Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    A zapitas li se nekad gdje su tvoje granice?
    Svaki put kad treba da odlucim da li je nesto za opomenu, za brisanje ili za ban.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Slažem se. Post je trebalo obrisati odmah a ne ostaviti ga i dan-danas.
      Uz to se našao onaj čiji je rad sporan mjesecima unazad da reaguje.
      Pa nema modova vise tamo...ko da reagije?
      A ocigledno da on jedini hoce da se bakce sa glupostima.
      Ocgledno je i da ti je vise zasmetala njegova reakcija, tj reakcija moda protiv koga ocigledno imas nesto, nego ona bljuvotina. Jbg.

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pa ta bljuvotina se sad nalazi na 3 mjesta na forumu - dal je to normalno.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          U tom trenutku nije dobra definicija, ti si reagovao 10 sati kasnije.

          Guraš nos gdje mu nije mjesto, tako si reagovao i kad sam se ja zejebavao sa Oljom - ti nju štitio od mene premda ti je ceo dan objašnjavala da smo prijatelji.
          Toliko od mene na ovu temu.
          Da li si uzeo u obzir mogucnost da sam tada procitao te postove i, posto nema moderatora za tu temu, reagovao?
          Tvoj ban je bio posledica nesporazuma i rado sam ga skinuo i priznao gresku, ali ovo nije isto.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Svaki put kad treba da odlucim da li je nesto za opomenu, za brisanje ili za ban.
            Zasto se mjesas u posao koji tebe ne bih trebao da zanima? Konkretno mislim na "O svemu i malo o svacemu"?

            Da li si svjestan koliko si clanova opravdano/neopravdano banovao otkada si dobio moda?

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Pa ta bljuvotina se sad nalazi na 3 mjesta na forumu - dal je to normalno.
              U jeee na 3 mesta? Nemam pojma stvatno, ja sam uvek bila za brisanje takvih stvari i brisala, jer smatram da ne treba tog tipa nista da stoji nigde na forumu, niti da se neko nasladjuje, ali takva im je politika sada, ne znam stvarno. Samo tvoja reakcija je isla u drugom smeru.

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Zasto se mjesas u posao koji tebe ne bih trebao da zanima? Konkretno mislim na "O svemu i malo o svacemu"?

                Da li si svjestan koliko si clanova opravdano/neopravdano banovao otkada si dobio moda?
                Neopravdano samo Torpeda, i to pre nego sto su doneta pravila o duzini banova. Sve ostalo je odluceno po tim pravilima.
                Dura lex sed lex
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Po pravilima.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Po pravilima.
                    Da! Ista prava i obaveze imate i ti i neko ko se pre 5 minuta registrovao - sta je tu nejasno?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • A sta cemo sa tvojim provociranjem i podbadanjem clanova? I to je po pravilima?

                      Comment


                      • Gold je toliko puta banovan zbog istog proseravanja, da svako branjenje njega je smejurija, on je toliko puta banovan da je lagano mogao da zasluzi da se vise i ne vrati na forum, ali ga i dalje pustaju.

                        Tako da Torpedo licno mislim da se ovde vise radi nego o Goldu, ako gresim, izvinjavam se.


                        P.S. Rosso, ironija je da ti nekome pokusavas da objasnis koje su normalne granice ponasnja.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Gold je toliko puta banovan zbog istog proseravanja, da svako branjenje njega je smejurija, on je toliko puta banovan da je lagano mogao da zasluzi da se vise i ne vrati na forum, ali ga i dalje pustaju.

                          Tako da Torpedo licno mislim da se ovde vise radi nego o Goldu, ako gresim, izvinjavam se.
                          Nije bitno jel Zlatni li neko drugi. Bitno je to sto se lik pravi pametan i samo banuje, a sad je presao u temu sa kojom on veze nema. Kako se bas on nasao pored toliko modova i admina da banuje? Kako to objasniti?

                          Comment


                          • Zato sto se trudi da radi svoj posao i poprilicno je sam u toj borbi, e zato.

                            P.S. I ako se ne slazem sa odlukom oko Torpeda koju je ispravio, cak se nisam ni slagao sa banom Dekkard-a na jedan dan, ali generalno mislim da se dobro drzi s obzirom da se bori sam s vetrenjacama.

                            EDIT: Inace, ljudi mora da skapiraju da nikada svima nece odgovarati na forumu bilo kom, kad je Vladan po kratkom postupku sekao, bunili se ljudi, stim sto on i to sasece, pa ni to nije valjalo, pa nije valjalo kad su ljudi skapiralo da bas ne mogu da ne reaguju i dopuste da bude cirkus od foruma. Ja mislim da vredjanje igraca i trenera treba da bude dozvoljeno (do neke granice ofc), ali posto nije tako, necu da glumim mangupa i da menjam nik u "Jadonja" da pokazem kako imam 13 godina i kako sam opasan inatlija, hu hu! Nego jednostavno ako komentarisem necu nazvati nekog idiotom Ne vrti se forum niti sve ostalo oko mene, imas neka pravila, postuj ili paljba, ne znam od kada je to prestalo da bude jasno ljudima.

                            Ne postoji forum koji nekome odgovara? Platis ili napises kod i imas svoj forum pa ga vodite kako zelite i videcemo vas uspeh.
                            Last edited by Seoski Terminator; 19-02-18, 18:55.

                            Comment


                            • Nisam ja branio Golda, ja to nisam ni primjetio . Komentar je uslijedio nakon pitanja šta radi Kronos na pričaonici, zašto tamo banuje. Valjda nestalo mušterija na temi CZ

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                A sta cemo sa tvojim provociranjem i podbadanjem clanova? I to je po pravilima?
                                Kada ces da shvatis da su moderatori isto forumasi, jedino sto moraju da resavaju konfliktne situacije? Da imamo svoje preferencije po pitanju klubova, igraca.... i da pisemo o tome isto kao i svi forumasi?Jedino moramo da pazimo na tok diskusije i ne dozvolimo da to ode predaleko. Dosao si da se bunis zbog bana mr.goldu koji je izrecen na drugom mestu? Da si ti mod - isto bi MORAO da reagujes, shvati vec jednom. Nema tu: ovaj je moj, ovaj nji`ov... - sve moras da posmatras iz neutralnog ugla i da dozvolis svakome da kaze sta ima u skladu sa pravilima Foruma. Pominjanje kucica, subotara i dr. sigurno nije u skladu sa pravilima, a ni sa osnovnim domacim vaspitanjem. Postoje stvari koje se ni u sali ne smeju reci.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X