Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MSI View Post
    Znaci otac i cerka predstavljaju grupu navijaca koju je Limun nazvao stokom jer navijaju za Junajted? Jel to tvoje obrazlozenje?

    I kako se kaze stoka u jednini, posto ti pod tim stoka podrazumevas mnozinu, odnosno u ovom slucaju oca i cerku?
    Pa zar devojcica i njen otac ne pripadaju drugoj grupi i zar neces reci za neku grupu stoka?

    Sta kad nacista uvredi jednog jevreja to ne spada u uvredu posto nije uvredio citavu naciju, ili pak kad uvredi citavu naciju se ne vazi posto nije nikog licno uvredio, tako nesto pokusavas da mi objasnis?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Na portalu gde sam otvorila vest stoji da je fudbaler pljunuo devojčicu.I to mi baš odvratno...

      http://rs.n1info.com/a371026/Sport-K...devojcicu.html
      Jel bi kliknula na vest da je bio naslov Karager pljunuo na coveka? ... ko jos veruje naslovima...

      Comment


      • Originally posted by MSI View Post
        Jel bi kliknula na vest da je bio naslov Karager pljunuo na coveka? ... ko jos veruje naslovima...

        Ma ne pratim takve vesti a ovo sam potražila baš zbog svega što je ovde pisano.
        Pljuniti nekoga je najniža uvreda gora od bilo kakve psovke ili verbalne uvrede.
        Ako je Limun za njega napisao " car" želim da verujem da je bio ironičan.
        I ovde nije tema da li je otac ovakav ili onakav, ovde je tema Karager i njegov čin. Nemojmo okretati priču i zamenjivati teze
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0
          A cekaj, kad vec furate tu pateticnu pricu, dete, dete, dete.... Koji bi epitet dao coveku koji vozi autoputem sa svojom cerkom u kolima, i vidi Carragera i kao: ''Uuuuu jbt Carragher, mogao sam ga malo provocirati, otvorim prozor i zezam i dobacujem".

          Prvo cerka mu je na suvozacevom (levom sedistu) gde je ovaj pljunuo, gde je dete sedelo (snimak iznad), a on lika nije mogao da pljune jer je na desnom (jbg englezi).


          Tako da ako je nekog pljunuo, cerku je. Limun je banovan jer je fudbaler papak nalozeni zbog jednog glupog komentara pljunuo nekog.

          Da li cale ugrozava cerku jer snima i vozi, najverovatnije da, ali Limun je banovan jer je rekao da je lik car sto je pljunuo stoku.

          I oko necega ociglednog vi izigravate Serlok Homsa i trazite nesto sto ne postoji.

          Tako da je opet Srdjan lepo reagovao.

          I ja i ti mozemo da se recimo "pokacimo" verbalno na forumu, sto ne znaci da treba da me pljunes ili sta vec.

          Comment


          • Nemojte onda pričati da je pljunuo dete od 14 godina. To je prvo izvrtanje price.

            Comment


            • Odlicno sto je banovan kisjeli sektas.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                ...ako na forumu više nema nijedne osobe koja piše o kosarci iz stručnog ugla...
                Hihihih......ovo je jedna od jacih stvari koje sam procitao....nema vise komentara iz strucnog ugla....

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Pa zar devojcica i njen otac ne pripadaju drugoj grupi i zar neces reci za neku grupu stoka?

                  Sta kad nacista uvredi jednog jevreja to ne spada u uvredu posto nije uvredio citavu naciju, ili pak kad uvredi citavu naciju se ne vazi posto nije nikog licno uvredio, tako nesto pokusavas da mi objasnis?
                  Ti na klipu jedino mozes da zakljucis da covek koji vozi cerku navija za Junajted. Nemas nikakav argument da formiras nikakve grupe, cerka je sve vreme pasivna. Nemas ni argument da je limun nazvao nekoga stokom iz razloga jer navija za Junajted, a ne zbog svog ponasanja, a jos manje da to stoka prepisujes i cerci koja je nebitna u celoj prici i ne postoji jednina od reci stoka.

                  Da sve bude apsurdnije, posle tvog bana Scouser je napisao da je sve to engleska stoka, ili tako nesto. Dao ti je lik praktican primer sovinizma koji ti kao veliki borac protiv sovinizma nisi ni primetio.

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Nemojte onda pričati da je pljunuo dete od 14 godina. To je prvo izvrtanje price.
                    On jeste pljunuo dete od 14 godina koje je sedelo na suvozacevom mestu i za njegov postupak nema opravdanja.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Limun je zasluzeno banovan za taj post.

                      Ostalo su vasa nagadjanja, pogotovo sto su vase cinjenice da vi znate sta se u Srdjanovoj glavi desava i da je on banovao Limuna zbog neceg drugog a ne toga, to veze sa zivotom nema.

                      Tako da limun je popio zasluzeno ban (mozda je moglo krace) i tu je kraj.


                      Sandu po svom obicaju zna sta pise i zna kad mu sledi ban, i on je uvek okej bio sa tim i nikad nije pravio problem. Ni to nema veze sa Limunom, Limun je ovde samo nesto sto se koristi za novu dramu i borbu protiv sistema, da li je sovinizam ili ne je najmanje bitno, ban je zasluzen, moze o trajanju da se prica ali je ban definitivno dobar.

                      Ostalo je trazenja dlake u jajetu.

                      Jer ovde izgleda neki prate ceo forum i sve citaju i sve znaju ko kada pise i kako i od kada se skuplja ban i ostalo, mante se tog ludila.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Odlicno sto je banovan kisjeli sektas.
                        A Sandugp-ov ban i on je u skladu i po istim standardima ,kao u poslednjih mesec dana?

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A Sandugp-ov ban i on je u skladu i po istim standardima ,kao u poslednjih mesec dana?
                          Njegov nije sekunde sporan, evo i noto ce ti potvrditi.

                          Zamisli ja tebi kazem ovako. Fiksni ti si pizda, to bih mogao da ti napisem, ali ipak necu. Jbg ja cu te uvrijediti ako sam zacrtao kako god okrenes, kako cu da upakujem je vec na meni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo i Dzejmi se izvinio...ajte vise s mirom i u slozi...

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Stvarno ne razumijem Karagera, covjek mu nista nije rekao da tako odreaguje, pa vece su provokacije na forumu od toga da se neko dere i govori rezultat derbija, ali dobro to su fudbaleri, nisu najbistriji sokovi medju policama svakako
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X