Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seoski...lepo je to sto podrzavas,kad neko nekog javno napusi kur...m (forumasi),i dobije upozorenje,pa se posle 30 sekundi ista stvar desi,i samo se obrisu postovi,a doticni dobije zbog licne uvrede 2 dana...a mesec dana posle Sandugp nekog nazove pizda i dobije zbog vredjanja na licnoj osnovi 30 dana,i to sve na istoj PL temi...a ima jos podosta detalja,ali ok ako ti mislis da to valja i da treba da postoji razlika medju forumasima i da se po tome banuju ljudi,ko se kome dopadne onda ok

    Za ovo danas ,kazna po pravilniku,al majstore i pre mesec dana su ista pravila vazila pa se za istu i goru stvar davalo po jedna dan na istoj PL temi

    Toliko od mene ko treba da shvati i misli da sredi stvari shvatice,ko nece ne mora idemo dalje
    Last edited by 61563; 12-03-18, 15:16.

    Comment


    • Gde si seoski, skoro sam bio u tvojim krajevima. Usvinjio se od blata, al šta ću kad volim te brdske predele Al sam se lepo proveo

      p.s. daj kaznite fiksnog još 28 dana da se ne buni
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Gde si seoski, skoro sam bio u tvojim krajevima. Usvinjio se od blata, al šta ću kad volim te brdske predele Al sam se lepo proveo

        p.s. daj kaznite fiksnog još 28 dana da se ne buni
        Nisam ja bio taj forumas...inace se ja kazni od 30 dana ne bih ni bunio(ja kad dobijem ban sa osnovom ili poenima ,prihvatam bez problema,ja sam cak svojvremeno rekao Wolfu u pricaonici da me banuje slobodno, usled nek rasprave sa Pobedom on nije hteo vec je obrisao samo post i rekao da se smirim sto sam ja i uradio) ,kao ni sad sto se ne bih bunio,da je ranije isto vazilo i ljudi dobili po 30 dana..jednostavno samo zelim da se podjenako svi tretiraju ili sve banuju isto ili nemoj nikoga i sve ok

        Comment


        • Da li ste vi ljudi realni, kao prvo decko promovise i dize coveka koji pluje na osobu sa detetom ili cak i dete kako su pojedini mediji naveli i to je vama ok? Kao treba ga neko pohvaliti zato sto mu je car osoba koja se udostojila da pljuje dete od 14 godina, dok je to isto dete zajedno sa ocem stoka, i sve to zbog toga sto su ga prozvali za izgubljenu utakmicu tima u kojem je nekad igrao. I nego sta je nego neki oblik sovinizma, mene je iskreno sramota za ljudski rod kad procitam takvu poruku, a ako je vama to u redu onda nemam reci.

          EDIT: Vezano za trolovanje i vas ban od 3 i 5 dana je bio posle dva-tri upozorenja moderatora da stanete a vi ste nastavljali. Doticni clan mark it zero je mesec dana kasnije trazio kaznu zato sto je neko poredio Klopa sa Rodzersom a njemu je normalno porediti Fergusona sa Duletom Vujesevicem, daj nemojte se praviti deca.
          Last edited by srdjan_sl; 12-03-18, 15:44.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Da li ste vi ljudi realni, kao prvo decko promovise i dize coveka koji pluje na osobu sa detetom ili cak i dete kako su pojedini mediji naveli i to je vama ok? Kao treba ga neko pohvaliti zato sto mu je car osoba koja se udostojila da pljuje dete od 14 godina, dok je to isto dete zajedno sa ocem stoka, i sve to zbog toga sto su ga prozvali za izgubljenu utakmicu tima u kojem je nekad igrao. I nego sta je nego neki oblik sovinizma, mene je iskreno sramota za ljudski rod kad procitam takvu poruku, a ako je vama to u redu onda nemam reci.
            Ja konkretno govorim sada o kazni za Sandugp,koji je je tebe okrakterisao,pizdom...jbg na istoj temi pre manje od mesec dana,Pobeda ,Bici,Ves Aleksoni se javno napuse kur..em,i to posle upozorenja,uz jos niz uvreda licne prirode i dobiju po 2 dana,a onda danas Sandugp,dobije 30 zbog slicne stvari,na istoj temi PL...e to smeta,Limun ne znam sta je napisao nisam procitao i nigde nisam ni opravdavao ni njegaov postupak ni Sandugp,samo sam izrazio nezadovljstvo razlicitom duzinom kazne za Sandugp i pomenutih osoba,a i jedno i drugo je licna uvreda psovanje,cak nesto teze ovi sto su dobili po 2 dana.....a ako hoces i meni si dao 5 dana zbog trolovanja iako nisam,nebitno dal mi verujes i bezobraznog ponasanja gde sam samo ,uporedio ne trofeje ne uspesnost u sportu vec crtu,i karakter odredjene licnosti i naveo Vujosevica,a mogaa sam i Graga Popovica ili Belcika,veze nije imalo sa sportom,cak sam to okrakterisao kao pozitvnu crtu koju poseduju tu drskost,kao sto je ima i Fergi...a ni tad nikog licno nisam uvredio,a koliko se secam i sam si pisao da je veca kazna ,ako se neki forumas licno vredja nego ,ako pak neko uvredi nekog sportistu/trenera...pa eto ja dobih 5 dana ,a ovi se licno pocastili po 2 dana...samo toliko,nejednaki arsini nista vise
            Last edited by 61563; 12-03-18, 15:53.

