Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    Bitno je da je vecina vas podrzala coveka koji je pozvao na streljanje drugog forumasa. Civilizovano, a ovamo skacu ljudi zbog 'adonje.
    Nije tacno. To je jedan od retkih, ako ne i jedini put da sam citao Zvezdinu temu u kosarci (bas zbog tih desavanja) i niko nije podrzao poziv na streljanje.
    Drugim recima Markic "ne kenjaj"
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Nije tacno. To je jedan od retkih, ako ne i jedini put da sam citao Zvezdinu temu u kosarci (bas zbog tih desavanja) i niko nije podrzao poziv na streljanje.
      Drugim recima Markic "ne kenjaj"
      Ne lupaj Sandu Boga ti. Svi su posle pisali kao isprovociran je, nije hteo, nije to isto. Vrati ga dobar je forumas, moze da se nauci nesto iz njegovih postova. Iskreno me mrzi da trazim ali sam bio zgrozen, svega mi, a prica se o civilizovanosti.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Slusaj, da si preterao preterao si. Ban si dobio ne zbog svojih stavova nego zbog provokacija i gadnog recnika. Sam si malo pre dva puta naglasio da si Namerno hteo da ispodcitavas drugima zbog drugacijih stavova koji te iritiraju. Ta Namera je bila provaljena kroz tvoje provokativne postove koja je zapalila diskusiju preko normalnih granica, i zasluzeno si dobio ban. Taj ban bi trebalo da utice na tebe da sledeci put to kod sebe prepoznas i iskuliras se, a ne da se time hvalis jer si toboze bio u pravu. Ja sam u principu protivnik banovanja, ali ako ga je nekad neko zasluzio to si onda bio ti.

        I da, civilizacija ne zavisi od okoline u kojoj se nalazis nego iskljucivo od tebe samoga. Niko oko tebe ti ne moze oduzeti pravo da budes civilizovan.
        A šta je to civilizacija i cilivlizovano ponašanje? Ko to odredjuje? Englezi koji su izmislili robovlasnistvo i kolonijalizam, USA i Rusija koje razaraju pola sveta, ili Nemačka rodinalčelnik nacizma i Italija fašizma, je l to po njihovim konvencijama?

        Nije civilizovano da jedan navijač Makabija zviždi i ne želi u timu šutera Palestinca?

        Prijatelju moj, ništa onda nije civilizovano. Ja ne kažem da podržavam to, nego kad čujem “civilizovano” i “21.” vek, zapitam se zašto je glava još uvek u pesku. Nikad necivilizovanije vreme.

        Pošteniji su mi ti necivilozovani nego vi nerealni koji zaboga gajite neke savremene tekovine.

        Samo sam rekao, dečku je otac bio snajperista BiH i razumem ih. I to je izazvalo lavinu negativnih komentara? Jesam ja rekao da mrzim dečka? Ne? Je l to činjenica? Jeste. Jesam rekao da ih posržavam? Jesam, ali ne zbog stava nužno koliko zbog toga što ste ih napali kao da su prozvali dečka iz Papua Nove Gvineje.

        Kad ćete shvatiti da je bilo žrtava sa obe strane i prestati da se pravite ludi. Ne treba nam mržnja, niti dalji neprijateljski odnos, ali njihov potez iako politička igra, predstavljati kao potpuno neutemeljen, teško. Nije Srbija jedina država u kojoj se to dešava, naprotiv.

        Naveo sam 15 drugih većih grehova tih Delija kroz vreme niko se nikad nije bunio.

        To ako se mi ili vi ne slažemo sa njima, ne znači da ste vi u pravu i da moraju svi da se slažu, jer zaboga civilizacija. Kakva civilizacija druže vidi crnce u USA ubijaju ih kao zečeve.

        Ispade svet predivno mesto a Srbija i Delije oaza svega najgoreg.

        Nemaju ljudi hleba da jedu, biju se žene, siluju deca, ubijaju Škaljarci, loži se narod, niko ništa, al skoči 5000 semenkara zbog Omića. A kad pičkousti potpisao Briselski sporazum nikom ništa. Pa to je autošoviizam.

        Šta me boli ćoše i za Delije i za Omića, popalili se kao da je smak sveta, da se trkaju ko je veći zagovornik jednakosti i nediskriminacije, ljudskih prava.
        Last edited by Cassius Clay; 06-02-18, 17:07.

