Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Koliko me secanje sluzi, najveci prigovor dela forumasa na moj rad je bio to sto ne banujem tebe i Valtera za trolovanje, zar ne? Poceo si da se bunis tek kad sam te banovao na 24h vise zbog dizanja tenzija u tom trenutku, jer tvoje misljenje mora biti u suprotnosti sa svima ostalima, pa kud puklo da puklo.
    To zašto neko želi da me ukloni sa foruma, jednostavno teško izlaze na kraj sa mnom u diskusiji, ne pričam prazne priče i uvek se potrudim da argumentujem svoje mišljenje pa im je to jedini način. A što se tiče toga da se suprostavljam po svaku cenu svima nemali broj puta su se ljudi sa kojima sam imao žešće konflikte čudili kako se složim sa njima oko nekih drugih stvari. Dosta je takvih slučajeva (pecaroš, mmajstor, Laza Kacanski..), jednostavno ne dopuštam da mi sujeta pomuti rasuđivanje, pročitam rečenicu razmislim da li se slažem ili ne pa tek onda gledam ko ju je napisao.
    Što se tebe tiče, evo ponoviću po ko zna koji put sve najbolje o tebi kao aktivnom članu foruma koji doprinosi svojim upisima i voleo bih da njih bude i više i da budu i košarkaškiji, ali zaista verujem da ne radiš pravi posao kao moderator iz razloga koje sam već naveo. Ništa nije strašno predati to nekom drugom, i doći u priliku da kažeš "pravićete me od blata"
    Last edited by dekkard; 20-02-18, 09:49.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Do kada ćete voditi ove besmislene razgovore i srozavati forum kada vam se rešenje nalazi ispred nosa?

      #promene2018
      #dotaklismodno
      #banzaSeoskogterminatora
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        To nije argument vec suplja prica odredjenog broja ljudi koji ne mogu da prevazidju cinjenicu da navijac suprotnog tabora bude moderator.
        Zaista? Ne zezas nas sa ovom recenicom? Ja zelim da mislim da radis to. Onako, bolje je.

        Comment


        • Ja recimo nemam problem s Kronosom jer je navijač Partizana, nego mislim da radi loše svoj posao. Loše odluke donosi, za vredjanje ne banuje, za neko trolovanje daje banove. Recimo ja sam ga podrzao kada je Dekardu dao 24h ban jer nisam racionalno razmisljao posle Borca i one utakmice, zato i nisam podoban za moderatora s obzirom da me Dekard predlaze. Kada se pogleda sada, taj ban je potpuno neopravdan.

          Comment


          • Originally posted by čš čš View Post
            Do kada ćete voditi ove besmislene razgovore
            Sve dok se ova tema na zakljuca na jedno dugo dugo vreme, inace nema kraja.
            Pa se pusti jedne nedelje da svako kaze sta mu na dusi, pa se opet zakljuca (na dugo dugo vreme). Evo ja saljem zahtev da se ova tema zakljuca. Bojana je dugo na forumu i ona zna da je takvo resenje ima itekako smisla, jer inace niko nikad nece zeleti da bude moderator a forumasi vise nece biti raspekmezeni.
            Lock the post, katanac!

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Sve dok se ova tema na zakljuca na jedno dugo dugo vreme, inace nema kraja.
              Pa se pusti jedne nedelje da svako kaze sta mu na dusi, pa se opet zakljuca (na dugo dugo vreme). Evo ja saljem zahtev da se ova tema zakljuca. Bojana je dugo na forumu i ona zna da je takvo resenje ima itekako smisla, jer inace niko nikad nece zeleti da bude moderator a forumasi vise nece biti raspekmezeni.
              Lock the post, katanac!
              Kada ja postanem moderator, nece biti potrebe da iko drugi pozeli da bude na toj funkciji, sve ce funkcionisati tako dobro da cete i zaboraviti da postoji ta pozicija.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da je ovo sve besmisleno... naravno da jeste.
                Vi nikako da dodjete do sustine...ko god da vam moderise i adminuje imacete i problem i dizacete frku.
                Tako je bilo i kod famoznog golda koji je na pocetku ove balade gle nekada ovde bio glavni...zavodio red i zamislite banovao i za mnogo manje nego sto on sada svaki put radi kada dodje...verujem da mnogi od vas nisu znali to...preko Vladana koji je bio neumoljiv i neomiljen....pa preko raznih modova, ali i admina koji su ili imali gnev nekolicine na ledjima ili nisu radili nista.

