Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znate šta je najveci problem izmedju "navijaca" i "simpatizera", nije to samo kod Zvezde, svuda je tako. I jedni i drugi misle da vole Zvezdu(u ovom primeru) vise od ovih drugih, i to im je dosta bitno i imaju potrebu da dokazuju. Pa tako često čujemo ono čuveno:"Ja kad sam išao da gledam zvezdu...bla bla. Ja idem na svako gostovanje bla bla". To je debilno za mene i kada vidim to, odmah otpisujem sagovornika. Voli za sebe, pa makar i nikad ne otisao na utakmicu mozda se vise vezuje za klub. Samo treba prevazidji to klinačko gledanje na stvari i ne stvarati tenzije. Prosto. I da, stop jednoumlju na forumu, Uroša čoveka napali kao lešinari, 20 na 1, a covek izneo misljenje koje ne bi trebalo da vredja nikoga. I naravno najebao na kraju.

    Edit: ako ne zalazimo u ljubav I ostale imaginarne stvari, ti navijaci su 80000 puta vise uradili za taj neki klub, to je cinjenica, I trebalo bi da im se klub oduzi nekada, da se cuje I njihov glas, s tim da sam ovo sto se desilo osudio odmah u startu.
    Last edited by mark !t zer0; 06-02-18, 15:08.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Brate 3 puta bio na severu u životu, ako sam bio u nekoj grupi nekad ne imao sreće u životu, evo kunem se. Nego napali kao lešinari svoje navijače zbog Alena Omića, pa šta su grobari trebali da rade kad je jug skandirao Saletu Mutavom krimosu ex ciganu, da pljuju svoje navijače najstrašnije. Provuklo se samo, i nastavili su ljudi dalje. Svako gleda svoja posla, ima 2 i po, 3 miliona zvezdaša, ako ne dolaze Delije imaće ko da dodje. Nego prave od toga naučnu fantastiku, kao da je to neosnovan razlog rat pre 25 god.

      Kao nije civilizovano. Pa okrenite se gde živite, klanje na sve strane koju vi civilizaciju tripujete.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Znači, dozvoljeno je nazivati trenere i igrače pogrdnim imenima? Pošto na temi Evropska košarka je Radonjić nazvan Jadonjom? Ok, i ja odsad nazivam Željka Obradovića Robija.
        Evo dekkard, nadam se da je pravda zadovoljena. Ispao si pravi https://vukajlija.com/taster/11194
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Nisam želeo da se čovek banuje, mogao je samo da bude upozoren i editovan post.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • E pa jbg, izgleda da imamo i onih zeljnih paznje danas. Nadam se istoj reakciji za nazivanje ZOCA Robijom, hahahahah
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Nisam želeo da se čovek banuje, mogao je samo da bude upozoren i editovan post.
              Put u pakao poplocan je dobrim namerama
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Brate 3 puta bio na severu u životu, ako sam bio u nekoj grupi nekad ne imao sreće u životu, evo kunem se. Nego napali kao lešinari svoje navijače zbog Alena Omića, pa šta su grobari trebali da rade kad je jug skandirao Saletu Mutavom krimosu ex ciganu, da pljuju svoje navijače najstrašnije. Provuklo se samo, i nastavili su ljudi dalje. Svako gleda svoja posla, ima 2 i po, 3 miliona zvezdaša, ako ne dolaze Delije imaće ko da dodje. Nego prave od toga naučnu fantastiku, kao da je to neosnovan razlog rat pre 25 god.

                Kao nije civilizovano. Pa okrenite se gde živite, klanje na sve strane koju vi civilizaciju tripujete.
                I mene te stvari uzasno nerviraju, veruj mi da i meni dodje da namerno idem kontra takvih likova, boja rec je da mi je muka. Kao cudimo se nesto, rodjeni smo na Ajfelovom tornju.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  E pa jbg, izgleda da imamo i onih zeljnih paznje danas. Nadam se istoj reakciji za nazivanje ZOCA Robijom, hahahahah
                  Ne moze biti ista reakcija jer, Robija je njegov nadimak,koji nije neki forumas izmslio,vec koliko je meni poznato vuce jos iz Cacka od svojih sugradjana,to bi isto bilo kad bi se banovali ljudi zbog nazivanjem Miroslava Nikolica ,Muta ili Pesica Kari

                  Mada ja svakako za ovakve stvari ne bi davao banove,al to je nebitno.

                  Comment


                  • Pa i Jadonju tako zovu jos iz perioda igracke karijere u Podgorickoj Buducnosti. Info iz prve ruke.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Pa i Jadonju tako zovu jos iz perioda igracke karijere u Podgorickoj Buducnosti. Info iz prve ruke.
                      E jbg ja prvi put danas procitao na forumu

                      Comment


                      • Mislim da bi trebalo da prestanete sa nadimcima trenera i igraca. Sto je dosta - dosta je.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Mark it zer0 i 61563 - mislim da sam bio dovoljno jasan na temu postova o nadimcima.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Kao nije civilizovano. Pa okrenite se gde živite, klanje na sve strane koju vi civilizaciju tripujete.
                            Slusaj, da si preterao preterao si. Ban si dobio ne zbog svojih stavova nego zbog provokacija i gadnog recnika. Sam si malo pre dva puta naglasio da si Namerno hteo da ispodcitavas drugima zbog drugacijih stavova koji te iritiraju. Ta Namera je bila provaljena kroz tvoje provokativne postove koja je zapalila diskusiju preko normalnih granica, i zasluzeno si dobio ban. Taj ban bi trebalo da utice na tebe da sledeci put to kod sebe prepoznas i iskuliras se, a ne da se time hvalis jer si toboze bio u pravu. Ja sam u principu protivnik banovanja, ali ako ga je nekad neko zasluzio to si onda bio ti.

                            I da, civilizacija ne zavisi od okoline u kojoj se nalazis nego iskljucivo od tebe samoga. Niko oko tebe ti ne moze oduzeti pravo da budes civilizovan.
                            Last edited by mmajstor; 06-02-18, 16:44.

                            Comment


                            • Bitno je da je vecina vas podrzala coveka koji je pozvao na streljanje drugog forumasa. Civilizovano, a ovamo skacu ljudi zbog 'adonje.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Bitno je da je vecina vas podrzala coveka koji je pozvao na streljanje drugog forumasa. Civilizovano, a ovamo skacu ljudi zbog 'adonje.
                                Ko je podržao poziv na streljanje koga?
                                Da li bi postavio post koji to sadrži?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X