        Comment


        • Ali niko nije podrzao nacin na koji se on izrazio, na koji je iskazao svoj revolt Urosevim postovima.
          Jesu ljudi pominjali da je dobar forumas i da se iz njegovih postova moze nauciti stosta, ali ako neko napravi sranje, to ne mora automatski da potre sve dobro sto je do tada radio ... niti moze uostalom. To su dve razlicite stvari.
          Ako si vec za nesto hteo da se uhvatis mogao si za duzinu kazne, koja je neosnovano mala - kratka .... a ostalo nije bilo nista necivilizovano niti pogresno.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Da ne bi bilo nagadjanja, nisam pricao o streljanju, vec o unajmljivanju bugarskog snajperiste da ti pomogne kroz ovaj tezak period u zivotu.

            Ponudio sam i mail da prosledim.

            Zato sam banovan.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ali niko nije podrzao nacin na koji se on izrazio, na koji je iskazao svoj revolt Urosevim postovima.
              Jesu ljudi pominjali da je dobar forumas i da se iz njegovih postova moze nauciti stosta, ali ako neko napravi sranje, to ne mora automatski da potre sve dobro sto je do tada radio ... niti moze uostalom. To su dve razlicite stvari.
              Ako si vec za nesto hteo da se uhvatis mogao si za duzinu kazne, koja je neosnovano mala - kratka .... a ostalo nije bilo nista necivilizovano niti pogresno.
              Sandu, pricamo o ljudima koji skaču kada neko napise Lazic drvo, koji traze ban kad se sali na racun Covicevog spomenika, kao poziv na vešanje, a kada se tako nesto kaze na racun Urosa, koga su beozbrazno svi napali i vredjali vise puta, onda je ok. Nista strasno. E, to je poenta, nemoj samo da mi pricas za sta sam mogao da se uhvatim, kada znam sta sam rekao, ti si mogao na to da se pozoves, ja sam rekao bas ono sto sam hteo.
              Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 17:13.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Pa tebi sam najmanje zamerio. Ti bar pokazuješ kakvi su borci za ljudska prava svuda u svetu, za neistomišljenike bugarski snajperista. Tebe ne bih dao da banuju nikada ti si svetli primer.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  A šta je to civilizacija i cilivlizovano ponašanje? Ko to odredjuje? Englezi koji su izmislili robovlasnistvo i kolonijalizam, USA i Rusija koje razaraju pola sveta, ili Nemačka rodinalčelnik nacizma i Italija fašizma, je l to po njihovim konvencijama?

                  Nije civilizovano da jedan navijač Makabija zviždi i ne želi u timu šutera Palestinca?

                  Prijatelju moj, ništa onda nije civilizovano. Ja ne kažem da podržavam to, nego kad čujem “civilizovano” i “21.” vek, zapitam se zašto je glava još uvek u pesku. Nikad necivilizovanije vreme.

                  Pošteniji su mi ti necivilozovani nego vi nerealni koji zaboga gajite neke savremene tekovine.

                  Samo sam rekao, dečku je otac bio snajperista BiH i razumem ih. I to je izazvalo lavinu negativnih komentara? Jesam ja rekao da mrzim dečka? Ne? Je l to činjenica? Jeste. Jesam rekao da ih posržavam? Jesam, ali ne zbog stava nužno koliko zbog toga što ste ih napali kao da su prozvali dečka iz Papua Nove Gvineje.

                  Kad ćete shvatiti da je bilo žrtava sa obe strane i prestati da se pravite ludi. Ne treba nam mržnja, niti dalji neprijateljski odnos, ali njihov potez iako politička igra, predstavljati kao potpuno neutemeljen, teško. Nije Srbija jedina država u kojoj se to dešava, naprotiv.

                  Naveo sam 15 drugih većih grehova tih Delija kroz vreme niko se nikad nije bunio.

                  To ako se mi ili vi ne slažemo sa njima, ne znači da ste vi u pravu i da moraju svi da se slažu, jer zaboga civilizacija. Kakva civilizacija druže vidi crnce u USA ubijaju ih kao zečeve.

                  Ispade svet predivno mesto a Srbija i Delije oaza svega najgoreg.