                Tako da psi laju karavani prolaze...i dajte nesto konstruktivnije, pa se zapitajte ponekad kada zapocnete ove besmislene rasprave i svadje...a gde je tu vas udeo u celoj prici.
                Sta sam ja uradio, uradila da do ovoga ne dodje...jer mnogo je akcija na reakcije i nista drugo.
                I zapamtite...niko vam nikada nece odgovarati. I na Ganca ste i te kako imali primedbe.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Sve dok se ova tema na zakljuca na jedno dugo dugo vreme, inace nema kraja.
                  Pa se pusti jedne nedelje da svako kaze sta mu na dusi, pa se opet zakljuca (na dugo dugo vreme). Evo ja saljem zahtev da se ova tema zakljuca. Bojana je dugo na forumu i ona zna da je takvo resenje ima itekako smisla, jer inace niko nikad nece zeleti da bude moderator a forumasi vise nece biti raspekmezeni.
                  Lock the post, katanac!
                  Zato ovakva tema ni ne postoji na tenisu

                  Ali sad bez zajebancije, po meni kvalitet foruma ce uvek najvise zavisiti od forumasa, a mnogo manje od moderacije.
                  Kad bi svi, ne pricam samo o kosarkaskom pdf-u nego o svima, ulozili toliko energije i strasti u pisanje dobrih i kvalitetnih postova, koliko svakodnevno ulazu u ispravljanje nekih krivih Drina, moderacija nikad tema ne bi ni bila.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da je ovo sve besmisleno... naravno da jeste.
                    Vi nikako da dodjete do sustine...ko god da vam moderise i adminuje imacete i problem i dizacete frku.
                    Tako je bilo i kod famoznog golda koji je na pocetku ove balade gle nekada ovde bio glavni...zavodio red i zamislite banovao i za mnogo manje nego sto on sada svaki put radi kada dodje...verujem da mnogi od vas nisu znali to...preko Vladana koji je bio neumoljiv i neomiljen....pa preko raznih modova, ali i admina koji su ili imali gnev nekolicine na ledjima ili nisu radili nista.

                    Tako da psi laju karavani prolaze...i dajte nesto konstruktivnije, pa se zapitajte ponekad kada zapocnete ove besmislene rasprave i svadje...a gde je tu vas udeo u celoj prici.
                    Sta sam ja uradio, uradila da do ovoga ne dodje...jer mnogo je akcija na reakcije i nista drugo.
                    I zapamtite...niko vam nikada nece odgovarati. I na Ganca ste i te kako imali primedbe.

                    tt
                    Ovo nije tacno. Ja sam moderotor bas po volji forumasa.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      To zašto neko želi da me ukloni sa foruma, jednostavno teško izlaze na kraj sa mnom u diskusiji, ne pričam prazne priče
                      mnogo smesno.. Pobeda

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        mnogo smesno.. Pobeda
                        Dopuštam da ljudi imaju različit smisao za humor, ali ovo je pre svega istinito.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Mi ovde naglabamo ili Radonja vs Alimpije ili o Kronosovom moderisanju kad nema utakmica. Druge teme mi nemamo ili nas ne interesuju
                          Last edited by Antona; 20-02-18, 10:07.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Zato ovakva tema ni ne postoji na tenisu

                            Ali sad bez zajebancije, po meni kvalitet foruma ce uvek najvise zavisiti od forumasa, a mnogo manje od moderacije.
                            Kad bi svi, ne pricam samo o kosarkaskom pdf-u nego o svima, ulozili toliko energije i strasti u pisanje dobrih i kvalitetnih postova, koliko svakodnevno ulazu u ispravljanje nekih krivih Drina, moderacija nikad tema ne bi ni bila.
                            Ubola si suštinu, ali ipak ima problem jedan. Ako neko ima ekscentrično mišljenje koje nije popularno, mozda ni objektivno, a neko ga banuje za trolovanje, tu dolazi do problema.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Ubola si suštinu, ali ipak ima problem jedan. Ako neko ima ekscentrično mišljenje koje nije popularno, mozda ni objektivno, a neko ga banuje za trolovanje, tu dolazi do problema.
                              Ako neko postavlja to misljenje u treuntku kad je situacija vec dovoljno naelektrisana - onda to jeste trolovanje, Uostalom, pogledaj zadnjih 15-ak strana KKCZ teme - da se banuje za svaki prekrsaj, ne bi ostalo troje ljudi da pise.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Ubola si suštinu, ali ipak ima problem jedan. Ako neko ima ekscentrično mišljenje koje nije popularno, mozda ni objektivno, a neko ga banuje za trolovanje, tu dolazi do problema.
                                A pritom se pokaže da sam bio u pravu od prvog momenta, i pre utakmice sa Borcem sam pričao da je kup nebitno takmičenje za vrhunske timove i rezultat je ispratio takvo razmišljanje, ne samo u Srbiji.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X