Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Ne bi bilo lose da pomenem i da sam ja Nislija. Jel i to smanjuje banove ako zagusti?
    Ako ti nisi imao popust - ne znam ko je, a i najcesce je sefte.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      To ako se ne ponisti onda je ovo jedna velika sprdnja od foruma.

      Igraju Liverpul i Everton, kad vidis dolazi Venger da izbaci iz igre Manea jer ovaj ne postuje klupsku disciplinu i ne vraca se u odbranu. A Venger to kaze na osnovu dve utakmice Liverpula koje je pogledao jer mu je mrsko pratiti.
      Jesus F***** Christ
      Pa naravno da je sprdnja i tako se treba i ponasati. Skapirao sam to. Vidis da se nista ne zna, kapiram ja da treba saradnje sa obe strane, ali ovako neke stvari veze sa mozgom nemaju.
      Hahahhahahah, znaci to je taj primer, nema dalje. Jos izjavi posle meča, kad bih imao vremena da pogledam sve tekme izbacio bih ja jos dvoje, troje, toliko sam lud. mi to tako u Arsenalu. Ali nemam vremena jbg.
      Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 18:10.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Ako ti nisi imao popust - ne znam ko je, a i najcesce je sefte.
        Jebi ga, svojim dolaskom sam korpumpirao forum. Stavio svoje ljude na prava mesta. Sad mogu da porucujem ubistva preko partnera iz Bugarske i ono 3 dana.

        Ukratko Big Pimpin'

        Comment


        • Ljudi sta vas briga, kako neko zove nekog lika koji ne posecuje forum, ako ne koristi vulgarne reci, psovke itd.

          Plus zar nije bilo da modovi se drze svojih pdf, sta sad ricma banuje na kosarci?

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Jebi ga, svojim dolaskom sam korpumpirao forum. Stavio svoje ljude na prava mesta. Sad mogu da porucujem ubistva preko partnera iz Bugarske i ono 3 dana.

            Ukratko Big Pimpin'
            Stivenče Sigalov
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Stivenče Sigalov
              Ili mozda Dolfche Landgrenovski

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Jebi ga, svojim dolaskom sam korpumpirao forum. Stavio svoje ljude na prava mesta. Sad mogu da porucujem ubistva preko partnera iz Bugarske i ono 3 dana.

                Ukratko Big Pimpin'
                jbt koja fora hahahhahahahahahaahhahahahahaha
                Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 18:17.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Jebi ga, svojim dolaskom sam korpumpirao forum. Stavio svoje ljude na prava mesta. Sad mogu da porucujem ubistva preko partnera iz Bugarske i ono 3 dana.

                  Ukratko Big Pimpin'
                  Ni bih bio siguran u to - Nislije u dijaspori se prvo medju sobom pokolju oko toga cija je ma`la veca.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Ni bih bio siguran u to - Nislije u dijaspori se prvo medju sobom pokolju oko toga cija je ma`la veca.
                    Nasao si kome da pricas. Video ja to svojim ocima. Kako gori Malme Kako se valja meth po Phoenixu umesto rakije Nista im nije sveto

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Stivenče Sigalov
                      Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Ili mozda Dolfche Landgrenovski
                      Apostol, be.

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        jbt koja fora hahahhahahahahahaahhahahahahaha
                        Dobro de, ne moras bas toliko da se slihtas. Dacu ti kontakte sa DarkWeba. Ako si bas alergican na Bugare ili je kurs Leva u porastu, uvek su tu Checheni

                        Comment


                        • Covek nastavi da prica o ovom i nikakve reakcije od nadleznih organa, zaista ste prejadni, nemam reci vise

                          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Stop fašizmu, sloboda Urošu.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Stop fašizmu, sloboda Urošu.
                              Moze da bude samo banovan, kakva sloboda..

                              Dok se drugima gleda kroz prste

                              Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Dajte Aleksoniju da stisne dugme i banuje me. Ucinite ovaj forum boljim.

                                Stop Bugarizaciji Trzista Placenih Ubica!

                                Comment

                                Working...
                                X