Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim toliko ljudi polemise oko kronosove funkcije, mora da postoji bar mali, sicusni tracak istine u vezi toga da ne obavlja dobro svoj zadatak.
    Ne verujem da su svi, sve vreme, u potpunosti gresili i bili u zabludi kada su dovodili u pitanje ispravnost njegovog ophodjenja prema ostalim clanovima.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Mojne sad da skrećemo sa teme [emoji41]
      Je l`?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Cim toliko ljudi polemise oko kronosove funkcije, mora da postoji bar mali, sicusni tracak istine u vezi toga da ne obavlja dobro svoj zadatak.
        Ne verujem da su svi, sve vreme, u potpunosti gresili i bili u zabludi kada su dovodili u pitanje ispravnost njegovog ophodjenja prema ostalim clanovima.
        Brojevi ili zrnevlje? Sta nudis?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Meni kao navijaču Zvezde ne smetaju previše Kronosovi gifovi, jer je zabavan lik, mada me previše provokacija ponekad malo iznerviraju. Slažem se da moderator ne sme da potpaljuje vatru.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Je l`?
            Naravno, ovo su Kritike, žalbe, tema u kojoj se polemiše o radu moderatora. O tome kako se svaki forumaš ponaša se stara moderator, i uloga moderatora nije prevashodno da kažnjava, nego da usmerava, vodi topic u određenom pravcu ne obavezno putem kažnjavanja.
            Ali, lakše je kazniti nekoga nego se zaista angažovati na pravi način. [emoji4]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ništa od ovoga nece vise biti kada ja preuzmem funkciju. Reci ne ovome.

              #jadonjizam
              #birajpametno
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Mislim da ja krajnje vreme doslo da vratimo Olji funkciju admina ...kao i mogucnost da deluje na vise pdf-va,bez dodatnog objasnjenja ili upozorenja

                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Apsolutno,hocemooo Oljicuuu!!!
                Znala sam ja da ce doci jednom ovakav neki dan
                Doduse ne i ko ce bas da to trazi ....ali utoliko je sladje...ukoliko nije neka zafrkancija na moj racun



                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Mislim da ja krajnje vreme doslo da vratimo Olji funkciju admina ...kao i mogucnost da deluje na vise pdf-va,bez dodatnog objasnjenja ili upozorenja
                  Apsolutno se slazem.

                  Comment


                  • Originally posted by čš čš View Post
                    Ništa od ovoga nece vise biti kada ja preuzmem funkciju. Reci ne ovome.

                    #jadonjizam
                    #birajpametno
                    Mark, jesi li to ti?

                    Comment


                    • Olju za moderatorku na košarkaškom pdf-u! [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Mark, jesi li to ti?
                        Ja sam. Odrekao sam se grešnog nicka zarad mira na forumu koji ce uslediti.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • miloolja ima bolju moc rasudjivanja od bojaneBG.
                          bojanaBG mi je zabranila da serujem sektaske grupe, neshvatavsi da je rec o zajebanciji. Takva osoba nije u stanju da bude na vrhu piramide i da napravi dobar izbor u bitnim odlukama za zajednicu.

                          Treba da se napravi neki poll.

                          Comment


                          • Ne znam za vas, ali mene kronos mnogo podseca na ovu glavu
                            Spoiler

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              miloolja ima bolju moc rasudjivanja od bojaneBG.
                              bojanaBG mi je zabranila da serujem sektaske grupe, neshvatavsi da je rec o zajebanciji. Takva osoba nije u stanju da bude na vrhu piramide i da napravi dobar izbor u bitnim odlukama za zajednicu.

                              Treba da se napravi neki poll.
                              Limune - ovde za reklamiranje sekti i proroka dobijas trajno.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Limune - ovde za reklamiranje sekti i proroka dobijas trajno.
                                Ovde pazljivo komentarisem znajuci na cijoj sam teritoriji.

                                Comment

                                Working...
                                X