog.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X