            Comment


            • Rekao je i pička i pizda
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Ja konkretno govorim sada o kazni za Sandugp,koji je je tebe okrakterisao,pizdom...jbg na istoj temi pre manje od mesec dana,Pobeda ,Bici,Ves Aleksoni se javno napuse kur..em,i to posle upozorenja,uz jos niz uvreda licne prirode i dobiju po 2 dana,a onda danas Sandugp,dobije 30 zbog slicne stvari,na istoj temi PL...e to smeta,Limun ne znam sta je napisao nisam procitao i nigde nisam ni opravdavao ni njegaov postupak ni Sandugp,samo sam izrazio nezadovljstvo razlicitom duzinom kazne za Sandugp i pomenutih osoba,a i jedno i drugo je licna uvreda psovanje,cak nesto teze ovi sto su dobili po 2 dana.....a ako hoces i meni si dao 5 dana zbog trolovanja iako nisam,nebitno dal mi verujes i bezobraznog ponasanja gde sam samo ,uporedio ne trofeje ne uspesnost u sportu vec crtu,i karakter odredjene licnosti i naveo Vujosevica,a mogaa sam i Graga Popovica ili Belcika,veze nije imalo sa sportom,cak sam to okrakterisao kao pozitvnu crtu koju poseduju tu drskost,kao sto je ima i Fergi...a ni tad nikog licno nisam uvredio,a koliko se secam i sam si pisao da je veca kazna ,ako se neki forumas licno vredja nego ,ako pak neko uvredi nekog sportistu/trenera...pa eto ja dobih 5 dana ,a ovi se licno pocastili po 2 dana...samo toliko,nejednaki arsini nista vise
                Eto vidis ja konkretno to vece nisam ni bio na forumu niti znam sta se tacno desilo tako da ne znam zasto mene provezujes sa tim, ali siguran sam da je Dzeks reagovao onako kako je mislio da je najbolje i da maksimalno smanji tenzije, posto koliko se ja secam doticni pobeda i bici su pretezno u prijateljskim odnosima tako da je mozda i to uzeto kao olaksavajuca okolnost. Nije tu sve bas crno/belo kako na prvu izgleda ali ja ti garantujem da svaku licnu uvredu gledam mnogo ozbiljnije nego na uvredu nekog igraca ili kluba, tacnije na PL forumu se nikad i nije kaznjavalo kad se neki igrac ili trener nazove pogrdnim imenom, cak sta vise i ja sam znao napisati tako nesto za pojedine. Da si povukao crtu sa Belicikom ili Popovicem bi itekako imalo smisla ali sa Vujesevicem nikako, ali poenta je da ni tad niko nije dobio ban iz prve nego ste bili upozoreni vise puta.
                sigpic