                  Nemaju ljudi hleba da jedu, biju se žene, siluju deca, ubijaju Škaljarci, loži se narod, niko ništa, al skoči 5000 semenkara zbog Omića. A kad pičkousti potpisao Briselski sporazum nikom ništa. Pa to je autošoviizam.

                  Šta me boli ćoše i za Delije i za Omića, popalili se kao da je smak sveta, da se trkaju ko je veći zagovornik jednakosti i nediskriminacije, ljudskih prava.
                  Urose, ono sta ti pokusavas da odbranis ovde je sovinizam jedne grupe tzv. navijaca, i to su pokusali da ti ukazu kolege forumasi. Obzirom da nastavljas sa istom praksom - 1 mesec
                  Sovinizam - od 30 dana do trajno
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Dao sam ban zato sto je Mrkela imao par ispada koji su do sada bili nekaznjeni pa sam morao da intervenisem.

                    Nemam vremena da citam Zvezdinu temu i ne zelim time da se bavim, da imam neke stvari ne bih tolerisao. Sportske teme su mnogo osetljivije od offtopic tema i sigurno ne bih postupao kao sto radim u drugom podforumu. Sportski je forum, ne treba ljudi da najebu zbog necega sto nema veze sa sportom sem ako ne naprave neki debeli prekrsaj.
                    Last edited by Ricma; 06-02-18, 17:17.

                    Comment


                    • Ne branim samo kažem da to nije nesvakidašnja pojava da se zgranjavate toliko.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa tebi sam najmanje zamerio. Ti bar pokazuješ kakvi su borci za ljudska prava svuda u svetu, za neistomišljenike bugarski snajperista. Tebe ne bih dao da banuju nikada ti si svetli primer.
                        I sam ne znas koliko si u pravu. A poceo sam i polako da putujem tvojim stazama, prebrojavanja krvnih zrnaca kao metode vrednovanja podesnosti ljudi za nesto...

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Sandu, pricamo o ljudima koji skaču kada neko napise Lazic drvo, koji traze ban kad se sali na racun Covicevog spomenika, kao poziv na vešanje, a kada se tako nesto kaze na racun Urosa, koga su beozbrazno svi napali i vredjali vise puta, onda je ok. Nista strasno. E, to je poenta, nemoj samo da mi pricas za sta sam mogao da se uhvatim, kada znam sta sam rekao, ti si mogao na to da se pozoves, ja sam rekao bas ono sto sam hteo.
                          Problem je sto to sto si rekao (napisao u stvari) jednostavno nije tacno.
                          Niko nije podrzao snajperisanje. Ne mogu vise odoh - pisacemo mozda kasnije.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Problem je sto to sto si rekao (napisao u stvari) jednostavno nije tacno.
                            Niko nije podrzao snajperisanje. Ne mogu vise odoh - pisacemo mozda kasnije.
                            Iskreno, ne znam ni sto si se javio. Kazes da si citao jednom Zvezdinu temu, a to mozda nije bilo tada, vec kasnije. I mozda nije ni u toj temi. Iščitaj ti to, pa onda mozes da procenis da li je nesto tacno ili nije.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Iskreno, ne znam ni sto si se javio. Kazes da si citao jednom Zvezdinu temu, a to mozda nije bilo tada, vec kasnije. I mozda nije ni u toj temi. Iščitaj ti to, pa onda mozes da procenis da li je nesto tacno ili nije.
                              Ne mogu mrzi me ... prepricaces mi ti. U tvoju objektivnost ne sumnjam ... ako zelis da budes objektivan naravno.
                              Javio sam se jer mi zapalo to za oko, a citao sam tada sta se izdesavalo sa Urosem i ostalima na Zvezdinoj temi. Javio sam se jer znam istinu, koju si ti sada pokusao da izokrenes. Javio sam se jer ne zelim da se generalizuju ljudi. I javio sam se jer si mnogo srao - kao foka pa sam se zabrinuo za tebe ...
                              Vidis dok mi ovde razglabamo u prazo, ja tek sada videh Uros ode u banovvice. Smorili smo i njega pa otputovao.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Jel vam neko rekao da ste dosadni ?[emoji23][emoji23][emoji23]

                                Comment

                                Working...
                                X