Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba Calavera opet da bude banovan, to bi onda bas bilo sranje. Totalni haos.
    Ali mora postojati doslednost, sto znaci da Mrkeli kazna treba da se spusti na 24h i da se zaboravi ova katastrofa.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Замисли неко да је Стаљину рекао да се повуче? То само Аугусто Пиноче отишао добровољно од тих диктатора
      Ne preterujte. Mislite li da je lako biti moderator?
      Ja dajem 1000 evra ako neko sme da ulozi, da bi koji god drugi moderator takodje bio "omrazen" u roku od mesec dana. To nam je u krvi, volimo da se bunimo i stalno isterujemo pravdu. Fora je sto svi imamo drugaciji osecaj za pravdu, stoga nijedan moderator ne moze biti dobar. Na onom drugom mestu su to resili sto stvarno postoje "Staljini i Pinocei" i niko ne sme da pisne protiv njih inace se odmah seku.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Ne preterujte. Mislite li da je lako biti moderator?
        Ja dajem 1000 evra ako neko sme da ulozi, da bi koji god drugi moderator takodje bio "omrazen" u roku od mesec dana. To nam je u krvi, volimo da se bunimo i stalno isterujemo pravdu. Fora je sto svi imamo drugaciji osecaj za pravdu, stoga nijedan moderator ne moze biti dobar.
        Није тачно. Тема премијер лиге и одличан рад Срђана и Џекса. Невероватни момци, на њих се жалили 2 члана до сада, вероватно најбољи модератори на форуму. Такође најзанимљивија, најквалитетнија и најпосећенија тема чини ми се.
        Last edited by Победа; 06-02-18, 19:01.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Ne preterujte. Mislite li da je lako biti moderator?
          Ja dajem 1000 evra ako neko sme da ulozi, da bi koji god drugi moderator takodje bio "omrazen" u roku od mesec dana. To nam je u krvi, volimo da se bunimo i stalno isterujemo pravdu. Fora je sto svi imamo drugaciji osecaj za pravdu, stoga nijedan moderator ne moze biti dobar. Na onom drugom mestu su to resili sto stvarno postoje "Staljini i Pinocei" i niko ne sme da pisne protiv njih inace se odmah seku.
          Pa resili to da prenesu ovde [emoji41]

          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Није тачно. Тема премијер лиге и одличан рад Срђана и Џекса. Невероватни момци, на њих се жалили 2 члана до сада, вероватно најбољи модератори на форуму.
            Ne mogu nista da dodam jer ne posecujem taj PDF. U svakom slucaju premijer liga nije ni blizu izazov kao sto su beogradski blizanci gde masa clanova ima ugradjen identitet u njih, i gde su varnice normalna pojava. Ionako fali drugi moderator, sto ne pozovete jednog od njih pa da vidimo na sta ce to da lici? Mojih hiljadu evra je i dalje na stolu.

            Comment


            • Ja bih recimo za izjavu "Ratko Mladić je heroj" delio trajne banove bez objašnjenja.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Pa daj prvo ovih 1000 Pobedi, rekao si da su svi modovi omrazeni, on ti covek dao cinjenicni primer ko nije, ispostuj ga, pa onda ulazi novih hiljadu

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Ne mogu nista da dodam jer ne posecujem taj PDF. U svakom slucaju premijer liga nije ni blizu izazov kao sto su beogradski blizanci gde masa clanova ima ugradjen identitet u njih, i gde su varnice normalna pojava. Ionako fali drugi moderator, sto ne pozovete jednog od njih pa da vidimo na sta ce to da lici? Mojih hiljadu evra je i dalje na stolu.
                  Веруј ми да могу да се пореде, има доста зле крви на тој теми с обзиром да 80% људи оданде не прати ни Звезду ни Партизан или Будућност или Сарајево небитно већ су им примарни клубови Арсенал/Ливерпул/Манчестер. И било је и вређања, прозивања, провоцирања и свега па се заврши мирним начином и сутра опет коментаришемо заједно утакмицу.

                  У суштини је ствар да се админи не мешају много, бануј за национализам и вређање форумаша, а не зато што је неко написао да је Алимпијевић говедо, да је Радоња јадоња, јер неко брани Делије итд. Глупост стварно.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Pa resili to da prenesu ovde [emoji41]

                    Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                    Ne da nije ni blizu, nego su to 2 razlicita sveta....a vecina ljudi koji se sada bune za banove, se inace bune sto nema vise banova koji treba da obezbede "kvalitetnu diskusiju"
                    A tamo svi glume da su zadovoljni moderatorima jer ne smeju da budu nezadovoljni. Jedan post o kritici moderacije ti mozda i dozvole, a vec na drugom si cao

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ja bih recimo za izjavu "Ratko Mladić je heroj" delio trajne banove bez objašnjenja.
                      Kad kazes trajne, jel mislis trajne ili "trajne" banove? Dolfche i Stivenche ili nesto drugo?

                      Comment


                      • Mozda su oni Staljini ali niko od nas vala ne treba da bude Lav Trocki.
                        Krivo mi je samo sto se bilo sta sa tog nakaradnog b92 foruma prenelo ovde, to da se neko ponasa kao internet inkvizicija, mogli ste slobodno da ostavite u toj nakaradnoj sprdacini od foruma odakle ste dosli.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ja bih recimo za izjavu "Ratko Mladić je heroj" delio trajne banove bez objašnjenja.
                          Nego šta je.

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Kad kazes trajne, jel mislis trajne ili "trajne" banove? Dolfche i Stivenche ili nesto drugo?
                            Ovde da se pročisti vazduh, nek ga zagađuju negde drugde [emoji4]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Веруј ми да могу да се пореде, има доста зле крви на тој теми с обзиром да 80% људи оданде не прати ни Звезду ни Партизан или Будућност или Сарајево небитно већ су им примарни клубови Арсенал/Ливерпул/Манчестер. И било је и вређања, прозивања, провоцирања и свега па се заврши мирним начином и сутра опет коментаришемо заједно утакмицу.

                              У суштини је ствар да се админи не мешају много, бануј за национализам и вређање форумаша, а не зато што је неко написао да је Алимпијевић говедо, да је Радоња јадоња, јер неко брани Делије итд. Глупост стварно.
                              Nemoj tako, povredjujes osecanja ljudi koji nikada nece posetiti forum, jer si bio nezadovoljan/izrevoltiran njihovim postupcima. Kako moze tako da ih vredjas??!! Kada si revoltiran, tada smes samo Bugare da spominjes i pises Urosu sve i svasta (ovde ne mislim na mannya, nego na mnogo ljudi koji njemu licno napisu sve i svasta, samo zato sto ne podrzavaju njegov stav)
                              Last edited by colchonero; 06-02-18, 19:13.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Pa daj prvo ovih 1000 Pobedi, rekao si da su svi modovi omrazeni, on ti covek dao cinjenicni primer ko nije, ispostuj ga, pa onda ulazi novih hiljadu
                                A ti mislis da sam ja sisao vesla pa da mi na foru uzmes kintu?
                                Rekao sam na OVOM pdf-u a ne generalno, sto se moze utvrditi samo empirijski. Znaci dodje covek da moderise, i ako se ljudi posle mesec dana ne bune ja dajem pare, a ako se bune vi dajete pare.

                                Comment

                                Working...
                                X