                Comment


                • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Eto vidis ja konkretno to vece nisam ni bio na forumu niti znam sta se tacno desilo tako da ne znam zasto mene provezujes sa tim, ali siguran sam da je Dzeks reagovao onako kako je mislio da je najbolje i da maksimalno smanji tenzije, posto koliko se ja secam doticni pobeda i bici su pretezno u prijateljskim odnosima tako da je mozda i to uzeto kao olaksavajuca okolnost. Nije tu sve bas crno/belo kako na prvu izgleda ali ja ti garantujem da svaku licnu uvredu gledam mnogo ozbiljnije nego na uvredu nekog igraca ili kluba, tacnije na PL forumu se nikad i nije kaznjavalo kad se neki igrac ili trener nazove pogrdnim imenom, cak sta vise i ja sam znao napisati tako nesto za pojedine. Da si povukao crtu sa Belicikom ili Popovicem bi itekako imalo smisla ali sa Vujesevicem nikako, ali poenta je da ni tad niko nije dobio ban iz prve nego ste bili upozoreni vise puta.
                    Znas,kako jasno je meni da su tu neke stvari iscenirane,ali Ves koji je napusen isto K od strane Aleskonija i to posle upozorenja ne pije vodu,uostalom PL tema nije za licna prepucavanja imaju PM ili sta ja vec znam gde ...to mu onda dodje isto trolovanje,nebitno,al opet najosnovnije bi bilo da iako nisi ti bio tu to vece imate bar iste kriterijume ,jer ste na istoj temi modovi...ja licno nikad nisam trolovao,a zato sam upozoren niti cu ikad to raditi na forumu,posle mog pitanja zasto trolujem dobio sam ban ok tvoja procena nisam se bunio tad,al mi posle ova stvar zasmetala oni se napuse i paf 2 dana...ja tad navodim primer Duleta i to u pozitvnom kontekstu iako navijam za Zvezdu,i najpre njega jer je sa ovih prostora,i to kao neko ko ima tu moc i drskost u jednom klubu,a ne uspesima,al ok...

                    Ovo danas jeste za kaznu al onda je trebalo i ono ranije da se isto kazni,sta je Ves tad skrivio,da ga neko javno iznapusava i dobije 2 dana,koji mu je motiv vise da pise ista ozbiljno...

                    Isto iako sam ok sa Markanom,al ne moze on za dupli nalog da prodje tj, prvi put si i njemu duplirao,al je on otvorio jos 3 naloga novih posle i prosao nekaznjeno a danas Limun duplirano 60 dana...jednostavno po meni treba se drzati istog kriterijuma za sve i prema svima i bilo bi ok,eto toliko,nadam se da ubuduce nece dolaziti do ovoga,inace nema smisla vise nista
                    Last edited by 61563; 12-03-18, 16:19.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Znas,kako jasno jemeni da su tu nek stvari iscenirane,ali Ves koji jenapusen isto K od strane Aleskonija i to posle upozorenja ne pije vodu,uostalom PL temanije za lican prepucavanja imaju PM ili sta ja vec znam gde ...to mu onda dodje isto trolovanje,nebitno,al opet naosnovnije bi bilo da iako nisi ti bio tu to vece ima te bar iste kriterijume ,her ste na istoj temi modovi...ja licno nikad nisam trolovao,a zato sam upozoren niti cu ikad to raditi na forumu,posle mog pitanja zasto trolujem dobio sam ban ok tvoja procena nisam se bunio tad,al mi posle ova stvar zasmetala oni senapuse i paf 2 dana...ja tad navodimprmer Duleta i to u pozitvnom kontekstu iako navijam za Zvezdu,i najpre njega je sa ovih prostora,i to kao neko ko ima tu moc i drskost u jednom klubu,a ne uspesima,al ok...

                      Ovo danas jeste za kaznu al onda je trebalo i ono ranije da se isto kazni,sta je Ves tad skrivio,da ganeko javno iznapusava i dobije 2 dana,koji mu je motiv vise da pise ista ozbiljno...

