Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Znala sam ja da ce doci jednom ovakav neki dan
    Doduse ne i ko ce bas da to trazi ....ali utoliko je sladje...ukoliko nije neka zafrkancija na moj racun



    tt
    Taman posla kad sam ja pravio zafrkanciju na forumu a i vidis koliku podrsku imas...mislim da je vreme,ali samo kao admin (apsolutna moc) sem na RF temi

    P.S. Pravicete vi kronosa od blata
    Last edited by 61563; 19-02-18, 20:37.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      miloolja ima bolju moc rasudjivanja od bojaneBG.
      bojanaBG mi je zabranila da serujem sektaske grupe, neshvatavsi da je rec o zajebanciji. Takva osoba nije u stanju da bude na vrhu piramide i da napravi dobar izbor u bitnim odlukama za zajednicu.

      Treba da se napravi neki poll.
      Sa tim nema zajebancije.
      Da li ti jedes brokoli, zrnevlje i ostalo, to je jedna prica, ali sa sektama nema zezanja, to su previse ozbiljne stvari.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ja ću ti odgovoriti ovaj deo koji se tiče mene:
        Nisam mod ima dve nedelje sigurno, tako sam sam odlučio zbog niza stvari od toga da ne žele da shvate forumaši da je potreban dijalog i poštvanje, pa preko toga da ne volim ulogu moderatora, do toga da je na (forumu) PDF košarka sve manje forumaša što smatram i ličnim neuspehom a samim tim i svoj postupak logičnim.
        Nije tvoj neuspijeh nego onih koji ti se mijesaju u posao. Citaj Marić

        Comment


        • E jbg Bojana, nemojmo biti ograniceni, vrh je fora bila.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by čš čš View Post
            E jbg Bojana, nemojmo biti ograniceni, vrh je fora bila.
            Ne, to su preozbiljne stvari
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Limune - ovde za reklamiranje sekti i proroka dobijas trajno. [emoji3]
              Može i u O svemu, a pomalo i o svačemu tamo nema resornog moderatora [emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Nije tvoj neuspijeh nego onih koji ti se mijesaju u posao. Citaj Marić
                Maric je imao samo 1 ban na ovoj temi i to opravdan - u cemu je problem?
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by čš čš View Post
                  E jbg Bojana, nemojmo biti ograniceni, vrh je fora bila.
                  Samo otvorenog uma, samo tako..ali ocigledno da Limune moras opet do pricaonice da objasnjavas,nadam se da ti nece biti tesko

                  Samo obrati paznju tipuj u H2H, pre nego sto zavrsis u banovcima
                  Last edited by 61563; 19-02-18, 20:41.

                  Comment


                  • Malo sam se zagledaodobar dokumentarac na rts o sex pistolsima.
                    Olja, naravno

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Maric je imao samo 1 ban na ovoj temi i to opravdan - u cemu je problem?
                      Eto koliko je ban bio opravdan kad ti je kolega radi toga napustio funkciju jer je on sam rekao da to nije za ban? Hmm

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Eto koliko je ban bio opravdan kad ti je kolega radi toga napustio funkciju jer je on sam rekao da to nije za ban? Hmm
                        Nije on zato napustio funkciju.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ako verujete da se dvocifren broj ljudi zali na rad bas tog jednog moderatora i da su svi oni u potpunosti pogresili onda nesto nije u redu sa vama.
                          Nisam video da je niti jedan forumas i jednu jedinu losu rec napisao za Ganca kao moderatora. Dakle, nismo svi mi rdjavi znate vec sta, vec ima neke poente u tome.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ne, to su preozbiljne stvari
                            Sta ti pricas, kakve sekte, znas li ti uopste sta je sekta...
                            Kakve bre preozbiljne stvari

                            Ali dobro ajd, svakavih ljudi ima. Ocigledno se plasis takvih "sekti", meni je to bilo smesno i hteo sam da podelim sa nekim kome je takodje smesno.

                            Originally posted by 61563 View Post
                            Samo otvorenog uma, samo tako..ali ocigledno da Limune moras opet do pricaonice da objasnjavas,nadam se da ti nece biti tesko

                            Samo obrati paznju tipuj u H2H, pre nego sto zavrsis u banovcima
                            Tipovi su vec poslati kolegi, na sigurnom su.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Nije on zato napustio funkciju.
                              Nije tjesite se

                              Comment


                              • Meni ovi moderatori liče na sektu, samo se drže jedni drugih i brane svoje po svaku cenu.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X