Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahaahah [emoji58]

    Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Вероватно сам и ја сада шовиниста што пишем ћирилицом. Смешно је што Урош добије бан јер има другачије мишљење, фашизам на делу.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Stop fašizmu, sloboda Urošu.
        Pravda za Uroša?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ne razumes ti to Leksa, logicno da kad neko napise jadonja iz sprdnje umesto radonja o coveku koji nikad u zivotu nece zaci na forum, niti zna da postoji, dobije duzi ban nego kad napises da zelis da nekom coveku sa kojim pises svaki dan da ga likvidira bugarski snajperista. Jos par njih pisalo da mu se skine ban (dekkard i jos par), ali zato mrkeli treba vrv i produziti, jer stvarno je neverovatno preterao, a i panchev, strasno sta su napisali.
          Last edited by colchonero; 06-02-18, 18:31.

          Comment


          • prave ste jadonje. hahahahahah

            kapira neko foru kao napisao sam to ali malim slovom, nisam mislio na 'adonju hahhah
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Ne razumes ti to Leksa, logicno da kad neko napise jadonja iz sprdnje umesto radonja o coveku koji nikad u zivotu nece zaci na forum, niti zna da postoji, dobije duzi ban nego kad napises da zelis da nekom coveku sa kojim pises svaki dan da ga likvidira bugarski snajperista. Jos par njih pisalo da mu se skine ban (dekkard i jos par), ali zato mrkeli treba vrv i produziti, jer stvarno je neverovatno preterao, a i panchev, strasno sta su napisali.
              Što se Manny-ja tiče, on je svoju kaznu odslužio a za istu stvar ne može dva puta da bude u buvari jelte, a što se Mrkele tiče meni ono nije za ban a Rićma je napisao da je to kumulativna kazna, bolje on to da razjasni.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                prave ste jadonje. hahahahahah

                kapira neko foru kao napisao sam to ali malim slovom, nisam mislio na 'adonju hahhah
                Floodavanje (hiperprodukcija postova) topika ili celog foruma - 5-15 dana
                5 dana, za pocetak.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kronose zasto je mark dobio ban za hiperprodukciju, pogledaj koliko je komentara proslo od njegovog poslednjeg, a vrtimo se oko iste teme (banova). Sta je sa tobom? Ima cele 3 strane od njegovog zadnjeg komentara.
                  Last edited by colchonero; 06-02-18, 18:42.

                  Comment


                  • Каква српдачина од модератора и теме. Нека, мора неко да лечи фрустрације на форуму. Само је питање када банује целу кошарку, где ће се преселети. Можда се врати на Б92, а можда му Бојана да овлашћења за нешто друго

                    Comment


                    • Forum nikad mirniji a banovi pljušte - samo udrite, zadnji nek ugasi svjetlo.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što se Manny-ja tiče, on je svoju kaznu odslužio a za istu stvar ne može dva puta da bude u buvari jelte, a što se Mrkele tiče meni ono nije za ban a Rićma je napisao da je to kumulativna kazna, bolje on to da razjasni.
                        Za pocetak mi odmah pada EP i provociranje nakon finala sa Slovencima, a imao je par takvih provokacija tokom EP kada je prosao nekaznjen.

                        Pritom niti sam navijac Zvezde, nije mu prvi put da se tako ruga i podsmeva tudjem misljenju. Nemam nista protiv toga da mu se smanji i na 3 dana.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Forum nikad mirniji a banovi pljušte - samo udrite, zadnji nek ugasi svjetlo.
                          Ево га нам брат Торпедо који је био прва жртва фашистичког терора Кроноса

                          Comment


                          • Daj brate stvarno povuci se. Reci nam sta treba da se desi, da se ti povuces . Ili daj bar neko glasanje, pa onda ako vecina bude da ostanes, evo ja cu cutati, ostani. Ja cenim da te 80% ne zeli za moda, koliko cekas 95%? Kakav moral treba da imas da budes i dalje mod iako te 80% clanova ne zeli, makar ti smatrao da si u pravu. Ja kad bih video da me toliko ljudi nece, povukao bih se cisto iz morala i osecaja prema misljenju ljudi, makar mislio da radim najbolji posao na svetu brate. Nije ovo tvoja firma pa da ces samo ti snositi posledice ako propadne, ovde svi ljudi snose konsekvence ako se ugasi ili nemaju sa kim da pisu, zbog tvojih stavova.
                            Last edited by colchonero; 06-02-18, 18:47.

                            Comment


                            • Uroš samo njake, da bude aktuelan na forumu, Many tera neki inat a daleko je od toga da bi nekoga "streljao", Mrkela nije zaslužio kaznu, kao ni Pančev...ali to su moji forumaški pogledi.
                              Glede Many-a, ja sam ga banovao i odbanovao...neko mi zamera zbog toga što sam ga banovao a neko (čini mi se više njih) što sam ga malo banovao i onda brže-bolje odbanovao...svakako da imaju i jedni i drugi pravo a ja ne želleći da budem više uzrok problema prestao sam da se bavim moderisanjem PDF košarka, forum neću naputati izuzev ako me banuju.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by madrid View Post
                                Daj brate stvarno povuci se. Reci nam sta treba da se desi, da se ti povuces. Ili daj bar neko glasanje, pa onda ako vecina bude da ostanes, evo ja cu cutati, ostani. Kakav moral treba da imas da budes i dalje mod iako te 80% clanova ne zeli, makar ti smatrao da si u pravu. Ja kad bih video da me toliko ljudi nece, povukao bih se cisto iz morala i osecaja prema misljenju ljudi, makar mislio da radim najbolji posao na svetu brate.
                                Замисли неко да је Стаљину рекао да се повуче? То само Аугусто Пиноче отишао добровољно од тих диктатора

                                Comment

                                Working...
                                X