                      Isto iako sam ok sa markanom,al ne moze on za dupli nalog da prodje tj, prvi put si i njemu duplirao,al je on otvorio jos 3 naloga novih posle i prosao nekaznjeno a danas Limun duplirano...jednostavno po meni treba se drzati istog kriterijuma za sve i prema svima i bilo bi ok,eto toliko,nadam se da ubuduce nece dolaziti do ovoga,inace nema smisla vise nista
                      Sta seres da nikad nisi trolovao, jesi rekao pre neki dan da je Peponja klasa od trenera, cisto trolovanje i zajebbavanje.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Razlika dal je neko ,klasan fudbalski trener ili dobar motivator tj.ima drskost da zna kako ce sa igracim i ljudima su 2 razlicite stvari,ali kapiram da se sprdas sad,posto Pep ima samo ovo drugo...a da je bitno samo ovo drugo vrv bi Ciro Blazevic bio najveci trenerski mag svih vremena

                        A ti Markane,pa jel u redu da se ti provuces a Limunelo sad zbog duplih naloga ispasta,pa ni prema kolegi nisi fer
                        Last edited by 61563; 12-03-18, 16:28.

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Znas,kako jasno je meni da su tu neke stvari iscenirane,ali Ves koji je napusen isto K od strane Aleskonija i to posle upozorenja ne pije vodu,uostalom PL tema nije za licna prepucavanja imaju PM ili sta ja vec znam gde ...to mu onda dodje isto trolovanje,nebitno,al opet najosnovnije bi bilo da iako nisi ti bio tu to vece imate bar iste kriterijume ,jer ste na istoj temi modovi...ja licno nikad nisam trolovao,a zato sam upozoren niti cu ikad to raditi na forumu,posle mog pitanja zasto trolujem dobio sam ban ok tvoja procena nisam se bunio tad,al mi posle ova stvar zasmetala oni se napuse i paf 2 dana...ja tad navodim primer Duleta i to u pozitvnom kontekstu iako navijam za Zvezdu,i najpre njega jer je sa ovih prostora,i to kao neko ko ima tu moc i drskost u jednom klubu,a ne uspesima,al ok...

                          Ovo danas jeste za kaznu al onda je trebalo i ono ranije da se isto kazni,sta je Ves tad skrivio,da ga neko javno iznapusava i dobije 2 dana,koji mu je motiv vise da pise ista ozbiljno...

                          Isto iako sam ok sa Markanom,al ne moze on za dupli nalog da prodje tj, prvi put si i njemu duplirao,al je on otvorio jos 3 naloga novih posle i prosao nekaznjeno a danas Limun duplirano 60 dana...jednostavno po meni treba se drzati istog kriterijuma za sve i prema svima i bilo bi ok,eto toliko,nadam se da ubuduce nece dolaziti do ovoga,inace nema smisla vise nista
                          Vezano za Vesa koliko ja znam ovo je kazna za pisanje njemu na PP. Da ne kazem da moderatori sa PL teme nemaju dodirne tecke sa tim prekrsajem.
                          Spoiler


                          A vezano za dupli nalog sam ja pogresio sto nisam zeleo doticnog da drasticno kaznim posto je sve krenulo oko sitnice ali sam na kraju ja ispao "kreten" i od tad mi ne pada na pamet da na takve velike prekrsaje gledam blagonaklono.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma to oko Vesa,isto to vece nije on ni kaznjen,nego su se pokacili Pobeda i Bici...da bi posle Ves nesto napisao oko MU i Aleskoni ga napusio K i dobio 2 dana,Ves nije tad ni kaznjen...to mi je malo bilo bzvz,meni sutra neko napise nesto sto mi se licno ne svidja u vez CFC i ja da javno napusim,ne znam kako bi se doticni osecao ili kontra slucaj da je bio, ja kazem ne svidja mi se nesto oko LFC i javno me napusi neko K i dobije 2 dana...samo toliko,da se izjednace nek stavri i sve ce biti ok,pravila da se postuju i teraj,ne bih vise sirio raspravu kazao sam poentu i misljenje da bi stvari bolje funkcionisale,pre svega
                            Last edited by 61563; 12-03-18, 16:43.

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Ovim tempom uskoro ćete moći da preimenujete u teniski forum sport klub.
                              Košarka vise ne postoji na ovom forumu.
                              Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Aha. Distrikt forum kosarka znaci. Zanimljivo.
                              Ipak, pre bi trebalo biti malo drugačije. Sve i da niko od glavnih ljudi sa foruma nikad nije video košarkašku loptu i da ne zna sta je kosarka, zna itekako dobro da isprati situaciju na tom pdfu. Na prvom mestu broja upisa i aktivnih clanova. Uporedi to sa podacima od jesenas i eto nekog zaključka. Površnog, ali ipak sa nekom poentom. Ne možete me ubediti da je 70 ili 80% od ljudi koji su pisali u septembru odustalo od bas ovog foruma (a ne od nekih drugih) zato sto nemaju vremena da pišu.
                              Na kosarci pisu ljudi i dalje, s tim sto neki pisu o klubovima i utakmicama, a ti o moderisanju. Nisam ja kriv sto medjuzvezdasko prepucavanje na temu "ciji je insajder veci" i preterivanja kako posle pobede, a narocito posle poraza odbija ozbiljnije forumase da pisu. Postove pisete VI, medjusobno se svadjate VI - moderacija je samo tu da spreci najgrublja krsenja pravila konverzacije. Dopusteno je svakom da iznese svoje misljenje, sem ako nije u pitanju prostakluk i vredjanje po verskoj, polnoj, nacionalnoj.... osnovi - TO NIJE I NECE BITI DOPUSTENO. Isto vazi i za stalkovanje iz teme u temu.
                              Postoje pravila, pridrzavajte ih se i nece biti problema. Ne mora da se dokazuje Zvezdastvo ili Grobarstvo pljuvanjem i vredjanjem.
                              Kvalitet diskusije odredjujete vi, a ne moderatori i admini.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Na kosarci pisu ljudi i dalje, s tim sto neki pisu o klubovima i utakmicama, a ti o moderisanju. Nisam ja kriv sto medjuzvezdasko prepucavanje na temu "ciji je insajder veci" i preterivanja kako posle pobede, a narocito posle poraza odbija ozbiljnije forumase da pisu. Postove pisete VI, medjusobno se svadjate VI - moderacija je samo tu da spreci najgrublja krsenja pravila konverzacije. Dopusteno je svakom da iznese svoje misljenje, sem ako nije u pitanju prostakluk i vredjanje po verskoj, polnoj, nacionalnoj.... osnovi - TO NIJE I NECE BITI DOPUSTENO. Isto vazi i za stalkovanje iz teme u temu.
                                Postoje pravila, pridrzavajte ih se i nece biti problema. Ne mora da se dokazuje Zvezdastvo ili Grobarstvo pljuvanjem i vredjanjem.
                                Kvalitet diskusije odredjujete vi, a ne moderatori i admini.
                                A ko određuje kvalitet moderisanja? Ko moze ukazati na nedostatak istog? Nije dovoljna masovna 'emigracija' sa foruma ili brat bratu jedno 15 ljudi koji su te javno kritikovali?

                                Koja pravila, o čemu pričaš ti? Pa ti sam ih ne postujes!?

                                Kvalitet diskusije, kažeš. Ha, ha. Pa ovde su ostali ljudi koji su trajno banovani na nekoliko ostalih foruma i nemaju gde vise da odu, a da ne naprave prekršaj i kloniraju se. Čast dva izuzetka (Ganac i Laki), a i drugopomenuti piše češće na drugom mestu.

                                Prvo su ti ljudi (a i ja, naravno) skretali pažnju na prevelik broj forumasa koji ne dobacuju prosto, pa nisi reagovao sledeci neke svoje ideale, verovatno jos uvek ljut sto su te trajno banovali na b92. Onda si počeo da šiljis ono sto se ne šilji i delio banove šakom i kapom za stvari koje te uz gifove najviše karakterisu. Smesno. Sad si, pretpostavljam, stvorio sta ti je bila namera, pa uživaj u tako širokoj i punoj argumenata diskusiji kakva vlada na bilo kojoj temi sa PDF Košarke. Počni od KK Partizan, jer je sramota da tema o tom klubu ima aktivnih učesnika koliko i tema o Konstantinu iz Nisa na forumu Beckih arbajtera.

                                Raja je kriva za sve, menjajmo narod.
                                Last edited by Dubiozni goblin; 12-03-18, 17:38.

                                Comment

                                Working...
                                X